3

Co się nagle uaktywniło kont bez zdjęcia profilowego, że decyzja sędziego była "obiektywnie" dobra xDD

0

@LatajacyHolender xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Jaki zasłużony? chłop ładuje mu łokcia przy wyskoku. Fajnie tam macie w madrycie

1

Araujo na boisko w trybie natychmiastowym

0

Real Madryt kradnie złodzieje

1

Cubarsi łokcia dostał

1

co oni robią w tej obronie to jest wstyd

0

Jak widzę w jaki sposób Yamal wraca do obrony xD

0

Ferran podaj jeszcze bramkarzowi

0

@Piotrek1993 on przez cały sezon nie gra genialnego meczu, a jak podkręcasz atmosferę meczu to powinieneś dowieźć

1

Nasze diamenty Cubarsi i Yamal to zaliczyli taki zjazd jakby zapomnieli wszystko czego się nauczyli przez poprzedni sezon

0

Cubarsi to jest taki zjazd

0

No nasza obrona to tragedia do przewidzenia to było xD

1

Spalony hahaha zaczynamy xD

0

pocyganione z tym bolidem vifona xD

1

ale skandal to co sędzia robił w meczu Brentford vs Liverpool

2

To powinien być karny

2

Jak United wygra to zostaną już tylko albo aż 2 mecze do ogolenia jednemu kibicowi głowy, a drugiemu brody xD

2

Drużyny które były w półfinale w poprzednim sezonie strzelili razem 21 goli.
Barca 6, PSG 7, Arsenal 4 i Inter 4

5

Ciekawe czy to rekord bramek w jeden dzień ligi mistrzów

3

a potężny Mourinho z Benfica jest kopany przez Newcastle 3-0

3

Nie znam aktualnie tak mocnej drużyny z rzutów rożnych jak Arsenal. Genialne mają te stałe fragmenty gry

3

@Lionel_Messi10 czyli co Suarez koniec kariery po tym sezonie i Lewy za niego przyjdzie?

3

na ten moment w tej kolejce ligi mistrzów padło już 34 bramki w 9 meczach, a to jeszcze jutro są meczyki xD

1

Real dostaje 5-2 od Atletico które Arsenal leje 4-0 xD potężna liga Hiszpańska Tebas

2

ale liga hiszpańska jest słaba brawo tebas

4

Haaland pobije rekord Cristiano w strzelonych bramkach w lidze mistrzów. Maszyna z Norwegii

5

dzisiejszy mecz Arsenalu vs Atletico sponsoruje haramball


14

Szkoda, że nie wypowiadali się tak ostro o symulkach Viniciusa jak teraz płaczą o Casado. Jak mnie wkurza ta hipokryzja, że naszych piłkarzy odpały są zawsze na piedestale, a rządowym wszystko przemilczają "eksperci"

2

Yamal chce być uznawany za najlepszego na świecie, a nie zagrał od początku sezonu genialnego spotkania. Więcej jazdy po eventach i skupianiu się na wszystkim tylko nie na piłce nożnej.
Raphinha to jest najważniejszy piłkarz tego zespołu i jego bieganie w pressingu jest niedoceniane, a sam Hansi wspominał ostatnio, że bardzo za nim tęskni.
Bez Yamal sobie radziliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?