Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co się nagle uaktywniło kont bez zdjęcia profilowego, że decyzja sędziego była "obiektywnie" dobra xDD
0
@LatajacyHolender xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Jaki zasłużony? chłop ładuje mu łokcia przy wyskoku. Fajnie tam macie w madrycie
1
Araujo na boisko w trybie natychmiastowym
0
Real Madryt kradnie złodzieje
1
Cubarsi łokcia dostał
1
co oni robią w tej obronie to jest wstyd
0
Jak widzę w jaki sposób Yamal wraca do obrony xD
0
Ferran podaj jeszcze bramkarzowi
0
@Piotrek1993 on przez cały sezon nie gra genialnego meczu, a jak podkręcasz atmosferę meczu to powinieneś dowieźć
1
Nasze diamenty Cubarsi i Yamal to zaliczyli taki zjazd jakby zapomnieli wszystko czego się nauczyli przez poprzedni sezon
0
Cubarsi to jest taki zjazd
0
No nasza obrona to tragedia do przewidzenia to było xD
1
Spalony hahaha zaczynamy xD
0
pocyganione z tym bolidem vifona xD
1
ale skandal to co sędzia robił w meczu Brentford vs Liverpool
2
To powinien być karny
2
Jak United wygra to zostaną już tylko albo aż 2 mecze do ogolenia jednemu kibicowi głowy, a drugiemu brody xD
2
Drużyny które były w półfinale w poprzednim sezonie strzelili razem 21 goli.
Barca 6, PSG 7, Arsenal 4 i Inter 4
5
Ciekawe czy to rekord bramek w jeden dzień ligi mistrzów
3
a potężny Mourinho z Benfica jest kopany przez Newcastle 3-0
3
Nie znam aktualnie tak mocnej drużyny z rzutów rożnych jak Arsenal. Genialne mają te stałe fragmenty gry
3
@Lionel_Messi10 czyli co Suarez koniec kariery po tym sezonie i Lewy za niego przyjdzie?
3
na ten moment w tej kolejce ligi mistrzów padło już 34 bramki w 9 meczach, a to jeszcze jutro są meczyki xD
1
Real dostaje 5-2 od Atletico które Arsenal leje 4-0 xD potężna liga Hiszpańska Tebas
2
ale liga hiszpańska jest słaba brawo tebas
4
Haaland pobije rekord Cristiano w strzelonych bramkach w lidze mistrzów. Maszyna z Norwegii
5
dzisiejszy mecz Arsenalu vs Atletico sponsoruje haramball
14
Szkoda, że nie wypowiadali się tak ostro o symulkach Viniciusa jak teraz płaczą o Casado. Jak mnie wkurza ta hipokryzja, że naszych piłkarzy odpały są zawsze na piedestale, a rządowym wszystko przemilczają "eksperci"
2
Yamal chce być uznawany za najlepszego na świecie, a nie zagrał od początku sezonu genialnego spotkania. Więcej jazdy po eventach i skupianiu się na wszystkim tylko nie na piłce nożnej.
Raphinha to jest najważniejszy piłkarz tego zespołu i jego bieganie w pressingu jest niedoceniane, a sam Hansi wspominał ostatnio, że bardzo za nim tęskni.
Bez Yamal sobie radziliśmy