1

Kibice Realu to takie dzbany. Atakują Pedriego, że nie ma liczb, a potem dziwią się, że u nich nikt piłki nie potrafi rozegrać. Tak dzbany z Madrytu to Pedri u nas poświęca liczby na rzecz dowodzeniem i ustalaniem tempa gry Barcelony

3

Real grał z samymi plackami to nie dziwne, że nie przegrali. Przyszedł pierwszy poważny rywal i w mordę xD

2

Nurek już próbuje na karnego naciągnąć

6

@Czajka90 ale głupoty Klich gada. W Miami jest bardzo dużo ludzi którzy posługują się językiem hiszpańskim przez co samo się rozumie, że w klubie będą tam w tym języku rozmawiać. Każdy ma wywalone w sukcesy tego klubu tutaj głównie chodzi o promowanie piłki nożnej w USA co bardzo wzrosła widząc zainteresowanie meczami Messiego co główne założenie jest spełniane. Nikt do USA nie idzie się rozwijać więc takie narzekanie dla samego narzekania.

2

Dembele za podziękowanie Barcelonie u mnie spłaciłeś dług już nie będziesz szczurem xD

0

całe szczęście niech to zmotywuje Yamala

3

A mogła po Polsku gadać jak Donnarumma po Włosku jechał

0

Żmije na scenie

0

@barcelonaLM PR nic więcej xD

1

Hansi Flick zasłużył najbardziej patrząc na budżet jaki miał. Fakt nie opinia

0

Stoichkov pewnie z obrzydzeniem siedzi obok Figo

1

Raphinha będzie niżej niż Mbappe zobaczycie xD

2

Pedri 11 dobra Yamal nie wygra raczej xD

12

Harry Kane wyżej niż Lewy śmiechu warte

27

Rashford świetne wejście. Co psychika potrafi zdziałać z człowiekiem. Mecz z Newcastle chyba go odblokował

7

Jak Gerard Martin tak ma się rozwijać to szczerze wolę jego niż Balde. Dużo lepszy w defensywie, a w ofensywie coraz bardziej zaczyna grać lepiej

7

Matko Lewy jaka padaka dzisiaj xD

4

Imponuje mi Martin xD

2

Rashford świetna akcja!

1

Lewy to powinien przed meczami z Getafe na trening mma, a nie piłkarski

1

Christensen, Pedri i Martin jak pograli xD

0

Dobrze, że zmiana Raphinhy zbyt gorąca głowa dzisiaj

0

@Smixu a ja widzę to, że może trzeba go przycisnąć przez Flicka by go naprostował

2

Mam problem z Yamalem jest genialny, ale często tak irytuje swoim egoizmem te ostatnie mecze bardzo to pokazują. Gramy aktualnie bez ego i wygląda to świetnie

6

a Raphinha mógłby się uspokoić z faktu, że ma żółtko

1

Jeśli trzeba pograć klepą i mecz jest bardziej zamknięty to Olmo dużo więcej daje niż Fermin, a jak mecz jest bardziej otwarty to na odwrót.

5

Ten sędzia walnięty w łeb? Chłop stoi za blisko i daje kartkę Raphinhy? XD

2

Dziadek przestań asysty zabierać Pedriemu

0

@KmN wydaje mi się, że mówisz o fejku bo widziałem takie screeny xD

0

City Pepa grające pragmatycznie w stylu Artety świat się kończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?