Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kibice Realu to takie dzbany. Atakują Pedriego, że nie ma liczb, a potem dziwią się, że u nich nikt piłki nie potrafi rozegrać. Tak dzbany z Madrytu to Pedri u nas poświęca liczby na rzecz dowodzeniem i ustalaniem tempa gry Barcelony
3
Real grał z samymi plackami to nie dziwne, że nie przegrali. Przyszedł pierwszy poważny rywal i w mordę xD
2
Nurek już próbuje na karnego naciągnąć
6
@Czajka90 ale głupoty Klich gada. W Miami jest bardzo dużo ludzi którzy posługują się językiem hiszpańskim przez co samo się rozumie, że w klubie będą tam w tym języku rozmawiać. Każdy ma wywalone w sukcesy tego klubu tutaj głównie chodzi o promowanie piłki nożnej w USA co bardzo wzrosła widząc zainteresowanie meczami Messiego co główne założenie jest spełniane. Nikt do USA nie idzie się rozwijać więc takie narzekanie dla samego narzekania.
2
Dembele za podziękowanie Barcelonie u mnie spłaciłeś dług już nie będziesz szczurem xD
0
całe szczęście niech to zmotywuje Yamala
3
A mogła po Polsku gadać jak Donnarumma po Włosku jechał
0
Żmije na scenie
0
@barcelonaLM PR nic więcej xD
1
Hansi Flick zasłużył najbardziej patrząc na budżet jaki miał. Fakt nie opinia
0
Stoichkov pewnie z obrzydzeniem siedzi obok Figo
1
Raphinha będzie niżej niż Mbappe zobaczycie xD
2
Pedri 11 dobra Yamal nie wygra raczej xD
12
Harry Kane wyżej niż Lewy śmiechu warte
27
Rashford świetne wejście. Co psychika potrafi zdziałać z człowiekiem. Mecz z Newcastle chyba go odblokował
7
Jak Gerard Martin tak ma się rozwijać to szczerze wolę jego niż Balde. Dużo lepszy w defensywie, a w ofensywie coraz bardziej zaczyna grać lepiej
7
Matko Lewy jaka padaka dzisiaj xD
4
Imponuje mi Martin xD
2
Rashford świetna akcja!
1
Lewy to powinien przed meczami z Getafe na trening mma, a nie piłkarski
1
Christensen, Pedri i Martin jak pograli xD
0
Dobrze, że zmiana Raphinhy zbyt gorąca głowa dzisiaj
0
@Smixu a ja widzę to, że może trzeba go przycisnąć przez Flicka by go naprostował
2
Mam problem z Yamalem jest genialny, ale często tak irytuje swoim egoizmem te ostatnie mecze bardzo to pokazują. Gramy aktualnie bez ego i wygląda to świetnie
6
a Raphinha mógłby się uspokoić z faktu, że ma żółtko
1
Jeśli trzeba pograć klepą i mecz jest bardziej zamknięty to Olmo dużo więcej daje niż Fermin, a jak mecz jest bardziej otwarty to na odwrót.
5
Ten sędzia walnięty w łeb? Chłop stoi za blisko i daje kartkę Raphinhy? XD
2
Dziadek przestań asysty zabierać Pedriemu
0
@KmN wydaje mi się, że mówisz o fejku bo widziałem takie screeny xD
0
City Pepa grające pragmatycznie w stylu Artety świat się kończy