Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe ile wytrzymają taki pressing
0
Dobrze jedna piła i Raphinha idzie sam na sam
3
@macio_944 a to nie Fermin? xD
0
Nie rozumiem pierwszy mecz ligi mistrzów co kompletnie jak przegramy nic się nie stanie, a człowiek jakiś stres mam.
21
Atletico przegrywa po rzucie rożnym w ostatnich minutach meczu? Stare znałem
0
Olise jaka setka nietrafiona xD
5
Szybko odpowiedziało Chelsea xD
0
Dobrze niech Bayern rozjedzie Chelsea, za bardzo ich kibice odlecieli po KMŚ
0
@acenooo no, a czemu nie? Słaby poziom ligi nie wpływa dobrze na wszystkie kluby.
4
Tebas przyduś bardziej Hiszpańskie zespoły napewno wytrzymają
27
Dla Barcelony tutaj nie ma karnego, dla Realu w takiej samej sytuacji jest karny.
Potem dziwić się, że oni mają 15 lm
0
@kubix05 grali w Dortmundzie
8
Lata lecą, a Real dalej przepychany w lidze mistrzów. Ohydny klub
1
Co to jest za karny?XDDDDDDDDDD
1
Komu teraz będzie Real raporty wysyłał jak Negreira też w lidze mistrzów xD
1
Przecież to czerwo dla Carvajala xD
2
@blakkudium Yildiz to lubi zasadzić takie krosika w okienko
0
Jeszcze Real dostanie w czapę i będziemy musieli ratować honoru La Liga xD
1
Oglądałem jakiś czas temu filmik Tomka Ćwiąkały i on tam powiedział, że Arteta to byłby trener idealny w przyszłości dla Barcelony za Flicka.
Nie wiem w jakim uniwersum styl gry Artety pasowałby do Barcelony xD
0
Lewemu chyba mega reprezentacja siedziała w głowie, teraz mega pewnie wszystko wykańcza
5
bramka prawidłowa, a Lewy mega pewne wykończenie w szoku jestem
1
Po pierwszej połowie nie wyglądało to, że się tka rozstrzelamy
1
i to jest napastnik, a nie jakiś delfin
3
Raphinha przecież to powinien być hattrick
3
ale ujki z Valencii jak leżał ktoś z Valencii to wykopaliśmy piłkę, a Ci zaczęli grać dalej jak Martin leżał
0
Brawo Raphinha jedyny który może spróbować dogonić Mbappe xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brawo Rashford i Raphinha
1
Ferran out natychmiast
1
@TR3YWAY wchodzi do drużyny co gra całkiem inny football niż Aston Villa to raczej zrozumiałe