1

Ferran out natychmiast

1

@TR3YWAY wchodzi do drużyny co gra całkiem inny football niż Aston Villa to raczej zrozumiałe

19

Nie wiem, mi się podoba ten Rashford. Widać, że potencjał jest kwestia ogrania

1

Ferran akysz akysz

0

Raphinha za Roonego bo patrząc na całą połowę to większość ataków idzie lewą stroną.

0

@ViscaelBarca2007 mimo wszystko Roony bo widać, że mało jest pod grą.

0

uważajcie na trybunach jak Ferran ma miejsce na strzał

16

mam wrażenie, że Ferran źle przyjął, a nie podał xD

0

Fermin ten to ma młotek w nodze

6

Nie czuć tej mocy z poprzedniego sezonu. Mam nadzieję, że to kwestia przygotowania formy na dalsze etapy sezonu

9

Jak mnie ten Ferran irytuje xD

3

ale jest przeskok poziomów pomiędzy Haalandem, a Sesko xD

1

Reijnders też mam w fantasty. Macie krew na rękach z Haalandem tyle punktów byście mi nafarmili na United xD

1

Haaland ma coś takiego magicznego w sobie co ma też Mbappe aktualnie, a kiedyś Messi i Cristiano łatwość zdobywania bramek tylko najlepsi piłkarze to mają.

2

a mógł mieć hattricka xD

0

@Eklerek no wiem no i co związku z tym? :)

4

Kurde szkoda mam Haalanda na capitanie w fantasy xD

0

Żadne Alvarezy, trzeba zbierać kapuche na Haalanda.

3

Tragiczne są te mecze w tym sezonie w Premier League.

31

złoto xD

1

4-3 meczychooooo!

0

Juve vs Inter deja vu z poprzedniego sezonu xD

22

Zobaczcie sobie w jakiej pozycji był Courtious. Przecież to ewidentna czerwona bo napastnik Realu Sociedad miał okazję by uderzyć i zdobyć bramkę

/photo/1

0

jakiego oni mają farta xD

1

ale ten Sociedad jest słabe xD

1

jakie dwóch? jak chłop wychodził sam na sam xD

0

@MessiForeverTheBest no dlatego napisałem ten początek zaznaczając, że wiem jaki świat jest okrutny, ale po prostu smuci mnie ten fakt

3

Masakra wiem, że na świecie jest wiele okrucieństwa i przemocy, ale ostatnie dni i wydarzenia to już człowieka wprowadzają w tak negatywne emocje, że trzeba się wylogować z internetu i nie czytać tego więcej.
Smutne, że ludzie są tak zradykalizowani, że nie potrafią dyskutować tylko sieją przemoc. Czarny zabijający białą dziewczynę bo inny kolor skóry miała niż on, jakiś morderca strzela do działacza prawicowego bo ten ma inne prawdopodobnie poglądy niż on. Rosja która z powodów własnego wybujałego ego atakuje sąsiadujący kraj marząc o wielkim imperium.
Tyle lat progresu, powinniśmy wspólnie rozwijać nasz świat, eksplorować kosmos, a mam wrażenie, że ostatnie lata to duży krok wstecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

JAN URBAN stworzył potwora xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?