0

@FcPortoFan1999 a ja mówię o Arsenalu. Dla Porto to dobry ruch

0

@FcPortoFan1999 jak taki szpital będzie w Arsenalu to dla nich błąd xD

0

Arsenal ma szczęście do tych kontuzji. Oddanie Kiwiora za niedługo to będzie błąd

1

No Pep co Ci się stało xD chyba zaczyna mu uciekać jak Mourinho największa piłka

0

Klub mem United xD

0

Dobra lejemy wszystkich jak leci. Łatwe losowanie xd

37

Najlepsza akcja tego meczu. Śmiać mi się chce za każdym razem z reakcji Flicka xD

0

Brawo teraz każdy będzie wykorzystywał trafienie piłką.

1

Flick się wkurzył i mamy rezultat xD

0

Matko jaki Balde dla mnie jest rzadki. Dawać Martina przynajmniej w obronie jest pewniejszy

0

@VALERON konsekwentnie jak tam nie dał to tutaj też.

4

Ten sam sędzia nie podyktował karnego z Realem jak Tchouameni dotknął ręką, a tutaj podyktował. Nie pozwolą aby Barcelona obroniła mistrzostwo.

19

Tchouameni w klasyku wyciągnął rękę na kilometr, a nie dostaliśmy karnego w klasyku xD

0

Potrzebujemy Olmo który potrafi grać gdzie jest mało miejsca w obronie

0

Cubarsi jak dziecko wyjaśniany

0

Ferran ty placku xDD

2

Ładna akcja poszła kombinacyjna

0

jaka żałosna symulka xD

1

@LeszekFCB a kto skazuje bo takich komentarzy nie widzę? xD

3

Cubarsi pod formą od początku sezonu

0

ale jak porobili naszych jak frajerów xD

0

Levante widać, że pierwszy raz gra z Barcelona xD

0

kilometrowy spalony, a tutaj już płacz xD

25

Przypadek? Nie sądzę, a potem przyjdzie Ci taki jeden z drugim rządowym i powie, że sędziowie Barcelonie pomagają

11

ale Trenta łatwo można objechać xD

5

dla mnie symulka xD

0

Mam nadzieję, że będzie dane w końcu Rashfordowi zagrać na lewym skrzydle. Bo 9tka ewidentnie narazie mu nie leży

3

Do 8 razy sztuka

4

Goleadorem to Yamal się nie zapowiada jak narazie

4

Pechowo dwa razy w to samo miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?