Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a ja mówię o Arsenalu. Dla Porto to dobry ruch
0
@FcPortoFan1999 jak taki szpital będzie w Arsenalu to dla nich błąd xD
0
Arsenal ma szczęście do tych kontuzji. Oddanie Kiwiora za niedługo to będzie błąd
1
No Pep co Ci się stało xD chyba zaczyna mu uciekać jak Mourinho największa piłka
0
Klub mem United xD
0
Dobra lejemy wszystkich jak leci. Łatwe losowanie xd
37
Najlepsza akcja tego meczu. Śmiać mi się chce za każdym razem z reakcji Flicka xD
0
Brawo teraz każdy będzie wykorzystywał trafienie piłką.
1
Flick się wkurzył i mamy rezultat xD
0
Matko jaki Balde dla mnie jest rzadki. Dawać Martina przynajmniej w obronie jest pewniejszy
0
@VALERON konsekwentnie jak tam nie dał to tutaj też.
4
Ten sam sędzia nie podyktował karnego z Realem jak Tchouameni dotknął ręką, a tutaj podyktował. Nie pozwolą aby Barcelona obroniła mistrzostwo.
19
Tchouameni w klasyku wyciągnął rękę na kilometr, a nie dostaliśmy karnego w klasyku xD
0
Potrzebujemy Olmo który potrafi grać gdzie jest mało miejsca w obronie
0
Cubarsi jak dziecko wyjaśniany
0
Ferran ty placku xDD
2
Ładna akcja poszła kombinacyjna
0
jaka żałosna symulka xD
1
@LeszekFCB a kto skazuje bo takich komentarzy nie widzę? xD
3
Cubarsi pod formą od początku sezonu
0
ale jak porobili naszych jak frajerów xD
0
Levante widać, że pierwszy raz gra z Barcelona xD
0
kilometrowy spalony, a tutaj już płacz xD
25
Przypadek? Nie sądzę, a potem przyjdzie Ci taki jeden z drugim rządowym i powie, że sędziowie Barcelonie pomagają
11
ale Trenta łatwo można objechać xD
5
dla mnie symulka xD
0
Mam nadzieję, że będzie dane w końcu Rashfordowi zagrać na lewym skrzydle. Bo 9tka ewidentnie narazie mu nie leży
3
Do 8 razy sztuka
4
Goleadorem to Yamal się nie zapowiada jak narazie
4
Pechowo dwa razy w to samo miejsce