Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zibi TOP
0
Probierz do wywalenia w trybie natychmiastowym dobrze, że sobie sam strzelił w kolano bo to parodia, że ktoś taki jest trenerem reprezentacji Polski.
5
Brawo Lewy jazda z tymi parodystami
8
Lewy powinien jutro zakończyć karierę reprezentacyjną w takim razie.
0
ale łatwo xDD brawo
3
Ajjj akcja jak z Realem prawie xD
1
Fernandes ładuje mu stempla i jeszcze się pyszczy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Frimpong xDD smutne, ale prawdziwe
1
Niemcy gdyby miały Lewego w swojej reprezentacji to by przez lata byli niepokonani. Tam zawsze jakiś patałach gra na ataku
2
ale wylew w obronie Niemiec xD
2
Ter Stegen widzisz po co chcesz grzać ławę jak Ci dobrze idzie w reprezentacji odejdź
0
Garcia to wyciąga z palcem w nosie
1
Deschamps zostanie na taczkach wywieziony jak tak dalej będzie reprezentacja Francji z takim potencjałem piłkarskim grać
2
Francja gra bez obrony
0
@ElKamil rozbawił mnie fakt, że tak bezpośrednio stwierdził, że mu w ryja by dał
0
@Ziemny
0
Oglądam sobie z ciekawości Puchacza na ławie z WK i rozbawiło mnie jak dostał pytanie o ekspertów co się wypowiadają o reprezentacji i na pytanie o Kowala to powiedział coś w stylu, że nawet bawi to co gada, ale to taki ekspert, że jakby powiedział mu to w twarz to Puchacz powiedział "wyjebałbym mu z liścia w twarz" xD
0
Wymowne, że najciekawszym wydarzeniem był wywiad Lewandowskiego przed meczem niż sam mecz.
1
Oglądane, ale jakim kosztem
0
Matko jak się reprezentacje Polski ciężko ogląda xd
12
@Adran360 błagam niech ktoś go kupi za te 60 mln, nawet za 30 mln
40
5-4 to byłby wynik Barcelona PSG jakbyśmy przeszli Inter xD
6
To nieźle tam w obozie republikanów.
https://x.com/elonmusk/status/1930703865801810022
3
Yamal piękna piłeczka
1
Poro widać najsłabsze ogniwo w Hiszpanii
2
Yamal ośmiesza Doue wymowne ;)
0
Hiszpania co ma pakę
3
100 % karny to powinien być
5
Dobry ten Ter Stegen może go kupmy