1

Inigo chyba się poczuł urażony xD
https://x.com/InigoMartinez/status/1928864563312697800

10

Tak bardzo ludzi obchodzi ten finał, że wywalenie Ter Stegena z Barcelony jest bardziej trendujące xD

2

@Piotrek1993 jeszcze nauczyć się Hiszpańskiego tylko po to by zagrać kiedyś w Barcelonie co za legenda

7

Ludzie muszą zrozumieć, że w sytuacji finansowej jakiej jest Barcelona to przedłużenie kontraktu Nico z Athletic przekreśliło całkowicie jego transfer do Barcelony.
Nie jesteśmy jednorazowo w stanie wypłacić 60 mln na klauzule, a Athletic nie będzie z nami chciało targować się bo im kasy nie brakuje, a każdy taki zawodnik to na wagę złota bo ograniczoną mają pulę zawodników.

0

To co pogadajmy może o piłce nożnej tak z braku laku

0

2

Jeszcze coś fajnego znalazłem. Bo tak się ludzie tutaj boją ustawy o mowie nienawiści tymczasem Mentzen w kanale sportowym z Stanowskim na temat mowy nienawiści.
Nie jest za zniesieniem obrazy uczuć religijnych, ale zakaz obrażania homoseksualistów to już ograniczenie wolności. Od 42:22 polecam sobie przesłuchać do 45:46


4

Wybieram mniejsze zło czyli Rafał Trzaskowski. Dobranoc wszystkim ;)

2

"Czy jutro będzie można w przestrzeni publicznej używać określeń takich jak alfons, kibol, gangster czy też bedzie to traktowane jako naruszenie ciszy wyborczej?" xD

3

@Kgorecki2500 ładnie ta mapa pokazuje fanatyzm.
Większość zachodnich województw nie duże różnice, a na wschodzie ostra propaganda, że nawet do 70 % dochodzi xD

4

@JoeBlack Białoruś to chciało PiS wprowadzić targając się na zagarnięcie trójpodziału władzy

1

@Deathwing112 komu tak z czystej ciekawości? bo serio nie wiem xD

0

@MlodySevenUp konto 1 dzień.
"Wole gangstera niz Tuska

ChangeMyMind"

ja wiem od kogo wy są łysa głowo

17

@pax no i widzisz czego tu oczekujesz? Kozinho napisał, że przeczytał do któreś linijki nie całość i jemu wystarczy bo tak jest zradykalizowany, że nie potrafi przeczytać całości gdzie ma jasno na białym napisane próby manipulacji jakie stosuje PiS.
Możesz im pokazywać dowody, ale oni i tak już są zaślepieni bo do nich nie dociera, że TO PIS wprowadził Zielony Ład, to PiS wpuścił tylu imigrantów. ONI SIĘ KŁÓCĄ Z FAKTAMI to jak tutaj ich przekonać. Twoje próby przekonania tak radykalnych ludzi nie przejdą.
Przecież tutaj gadają tekstami jakiś chorych ludzi jak "fajnopolacy, silni razem" itp. kto tak gada jedynie ktoś tak zradykalizowany.

8

@allien18 bawi mnie jak Polska prawica sobie szuka chochoła w osobach homoseksualnych, a to ponoć PO dzieli ludzi na lepszych i gorszych.

1

@VamosDeJong nie wiem czy wyborcy Nawrockiego tacy chętni by byli patrząc, że zachód Polski odpowiada za +/- 70 % PKB w Polsce xD

0

@alone49
1) Trump i Putin to dwaj jakby nie patrzeć władcy mocarstw. Tutaj założenia jest myśl, że to inne słabsze państwa niech się podporządkowują i uczą języka by negocjować z USA czy Rosja.
2. nie trzeba znać, ale jednak dzięki niej o wiele łatwiej Ci ją zrozumieć, nie zrozumiesz mieszkańca danego kraju nie dyskutując z nim
3. a ja nigdzie nie napisałem, że go nie szanujesz nie znając języka, ale ludzie odbierają jako oznakę przyjaźni i wielkiego szacunku, że znasz ich język bo to znak, że poświęciłeś swój czas by potrafić się osobiście z taką osobą skontaktować taki przykład kogo bardziej polubisz na pierwszy rzut oka? Gościa co przyjedzie i z nim nie pogadasz czy kogoś kto chciał poznać twój język i dać rady z nim się skomunikować

0

@Safrani za bardzo gloryfikujesz stare czasy gdzie właśnie takie typy jak Nawrocki zostawały prezydentem Polski, najsmutniejsze, że minęło 30 lat, a mentalność dalej taka sama, że wybierany jest taki typ człowieka co idealnie się wpisuje w lata gangsterki w Polsce.

0

@alone49 ale jakie ty mi pytanie zadajesz? Pytasz się o imigracje czy biorę odpowiedzialność? Samego założenia jak oddajesz głos na kogoś to bierzesz odpowiedzialność to podstawowa wiedza demokracji.
Napisałeś w takim tonie, że można odebrać po której stronie bardziej stoisz.
Niby czemu najgłupszy argument z językami xDD
1. umożliwia bezpośrednie negocjacje pomiędzy prezydentami(nie wiem czy wiesz, ale często te osoby mają spotkania prywatne bez tłumacza)
2. lepsze zrozumienie mentalności i tradycji innych państw, co ułatwia budowanie dobrych relacji
3. Zwiększa zaufanie partnerów dajesz drugiej stronie sygnał, że na tyle go szanujesz, że znasz ich język co może być dobrym gestem odebranym
więc jak to może być najgłupszy argument, jak to ma same plusy zero minusów

0

@alone49 wiesz co wybieram kolesia na prezydenta typa który zna kilka języków, ma doświadczenie w rządzeniu miastem co może przełożyć się na rządzenie państwem. Najgorsze co możesz o nim powiedzieć to, że jointa sobie zapalił.
Jego rzetelność jest na takim samym poziomie jak Nawrocki który dziadka okradł na mieszkanie jak za dawnych lat robiły mafie, jest kibolem sam się do tego przyznał.
Czy głosowanie na kolesia z taką przeszłością nie jest fanatyzmem, nieprawdaż?
Jesteś tak zradykalizowanym człowiekiem, że typa z taką przeszłością jesteś w stanie wybrać na prezydenta gdzie sam podałeś mi przykład gdybania co będzie.

0

@CLS63AMG dobra czy zapalenie jointa jak przyznał Trzaskowski jest takim samym przewinieniem jak bycie kibolem? Za uszkodzenie kogoś podczas ustawki może Ci grozik od 8 do 10 lat pozbawienia wolności.

0

@alone49 wiesz, że to wszystko jest czyste gdybanie? Przecież równie dobrze to PiS za 2 lata jakby doszedł do władzy naściągać może imigrantów i powiedzieć(Unia nas zmusiła) umyć ręce.
Narazie suche fakty pokazują, że Tusk tego nie zrobił, a problem z imigrantami to już się zaczął od 2011 roku jak wybuchła wojna domowa w Syrii.
Więc kto wychodzi bardziej rzetelnie? PiS który mówił, że nie wpuści, a wpuszczał hurtowo czy Tusk który nie wpuścił, ale nic o tym nie mówił.

0

@CLS63AMG poczytaj sobie co to będzie depenelizacja marihuany i jak porównujesz bycie kibolem do zapalenia marihuany to szkoda mi dyskutować z tobą. Daj znać kiedy zalegalizują ustawki w Polsce

2

@KrychaFCB twoje zdanie też nikogo nie obchodzi, a jednak wypisujesz.
Calma

0

@gumaz cicho Czaskoski zły bo imigrantów wpuści razem z Tuskiem. Tymczasem Tusk https://pbs.twimg.com/media/GQLtBBNW8AAMV6Y?format=jpg&name=large

0

@CLS63AMG
"Kryminalista" to polskie słowo, które oznacza przestępcę lub osobę skazaną za przestępstwo kryminalne.
Nawrocki przyznając się do bycia kibolem złamał prawo bo ustawki to przestępstwo.
No gdzie tutaj nie prawda? Za dużo republiki

0

@alone49 https://pbs.twimg.com/media/GQLtBBNW8AAMV6Y?format=jpg&name=large
coś jeszcze o masowych przerzutach imigrantów przez Tuska?

0

@CLS63AMG nie wsadzaj nie moich słów w moje usta. No dawaj co takiego nie prawdziwego napisałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?