Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Raphinha*
0
@John_Doe w sumie racja 10 % no i tak 10 %>6%
1
Jeśli myślicie, że to samobójstwo popieranie Brauna gdzie masz 12 % Lewicy to naprawdę słabi z was politycy.
Wyrzec się lewicy gdzie Braun najbardziej ich atakuje dla 6 % xd
4
@BillyButcher wtedy zajęty był ustawkami z innymi patusami
1
@Roobo a może przestań podawać nie prawdziwe fakty. Krym kiedy zostal zajęty i kiedy migracja się zaczęła?
0
Stanowski jest po to by powiedzieć co mamy myśleć czy o co chodzi xD
0
@Popitek12 mądrzy ludzie
7
Ciekawe co ma Jadczak
19
@A4ron wy to naprawdę macie taki giętki kręgosłup moralny wszystko potraficie sobie wytłumaczyć.
To taki tokiem myślenia czemu do policji nie przyjmujemy ludzi ukaranych wyrokiem sądu którzy nie wiem okradli kogoś albo pobili itp. skoro było to 15 lat temu to mogli się zmienić.
Nawrocki który jak patus pierze się po twarzach z innymi patusami ewidentnie z tego jest dumny bo gadał, że to szlachetny sport.
Trzeba liczyć się z konsekwencjami jakie robiłeś w ciągu życia i niestety, ale wybór na prezydenta z taką przeszłością w normalnym kraju nie powinien nigdy mieć miejsca.
0
@stone80 no straszne
0
@Ojciec5tkidzieci ja też mam opinie i właśnie ją pokazałem i obśmiewam jego tok myślenia, w obu przypadkach ma korzyści płynące z
a) bronienia deweloperów bo sam ma udziały w firmie deweloperskiej i ucierpi
b) jeśli Nawrocki podpisuje wszystko od Mentzena to w takim przypadku nie podpisze podatku katastralnego.
Wyśmiewanie, że Nawrocki podpisał deklarację jest słuszne bo przedwczoraj gadał, że podatek katastralny zakaże i nawet do konstytucji wpisze, by wczoraj gadać, że jednak jest za podatkiem katastralnym by dzisiaj znowu podpisać, że żadne podatki nie wprowadzi.
Dyskredytowanie wiarygodności w oczach niezdecydowanych wyborców Mentzena to wręcz obowiązek, a ten wiarygodny Robert Gwiazdowski będzie grał na wyśmianie tego.
2
@michal26 Robert Gwiazdowski to taki legitny człowiek
3
Krzychu szkoda, że teraz nie jesteś tak zdziwiony, że PiS wystawia kibola, szemranego typa co oszukał dziadka na mieszkanie który ma konotacje z gangusami.
W jakich my czasach żyjemy, że Nawrocki może zostać prezydentem.
https://youtube.com/clip/UgkxQ7jVe5e7h5UHMt9Zq8dsfXQohU10k9UB
0
@FcPortoFan1999 na dłuższą metę jest to po prostu męczące
0
Oby już było po 1 czerwca człowiek osobiście ma już dość czytania wszędzie polityki, a z drugiej nie potrafi nie dyskutować o tym jak już widzi jakiś temat polityczny
3
@MesQueUnClub96 jak Ci naprawdę źle to po co się użerać to tylko jakby nie patrzeć głupie nicki w internecie. Dla zdrowia psychicznego warto odpuścić
0
@Piotr777 na kogo głosowałeś? Menzten?
18
@michal26 że co? Przecież opisał służalczość Nawrockiego i to ma być prezydent co nie potrafi postawić na swoim tylko by się przymilić to nawet podłogę by mu wyszorował?
20
Pan wiking idealnie to opisał. Mój prezydent!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JordiAlbion no oceniam źle, a ludzie są betonem i znowu wybiorą PiS, a Konfedracja która miała obalić stołek do niego się przyłączy. Dlatego głosowałem na Zandberga
1
@ptrx no wspomnij to za 2 lata jak PiS dojdzie do władzy
3
@maatiixx a to Trzaskowskiemu zarzuca się co chwilę zmianę zdania. Ironic
5
@Stinger_ przecież na la rambli jak napiszesz coś złego na Mentzena to armia ruszy by go bronić.
Tutaj jest bastion konfederacji
0
@Kgorecki2500 on nie przekona ich bo myślisz, że zagłosują jak zmieni znowu zdanie?
On ma grać pod wyborców lewicy i tych co nie poszli na prezydenckie, a byli na parlamentarnych
1
Trzaskowski masz jedna misje iść powiedzieć, że nic nie podpiszesz i nawrzucać Nawrockiemu, że odwrócił się od prospołecznych decyzji rządów PiS.
Niestety tego nie zrobi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Son zasłużył piłkarz bez hejterów praktycznie
5
Trzeba przyznać, że jedna z takich mocniejszych wypowiedzi trenera.
7
Harry Kane i Tottki klątwa zdjęta. Razem nie mają nic, a osobno wszystko