4

Kto dopuścił w tym państwie by propagandysta Rosji dostał się do wyborów na prezydenta Polski. Psim obowiązkiem tego państwa i władz jest zmiana wymogu podpisów na e-obywatela by takie Maciaki nigdy nie pojawiły się i nie szerzyły propagandy kremlowskiej

1

@Comentateiro nie przegadasz tutaj. La rambla jak patrząc to wyborcy Mentzena niestety, ale pamiętaj więcej lajków nie znaczy zawsze prawdy.

2

@Toretto no bardzo ureguluje patrząc na USA xD

0

@DLFCB ale z czym otworzył? On gada takie populistyczne rzeczy jakie tylko się da. Przecież większość niezdecydowanych wie, że PiS i PO to tragiczne partie które grają tylko na swoje koryto. Co powiedział takiego co nie wie przeciętny wyborca nie żelazny beton tych partii.

4

Braun wiadomo z Rosją pokój, ale Niemcami straszy xD Maciak ma kompana

5

oo Russia Today teraz xD

1

@Kengo nie biorę w 100 % zdania Stanowskiego na serio po tym jak stwierdził, że Czesiu Michniewicz jest czystą osobą, a nawet nie potrafi się wytłumaczyć z 711 połączeń. Hipokryta zwraca się do hipokryty

1

@clyde patrząc, że na 90 % będzie Trzaskowski i Nawrocki to wybieram Trzaskowskiego. Nie cierpię tego katolickiego betonu jakim jest PiS

2

@turhiay ja mam poglądy centrowe, dlatego głosuję na Zandberga, a w drugiej na mniejsze zło

9

Wschodnie rynki czyli Rosja. Maciak utkaj tam dziure ruska onuco

9

Tutaj akurat prawda. Cała ta farsta to i tak będzie to co powie Tusk i Kaczyński

0

@clyde Nawrocki sam da znać na swoim twitterze, że wygrał xD

14

@Konradowskyy ludzie tutaj myślą, że sami się dorobią wielkiej fortuny jak nie będzie podatków xD Dopiero zobaczą jaka przepaść będzie jak wielkie firmy będą ich wyzyskiwać na śmieciówkach i najbogatsi będą jeszcze bogatsi.
Nie daj im zachorować bo to co się marzy Sławkowi to zbankrutują wydając na zdrowie, gdzie w USA są przypadki, że ludzie uciekają z karetki by nie zbankrutować.

1

@kuz z opóźnieniem oglądam xd

0

@Roobo a w drugiej na mniejsze zło xd

5

Stanowski miał podejść do tej całej kampanii z humorem, a tak mnie irytuje błazen. Wszystko co PO to złe, a to co robi PiS to najlepiej przemilczeć.

2

Nie no to przesada Napoli traci bramkę w momencie jak pisałem, żeby Inter przegrał Serie A xD

2

Oby Inter wygrał lige mistrzów i przegrał Serie A. To Raphinha albo Yamal z swoim krajowym trypletem będą faworytami do Złotej piłki bo Dembele skończy z ligowym trypletem, ale Francuska jest mniej poważaną ligą.

2

@PatrykBarca przecież to będzie solidna dwójka to oczywiste raczej

9

Aura

0

wstyd dla Legii, że chce oddać mistrzostwo Lechowi

1

@PatrychoO nie strasz xd

1

Mam bilety na mecz Barcelona Villarreal przy potencjalnej wygranej z Espanyolem to będzie świętowanie z pucharem na własnym stadionie właśnie na tym meczu.
Ewentualnie przy porażce z Espanyolem to jest szansa na obejrzenie wygranej z Villarrealem które da mistrzostwo xD

0

Co do Raphinhy jest świetny wręcz genialny jak ma więcej miejsca na boisku, ale nie ma tak genialnego dryblingu to potrzebujemy na zaś skrzydłowego z dobrym dryblingiem który będzie jak Yamal rozmontowywał lewę stronę.
Raphinha w tym momencie może przejść do środka i zmieniać się pozycjami.

38

Piękne xD

16

Mam nadzieję, że nasi będą dalej grillować sędziego w wypowiedziach. Czas by świat słyszał jak te drukarze przepychają Madryt na każdym kroku.
Nie można odpuścić bo wygraliśmy mecz

4

JAK BARDZIEJ MOŻNA WYDRUKOWAĆ MECZ xD JAK

0

Jaki jest sens biegania przez obrońców z rękami za plecami? Skoro to nie jest karny?
Każdy obrońca to debil jeśli broni piłki rękami za plecami

1

CHŁOP BRONI RĘKĄ BRAMKi xD

0

to jest 100 % karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?