Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kto dopuścił w tym państwie by propagandysta Rosji dostał się do wyborów na prezydenta Polski. Psim obowiązkiem tego państwa i władz jest zmiana wymogu podpisów na e-obywatela by takie Maciaki nigdy nie pojawiły się i nie szerzyły propagandy kremlowskiej
1
@Comentateiro nie przegadasz tutaj. La rambla jak patrząc to wyborcy Mentzena niestety, ale pamiętaj więcej lajków nie znaczy zawsze prawdy.
2
@Toretto no bardzo ureguluje patrząc na USA xD
0
@DLFCB ale z czym otworzył? On gada takie populistyczne rzeczy jakie tylko się da. Przecież większość niezdecydowanych wie, że PiS i PO to tragiczne partie które grają tylko na swoje koryto. Co powiedział takiego co nie wie przeciętny wyborca nie żelazny beton tych partii.
4
Braun wiadomo z Rosją pokój, ale Niemcami straszy xD Maciak ma kompana
5
oo Russia Today teraz xD
1
@Kengo nie biorę w 100 % zdania Stanowskiego na serio po tym jak stwierdził, że Czesiu Michniewicz jest czystą osobą, a nawet nie potrafi się wytłumaczyć z 711 połączeń. Hipokryta zwraca się do hipokryty
1
@clyde patrząc, że na 90 % będzie Trzaskowski i Nawrocki to wybieram Trzaskowskiego. Nie cierpię tego katolickiego betonu jakim jest PiS
2
@turhiay ja mam poglądy centrowe, dlatego głosuję na Zandberga, a w drugiej na mniejsze zło
9
Wschodnie rynki czyli Rosja. Maciak utkaj tam dziure ruska onuco
9
Tutaj akurat prawda. Cała ta farsta to i tak będzie to co powie Tusk i Kaczyński
0
@clyde Nawrocki sam da znać na swoim twitterze, że wygrał xD
14
@Konradowskyy ludzie tutaj myślą, że sami się dorobią wielkiej fortuny jak nie będzie podatków xD Dopiero zobaczą jaka przepaść będzie jak wielkie firmy będą ich wyzyskiwać na śmieciówkach i najbogatsi będą jeszcze bogatsi.
Nie daj im zachorować bo to co się marzy Sławkowi to zbankrutują wydając na zdrowie, gdzie w USA są przypadki, że ludzie uciekają z karetki by nie zbankrutować.
1
@kuz z opóźnieniem oglądam xd
0
@Roobo a w drugiej na mniejsze zło xd
5
Stanowski miał podejść do tej całej kampanii z humorem, a tak mnie irytuje błazen. Wszystko co PO to złe, a to co robi PiS to najlepiej przemilczeć.
2
Nie no to przesada Napoli traci bramkę w momencie jak pisałem, żeby Inter przegrał Serie A xD
2
Oby Inter wygrał lige mistrzów i przegrał Serie A. To Raphinha albo Yamal z swoim krajowym trypletem będą faworytami do Złotej piłki bo Dembele skończy z ligowym trypletem, ale Francuska jest mniej poważaną ligą.
2
@PatrykBarca przecież to będzie solidna dwójka to oczywiste raczej
9
Aura
0
wstyd dla Legii, że chce oddać mistrzostwo Lechowi
1
@PatrychoO nie strasz xd
1
Mam bilety na mecz Barcelona Villarreal przy potencjalnej wygranej z Espanyolem to będzie świętowanie z pucharem na własnym stadionie właśnie na tym meczu.
Ewentualnie przy porażce z Espanyolem to jest szansa na obejrzenie wygranej z Villarrealem które da mistrzostwo xD
0
Co do Raphinhy jest świetny wręcz genialny jak ma więcej miejsca na boisku, ale nie ma tak genialnego dryblingu to potrzebujemy na zaś skrzydłowego z dobrym dryblingiem który będzie jak Yamal rozmontowywał lewę stronę.
Raphinha w tym momencie może przejść do środka i zmieniać się pozycjami.
38
Piękne xD
16
Mam nadzieję, że nasi będą dalej grillować sędziego w wypowiedziach. Czas by świat słyszał jak te drukarze przepychają Madryt na każdym kroku.
Nie można odpuścić bo wygraliśmy mecz
4
JAK BARDZIEJ MOŻNA WYDRUKOWAĆ MECZ xD JAK
0
Jaki jest sens biegania przez obrońców z rękami za plecami? Skoro to nie jest karny?
Każdy obrońca to debil jeśli broni piłki rękami za plecami
1
CHŁOP BRONI RĘKĄ BRAMKi xD
0
to jest 100 % karny