0

To się na nas zemści

1

Nasza obrona to naprawdę tragedia. My w 3 mecze straciliśmy 10 bramek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

i taki obrazek powinien być w meczu z Interem nie Araujo tylko Christensen

0

chyba spalony niestety

3

ale ten mecz jest otwarty w porównaniu z Interem kilometry wolnego miejsca

2

11 vs 12 i taki gwałt xDDD

3

Jaka to jest drukarnia xDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Jaka drukarnia xD

0

Jak on tego nie trafił xD

2

Żółta? xDDDDDDDDDDDDDD

0

Jazda z śmietankowymi xD

1

Ten zespół jest powalony dwa mecze 11 vs 12 i jesteśmy w stanie wracać xD

0

Yamal jest geniuszem xD

1

Valverde powinien z czerwem wylecieć za stempla na Yamalu i teraz to xD

0

W sumie ktoś z redakcji w podcastcie gadał, że sędzia bedzie tak samo gwizdał 50/50 wszystko na korzyć Realu by liga była ciekawsza xD

2

Eric jest świetny. Kounde i Eric na PO obskoczą trzeba wzmocnić lewą obronę

0

Cubrasi już 2 bramki zawalił. Ja rozumiem 18 lat, ale no kurde najgorsze, że my mamy jako zmiennika Araujo

1

Świetna ta obrona w ostatnim czasie taka nie istniejąca xD

3

No Cubarsi ma dobrą serię. Sprokurowany karny z Interem, teraz podanie do Mbappe. Szczęsny też dobrze idzie

0

Tak nawiasem nasza obrona też jest słaba. Koniec sezonu, a my co chwile dopuszczamy do sytuacji 1v1 przecież to nie funkcjonuje jak na początku nauczyli się na to grać.

0

@Klejnot_Nilu Zandberg chce podatków progresywnych by przedsiębiorcy średni płacili mniej, a bogaci więcej bo na to ich stać.
Dziwnym trafem kraje skandynawskie wychodzą na tym świetnie.

0

@Klejnot_Nilu zablokowanie kredytu 0%, reitow, katastralny od trzeciego mieszkania plus budownictwo społeczne to jedyne wyjście. Na robieniu laski najbogatszym będąc samemu na etacie nic nie zyskasz.
Nie ma kandydata z którym bym się zgadzał w 100 %

Po za tym w Polsce jest raj podatkowy dla najbogatszy.

2

@Matheu12 jesteś w błędzie. Republika to twardy elektorat PiSu który nienawidzi Trzaskowskiego niczego nie zyska pojawieniem się tam bo twardy elektorat PO tego nie ogląda. Niezdecydowani odpalą sobie najważniejszą debatę czyli tą publiczną w TVP i ona będzie kluczowa jeśli chodzi o niezdecydowanych.
Trzaskowski aktualnie musi ograniczyć wpadki co robi na ten moment dobrze lekcja po końskich odrobiona bo kandydat PiSu się skompromitował z mieszkaniem i wysłaniem staruszka do DPSu.

0

@Corr Jakubiak to najbardziej odklejony typ co startuje, mieszkania nie potrzebne sam chłop dostał mieszkanie z przydziału od wojska, a prawi morały. Kurła kiedyś to było 20 nas się w domu wychowało i 1 łóżko mieliśmy.
Największy kryzys od lat demografii gdzie kobiety i faceci nie wiążą się w pary, a ten chce jeszcze bykowe ludziom dowalić tak jakby już nie płacili 800+.

6

@Przemek2323 co jest takiego złego w poglądach Zandberga słucham?
Walka z deweloperami to takie zło? Walka o prawa pracownika by Ciebie taki Brzoska nie wyzyskiwał na śmieciówce?
No co takiego złego ma?

0

@Krzysztof1987 wcale przyjście Mentzena z zdjęciem Tuska i Putina to nie taka marna manipulacja.

1

@Krzysztof1987 to samo Mentzen robi. Mieczem wojujesz od miecza giniesz

0

@Commando wiesz co głównie tutaj myślę o fakcie, że raczej nie przysporzy sobie głosów emerytów chcąc im zabrać coś xD a przeciętny widz republiki raczej nie ogląda wieców Mentzena

4

Adrian mi zaimponował nie spodziewałem się po nim, w telewizji gdzie oglądają ją głównie emeryci puścił jak Mentzen gadał o odebraniu 13 i 14 emerytury piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?