Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się na nas zemści
1
Nasza obrona to naprawdę tragedia. My w 3 mecze straciliśmy 10 bramek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
i taki obrazek powinien być w meczu z Interem nie Araujo tylko Christensen
0
chyba spalony niestety
3
ale ten mecz jest otwarty w porównaniu z Interem kilometry wolnego miejsca
2
11 vs 12 i taki gwałt xDDD
3
Jaka to jest drukarnia xDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Jaka drukarnia xD
0
Jak on tego nie trafił xD
2
Żółta? xDDDDDDDDDDDDDD
0
Jazda z śmietankowymi xD
1
Ten zespół jest powalony dwa mecze 11 vs 12 i jesteśmy w stanie wracać xD
0
Yamal jest geniuszem xD
1
Valverde powinien z czerwem wylecieć za stempla na Yamalu i teraz to xD
0
W sumie ktoś z redakcji w podcastcie gadał, że sędzia bedzie tak samo gwizdał 50/50 wszystko na korzyć Realu by liga była ciekawsza xD
2
Eric jest świetny. Kounde i Eric na PO obskoczą trzeba wzmocnić lewą obronę
0
Cubrasi już 2 bramki zawalił. Ja rozumiem 18 lat, ale no kurde najgorsze, że my mamy jako zmiennika Araujo
1
Świetna ta obrona w ostatnim czasie taka nie istniejąca xD
3
No Cubarsi ma dobrą serię. Sprokurowany karny z Interem, teraz podanie do Mbappe. Szczęsny też dobrze idzie
0
Tak nawiasem nasza obrona też jest słaba. Koniec sezonu, a my co chwile dopuszczamy do sytuacji 1v1 przecież to nie funkcjonuje jak na początku nauczyli się na to grać.
0
@Klejnot_Nilu Zandberg chce podatków progresywnych by przedsiębiorcy średni płacili mniej, a bogaci więcej bo na to ich stać.
Dziwnym trafem kraje skandynawskie wychodzą na tym świetnie.
0
@Klejnot_Nilu zablokowanie kredytu 0%, reitow, katastralny od trzeciego mieszkania plus budownictwo społeczne to jedyne wyjście. Na robieniu laski najbogatszym będąc samemu na etacie nic nie zyskasz.
Nie ma kandydata z którym bym się zgadzał w 100 %
Po za tym w Polsce jest raj podatkowy dla najbogatszy.
2
@Matheu12 jesteś w błędzie. Republika to twardy elektorat PiSu który nienawidzi Trzaskowskiego niczego nie zyska pojawieniem się tam bo twardy elektorat PO tego nie ogląda. Niezdecydowani odpalą sobie najważniejszą debatę czyli tą publiczną w TVP i ona będzie kluczowa jeśli chodzi o niezdecydowanych.
Trzaskowski aktualnie musi ograniczyć wpadki co robi na ten moment dobrze lekcja po końskich odrobiona bo kandydat PiSu się skompromitował z mieszkaniem i wysłaniem staruszka do DPSu.
0
@Corr Jakubiak to najbardziej odklejony typ co startuje, mieszkania nie potrzebne sam chłop dostał mieszkanie z przydziału od wojska, a prawi morały. Kurła kiedyś to było 20 nas się w domu wychowało i 1 łóżko mieliśmy.
Największy kryzys od lat demografii gdzie kobiety i faceci nie wiążą się w pary, a ten chce jeszcze bykowe ludziom dowalić tak jakby już nie płacili 800+.
6
@Przemek2323 co jest takiego złego w poglądach Zandberga słucham?
Walka z deweloperami to takie zło? Walka o prawa pracownika by Ciebie taki Brzoska nie wyzyskiwał na śmieciówce?
No co takiego złego ma?
0
@Krzysztof1987 wcale przyjście Mentzena z zdjęciem Tuska i Putina to nie taka marna manipulacja.
1
@Krzysztof1987 to samo Mentzen robi. Mieczem wojujesz od miecza giniesz
0
@Commando wiesz co głównie tutaj myślę o fakcie, że raczej nie przysporzy sobie głosów emerytów chcąc im zabrać coś xD a przeciętny widz republiki raczej nie ogląda wieców Mentzena
4
Adrian mi zaimponował nie spodziewałem się po nim, w telewizji gdzie oglądają ją głównie emeryci puścił jak Mentzen gadał o odebraniu 13 i 14 emerytury piękne.