Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@Sysia11 logiczne dajesz prezydenta PiSowi by PO nie miało pełnej władzy tylko po to by za 2 lata dać PiSowi dojść do władzy i by mieli prezydenta i sejm. Brawo wy prezydentem w Polsce zostanie gangus co starców na mieszkania okrada
3
Będąc na meczu i później na świętowaniu trofeum to takich okrzyków radości jak Pedri wchodził to żaden z naszych piłkarzy nie miał, chłopak nawet nie jest z La Masi, a jest tak bardzo kochany.
Na żywo najlepsze wrażenie szczerze robi Yamal, Pedri i De Jong widać, że to półka wyżej niż wszyscy u nas pod względem prowadzenia piłki.
5
@Roobo znowu staruchy nam prezydenta wybierają
21
Braun 6 % w jakim ja chorym kraju żyję xD
0
Brzmi legit ta cała eurowizja xD
0
Ciekawe ile ludu dzisiaj pojawiło się na trasie Barcelony. Idealna reklama dla każdego potencjalnego transferu zobaczyć jak to miasto ma pasję do swojego ukochanego klubu.
21
Hahahaha zobaczcie na Raphinhe xD Kamil Gala to pewnie takie bólu tyłka dostał
14
Tutaj wszystko się zaczęło.
8
@Gibbon_FCB zgadzam się, nie zasłużył w żadnym stopniu na jakikolwiek hejt. Wręcz powinni mu zwrócić rację jak mówił o Araujo czystą prawdę.
0
@Pedri16Future sorry fakt z Espanyolem nie policzyłem xD
0
@Goralkov ciężko mi się patrzy na to, że Yamal ma 2 bramki w lidze mimo wszystko w 2025 roku ;P
0
@michal26 jeśli wygra Inter według nie ma szans. Nikt od nich nie jest tak medialny jak zawodnik Barcelony. Jeśli Napoli wygra mistrza to Inter skończy "tylko" i aż z Ligą mistrzów gdzie Barcelona ma 3 trofea
0
Szczerze jeśli Dembele nie wygra ligi mistrzów to według mnie najbardziej zasłużył mimo wszystko Raphinha na Złotą piłkę.
Chłop wykręcił 59 G/A w 56 meczach gdzie w samej lidze mistrzów jest królem strzelców i liderem asyst.
W ważnych meczach przeciwko topowym klubą zapewniał za każdym razem liczby Bayern, Real Madryt, BvB, Benfica, Interem, Atletico.
Nie wiem co musi zrobić Brazylijczyk, żeby bardziej przyczynić się do sukcesów Barcelony.
Yamal ma również genialny sezon, ale mimo wszystko uważam, że liczby też odgrywają dużą rolę.
1
Jakie to jest bydło haha xd teraz za byle jaki kontakt będą chcieli czerwo by sędzia dał Barcelonie xD
0
No i na co nam ten Araujo. Daj zdrowie Christensenowi i pozbądźmy się urugwajczyka
1
Patrząc szczerze przez pryzmat naszej gry, że możemy oprzeć siłę naszych ataków na skrzydłach to Harry Kane ze swoim stylem gry, że potrafi rozegrać ze skrzydłowymi to byłby idealny napastnik dla tej Barcelony.
0
Yamal jest przepiękny xD
0
Ci odklejeńcy z Espanyolu to się poczuwają jakby kimś ważnym byli w La Liga xd
0
Mam nadzieję, że jutro wygramy bo jadę na mecz Barcelony z Villarreal to świętowane będzie
0
jakie warzywa w tej Majorce xD
3
Linia obrony Asencio w sądzie xD
3
@ferdas_rawa jestem w grupie mniejsze zło bo jakby się dało to bym chciał Zandberga w drugiej turze
0
@ferdas_rawa
Argument z deweloperami trafny, ale wybieram mniejsze zło bo Nawrocki oszust kłamał, że nie wie co to podatek katastralny i chce wpisać go by był zakaz jego w prowadzania do konstytucji.
11
@Alex1995 Zandberg druga Trzaskowski
15
Zandberg i jego Partia razem to są krystaliczni w porównaniu do większości partii w tym kraju.
Mieli okazję by wejść do rządu by zaprzedać ideały w zamian za ciepłe stołki.
Nie są pod butem deweloperów chcą by został wprowadzony podatek katastralny.
Nie okradają nas podatników na kilometrówkach.
0
@Eklerek dlatego warto głosować na Razem nie okradają państwa na kilometrówki
1
@Ojciec5tkidzieci chce wprowadzić bykowe, komentarze na temat mieszkań dla młodych ludzi w stylu boomera kurła nas w domu było 20 i daliśmy radę robić dzieci, a tylko jeden pokój mieliśmy.
Mieszkanie dostał z przydziału hipokryta i prawi morały jak to młodzi narzekają, że mają ciężko.
Idealny przykład typowego Janusza wyzyskiwacza.
0
@ferdas_rawa dane Jerzego ujawnił Czarnek na konferencji jak pokazywał akt notarialny Nawrockiego, kolejne pudło w stronę Trzaskowskiego.
0
@FCB_dimiC nigdzie nie ma obrażania go, więc nie musisz sobie wymyślać tego co od mnie tutaj nie ma.
Najlepsze nie czytałem, ale się wypowiem po co?
Po za tym to on tutaj pił do mnie bo dosłownie to on parodiował mój wpis więc już nie rób z niego ofiary.
2
@kamiVeB ty dalej nie rozumiesz o co był mój wpis, a próbujesz ironizować swoim. W żadnym przypadku nie mówiłem tak głosujcie na Trzaskowskiego, ja tylko mówię by nie głosować na Nawrockiego bo to jest typowy oszut.