10

Sikorski pan to geniusz dypolmacji. Właśnie na twitterze trwa wojna Konfederatów z Pisowcami jedni na drugich jak to tak mógł Mentzen z zdrajcą kraju się napić piwa xD
Dobrze jak nie da się przygarnąć głosów to chociaż zniechęci do oddania na Nawrockiego przez ataki Pisowców

0

@Roobo dlatego mam nadzieję, że głos oddany na koalicjanta Trzaskowskiego. Trzeba pogonić ten ohydny PiS

2

@Ghandi Bosak miał wywalić stolik, a tymczasem na sali sejmowej mówi by głosować na Naworckiego.

2

@michal26 mówiłem, że Sikorski to genialny polityk. Jestem na milion procent pewien, że to jego ruch by pójść na piwo z Mentzenem

1

@Szlag genialny ruch Trzaskowskiego do niezabetonowanego wyborcy Mentzena treściami prawicowymi to sobie może pomyśleć spoko ten gość Trzaskowski.
Dobre wypadł ma swoje zdanie, lubi się napić piwka taki swojski.

0

@Encore przecież ja trolluje z tym co ty tak agresywnie xD

0

@Encore no to się go pozbędą i będzie koalicja. Z przymrużeniem oka oczywiście

9

oho koalicja PO i Konfederacja jeszcze pozbyć się Bosaka ;> wybierz swojego wojownika xD


7

@Jonyx a ty co teraz zrobiłeś?

2

@arasz1819 ale to Trzaskowski zły bo do psychologa chodzi. Podwójne standardziki Pisowców

5

@A4ron Bosak to pierwszy poleci robić koalicje z PiS, najbardziej mnie bawi, że są ludzie którzy wierzą, że Konfederacja stolik PiS/PO będzie wywracać xD

1

@Goralkov no jestem zadowolony bo jak ugra 3 % chociaż wyborców Konfederacji to genialny wynik, za to bardzo uderzył w elektorat Razem broniąc LGBT i nie zgadzając się na wszystko do nie zdecydowanych.

0

Razem wink wink dobra końcówka

0

dziwnie się czuje jak Trzaskowski się tak na nas patrzy

0

@Encore co nie zmienia faktu, że duża część wyborców PO ogląda w telewizji od dawna wiadomo, że internet to domena Konfederacji

1

@Encore dobry wynik jak na bastion Konfedracko/PiSowski

0

@Ryoumen a no wiadomo podpisał umowy którzy dewastujące wymiar sprawiedliwości, a wetował sobie jakieś głupoty, ależ piękna manipulacja

1

@Hindus
@Tom0VeB
ja się odniosłem do słów Mentzena bo broni księży, a też mają akcje pedofilskie, a ludzi LGBT chce wywalić z szkół. Czego nie rozumiesz jak tutaj wychodzi hipokryzja Menztena.
Ja jestem za równością wszystkich czy to księży czy to homoseksualistów

2

@Hindus statystyki też mówią, że na PO głosują ludzie bardziej wykształceni i co to zmienia. Skoro ludzie mają być równi to w szkole powinni być ludzie z LGBT i księża xD

0

@Tom0VeB używam dedukcji Mentzena

8

A ja nie chciałbym, żeby w szkole przebywali księża pedofile

3

Dobrze Rafał za obronę LGBT zaplusujesz u Lewicy ;)

0

Co to za absurd? xD

0

@Rifek albo Singapurski gdzie masz tereny bardzo gęsto zaludnione na małym obszarze, a nie jak w Polsce porozrzucane po wsiach w całej Polsce.

3

Dobra nudny ten wywiad słyszałem, że Mentzen go zje, a podszedł jak do normalnego człowieka plus dla Mentzena

0

@michal26 no manipulacja jak z Republiki ty słuchasz co mówi, żeby nie łapać za słówka bo mówił, że zna Putina gdzie wie, że do takiego człowieka tylko siła ma znaczenie. Włączenie Ukrainy do NATO to bezpieczeństwo jej która jest krajem buforowym dla Polski bo Francja będzie w stanie rozprowadzić nad nią parasol atomowy

0

@michal26 a jakieś konkrety? xD

0

@Encore jakby mieli to zrobić przed tym wywiadem nie oszukujmy się xD

2

Rafał ty lepiej nie gadaj tak śmiale o tych podatkach bo z Razem nie chętnie na Ciebie zagłosują i pójdzie pusty głos

0

Całe szczęście spalony, grać Piast wystarczy remis xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?