Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG Tobie to dobrze wjechała propaganda Republiki widze XD
Ps. nie oglądam telewizji mam własny kodeks gdzie na gości co okradają dziadka z mieszkania, kiboli nie głosuje
4
@Hawajczyk o żonie pierwsze słyszę by coś takiego tutaj latało, a sutenerem to został oczerniony przez media mógł złożyć pozew wyborczy by potwierdzić swoją niewinność nie zrobił tego(ciężko powiedzieć, dlaczego chodź się domyślam) złożył pozew cywilny który długo długo potrwa.
Dziennikarz znalazł świadków który są w stanie zeznawać przeciwko Nawrockiemu w sądzie i nie boi się tego pozwu wyborczego
0
@Gall jak ktoś ma taki kręgosłup moralny to już nic go nie przekona, niech sobie głosuje na Nawrockiego to później niech nie płacze, że w Polsce będąc kryminalista nie ponosisz konsekwencji. Jedynie pozostaje mi życzyć by nigdy w życiu osobistym nie trafili na takich ludzi, a jak już by do czegoś takiego doszło to niech sobie przypomną jak się godzili na taki układ gdzie głos oddali na Nawrockiego który powinien pójść w zapomnienie, a nie zostać najważniejszą osobą w państwie
2
@fart kopalnie są nie rentowne odpowiedz sobie sam czy warto się w to pchać
2
@gumaz my mamy Andrzeja Grabowskiego oni Janusza Walusia wybierz mądrze
3
Zabawne jakby Allegri wygrałby mistrz z Milanem po tym jak go z Juve wyrzucili
0
Kurde wybory na prezydenta całkowicie przyćmiły dramę o Lewego, że nie pojedzie na reprezentacje. Dzisiaj dopiero zobaczyłem filmik jak nasi "dziennikarze" sportowi domagają się by Lewy oddał opaskę kapitana xD
Podziwiam Lewego, że chce mu się dalej paprać w tym bagienku mógłby zakończyć karierę po mistrzostwach świata i mieć z głowy reprezentacje które jest dla niego jedynie kamieniem w bucie bo ciągle mu się dostaje
1
@papryk13 no PO będzie chciało go wsadzić za ostatnie jego wybryki. Sikorski ostatnio w wywiadzie z Stanowskim mówił, że dla niego Braun powinien już dawno siedzieć.
Tutaj możesz obejrzeć 5 minutek co mu chcą zrobić
11
@Pedri16Future to proste grozi mu więzienie to głosuje na typa co go uniewinni ;>
6
@arasz1819 Duda na dodatek z wykształcenia jest prawnikiem. Czaisz prezydent kraju z wykształcenia prawnik mówi, że ustawki są spoko jeśli biją się w lesie, ale kompromitacja xD
1
Jakie to jest chore, że to jest nasz prezydent. Takim tokiem myślenia można nawet powiedzieć, że Duda by popierał samookaleczenie skoro lubi i nikomu nie szkodzi oprócz samemu sobie to co to za problem.
2
Jackson xD co to było
0
Dobry ten Palmer xD
0
@BorzyKrzys wybierz sobie kogo chcesz bo te zdjęcia z wizyty USA latały po całym twitterze już dawno.
Wspólna kolacja tylko trochę słabo w PR bo znienawidzony Kurski się wysprzęglił xD
8
Kłamczuszek Karol
https://x.com/JakubKubunio/status/1927718261811974339
0
@Prorokk a jakie są przewinienia Trzaskowskiego?
Przez 8 lat rządów PiS gdzie mieli prezydenta i większość w parlamencie nie potrafili nic znaleźć na niego. Więc słucham co takiego na niego mają?
1
@Ghandi przecież to PiSowcy tam ujadają, wyborców Brauna z założenia jest mniej niż wyborców PiSu to zobaczysz bardziej polubione wpisy promujące PiS bo sobie nawzajem to lajkują
6
@VegetaPolska co nie zostało udowodnione? Do kibolstwa sam się przyznał, co do mieszkania Jerzego to zmieniał co chwile wersje gdzie nie potrafił się z tego wytłumaczyć, a z sutenerstwa dziwnym trafem nie chce złożyć pozwu w trybie wyborczym.
Taka sama logika jaka stosowali PiSowcy skoro Trzaskowski nie poddał się badania na obecność narkotyków to coś musi kręcić co z tego, że to Nawrockiego przyłapali na dziwnych gestach podczas debaty.
6
Polski patriota jest w stanie zagłosować na Nawrockiego mimo okradnięcia dziadka na mieszkanie, kibolstwa, babrania się sutenerstwem, ale tylko jednej rzeczy nie wybaczy wspólnego zdjęcia z żydem.
Lubię logikę Brauna, ale dla Trzaskowskiego to dobra nowina część elektoraru nie pójdzie głosować na Batyra
33
Wrzucam motywacje, dlaczego warto zagłosować na Trzaskowskiego, mnie przekonuje ;)
https://wykop.pl/cdn/c3201142/bba8b8403e1ac063e077e5293c75132783a3951a9e9fcd0736fc6d1eab5027a1.jpg
13
Panowie i panie misja jest
0
@Prorokk z czym kłamie? xD przytoczyłem jego słowa, oddychaj
0
@Prorokk nie no to oczywiste, ale rozmawiali o tym i w sumie logiczne powiedział, że jak Kaczyński zaczął świrować to odszedł
0
@Prorokk no nawet się odniósł w rozmowie z Stanowskim, że nigdy nie był w PiSie tylko był ministrem
0
@Uukasz_93 Jak Nawrocki jest taki pewny to niech złoży pozew w trybie wyborczym, a nie złoży bo wiadomo jak jest prawda. Ludzie z sztabu Trzaskowskiego poruszyli ten temat więc już oficjalnie może złożyć nie musi się tłumaczyć
2
Nie ubliżając Ci dwaj widzowie kanału zero to nie były najostrzejsze kredki w piórniku.
Sikorski ROZUMIESZ mnie ucho boli
5
Sikorski: sznepf był w PiS
Stanowski: A to mnie nie interesuje, zmieniam temat
xD
2
jak dorosnę chce być jak Sikorski. Pięknie odpowiedział na zarzut tego "nieszczęśliwego" filmiku.
0
@Kozinho. kompromituje się z nimi bo się nie zgadza z twoim punktem widzenia, to niezła kompromitacja
5
@Kozinho. a w czym te fikołki? Oprócz tego, że stwierdził, że dla niego Tusk jest najlepszym politykiem w Polsce tego stulecia