20

Jestem przekonany, że wyniki w wiek 18-29 to głównie zasługa propagandy Kanału Zero. Szczujnia PiSowska od początku wyborów prała mózgi Mariuszom z Brighton.
Wystarczyło posłuchać co oni wygadywali podczas połączeń albo zerknąć co się dzieje u nich na czatcie.

0

@paweldunajecfcb a zabrzmiało jakbyś na Nawrockiego to zwracam honor xD

3

@paweldunajecfcb Polska prawica marząca o współżyciu z mężczyznami pochodzenia afrykańskiego to zawsze dla mnie największa zagadka

0

@KamQiX no też nie wiem podałem tyle co było w raporcie NIK. Skłamałem? Nie

0

@Encore Kanada jeden z bardziej lewicowych krajów głosuj na Nawrockiego. Co oni robią w tej Kanadzie xd

0

@KamQiX Raport NIK: Najwyższa Izba Kontroli w raporcie z 2024 roku wskazała, że w latach 2018–2022 wydano 6,5 mln wiz, z czego 366 551 wiz otrzymali obywatele krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniej weryfikacji. Nie określono jednak, ile z tych wiz było jednoznacznie nielegalnych, ale raport podkreślał „nietransparentny i korupcjogenny mechanizm” oraz naruszenia prawa, w tym zakaz sprawdzania kwalifikacji aplikujących.


No wklejam bo taki był raport NIKu to podałem ile w nim powiedzieli, a ile na prawdę z tego wyszło to skąd mam wiedzieć, jak nie ma dokładnej ilości kazali mi się doinformować to poszedłem szukać
Jak macie dokładną liczbę do dawaj pokaż ile

0

@KamQiX Według raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), w latach 2018–2022 rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS) wydał łącznie 6,5 miliona wiz, co stanowiło więcej niż w tym samym okresie wydały Hiszpania czy Niemcy. Spośród nich ponad 366 tysięcy wiz trafiło do obywateli krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniego sprawdzenia, a nawet na polecenie polityków PiS .
Niesamowite

2

@Lisek Według raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), w latach 2018–2022 rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS) wydał łącznie 6,5 miliona wiz, co stanowiło więcej niż w tym samym okresie wydały Hiszpania czy Niemcy. Spośród nich ponad 366 tysięcy wiz trafiło do obywateli krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniego sprawdzenia, a nawet na polecenie polityków PiS .

19

Niesamowite, że ktoś kłamie na temat wpuszczania imigrantów i jeszcze ludzie się na to nabierają.
To PiS wpuścił 300+ k muzułmańskich imigrantów, to PiS nielegalnie sprzedał 6 mln wiz.
Taki beton, że kłócą się z faktami xD

2

@Axoon Niesamowite, że ktoś tym kłamstwa daje herby. To PiS pościągał 300+k imigrantów. To PiS im wydawał nielegalnie 6 mln wiz.

2

@draxidox klasycznie pierwsze idą wsie

10

Kanał Zero szczujnia PiSowska zamiast pokazać jako pierwszy obóz kandydata co ma więcej głosów bo na ten moment jest prezydentem to pokazują przegranego xD

2

Powiem wam wprost, nie potraficie przegrywać wychodzą z was najgorsze dzikusy.
Niesamowite jak co poniektórych wychodzi brak kultury.

6

Pięknie się czyta te wpisy rozpaczy co to się nie stanie z Polską xD

3

Teraz dociągnąć do końca!

0

Dymy panowie i panie dymy

0

@bezalkoholowy no i nie był najlepszym zawodnikiem tylko przypomnę, że to Doue dostał MVP finału.

0

@bezalkoholowy to dostanie złotą piłkę za całokształt, nie był najlepszym zawodnikiem tego sezonu ligi mistrzów

5

@bezalkoholowy to dostał nagrodę puchar, a mówimy o najlepszym zawodniku.
Raphinha ciągnął Barcelonę do półfinału zrobił kosmiczne liczby na poziomie takich piłkarzy jak Messi czy Cristiano Ronaldo

11

@bezalkoholowy no Raphinha zrobił 21 G/A, a Dembele 14 chyba jest różnica.

18

ale to jest żart Raphinha najwięcej bramek i asyst, a dostał Dembele xD

0

Lewy flagą macha

1

0

No i go sabotowali xD

3

Sabotują Maxa ;(

0

@mekston szkoda bo na tyle co śledzę F1 to stworzony został do tego sportu

3

Oby Max przebił Hamiltona w liczbie zdobytych tytułów mistrza ;)

8

ale ma tupet chłop, do Claudio Bravo pewnie też miał tyle szacunku

2

@Kgorecki2500



Opole które było najmniej zmobilizowane aż 7 % więcej nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?