Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jestem przekonany, że wyniki w wiek 18-29 to głównie zasługa propagandy Kanału Zero. Szczujnia PiSowska od początku wyborów prała mózgi Mariuszom z Brighton.
Wystarczyło posłuchać co oni wygadywali podczas połączeń albo zerknąć co się dzieje u nich na czatcie.
0
@paweldunajecfcb a zabrzmiało jakbyś na Nawrockiego to zwracam honor xD
3
@paweldunajecfcb Polska prawica marząca o współżyciu z mężczyznami pochodzenia afrykańskiego to zawsze dla mnie największa zagadka
0
@KamQiX no też nie wiem podałem tyle co było w raporcie NIK. Skłamałem? Nie
0
@Encore Kanada jeden z bardziej lewicowych krajów głosuj na Nawrockiego. Co oni robią w tej Kanadzie xd
0
@KamQiX Raport NIK: Najwyższa Izba Kontroli w raporcie z 2024 roku wskazała, że w latach 2018–2022 wydano 6,5 mln wiz, z czego 366 551 wiz otrzymali obywatele krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniej weryfikacji. Nie określono jednak, ile z tych wiz było jednoznacznie nielegalnych, ale raport podkreślał „nietransparentny i korupcjogenny mechanizm” oraz naruszenia prawa, w tym zakaz sprawdzania kwalifikacji aplikujących.
No wklejam bo taki był raport NIKu to podałem ile w nim powiedzieli, a ile na prawdę z tego wyszło to skąd mam wiedzieć, jak nie ma dokładnej ilości kazali mi się doinformować to poszedłem szukać
Jak macie dokładną liczbę do dawaj pokaż ile
0
@KamQiX Według raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), w latach 2018–2022 rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS) wydał łącznie 6,5 miliona wiz, co stanowiło więcej niż w tym samym okresie wydały Hiszpania czy Niemcy. Spośród nich ponad 366 tysięcy wiz trafiło do obywateli krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniego sprawdzenia, a nawet na polecenie polityków PiS .
Niesamowite
2
@Lisek Według raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), w latach 2018–2022 rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS) wydał łącznie 6,5 miliona wiz, co stanowiło więcej niż w tym samym okresie wydały Hiszpania czy Niemcy. Spośród nich ponad 366 tysięcy wiz trafiło do obywateli krajów muzułmańskich i afrykańskich, często bez odpowiedniego sprawdzenia, a nawet na polecenie polityków PiS .
19
Niesamowite, że ktoś kłamie na temat wpuszczania imigrantów i jeszcze ludzie się na to nabierają.
To PiS wpuścił 300+ k muzułmańskich imigrantów, to PiS nielegalnie sprzedał 6 mln wiz.
Taki beton, że kłócą się z faktami xD
2
@Axoon Niesamowite, że ktoś tym kłamstwa daje herby. To PiS pościągał 300+k imigrantów. To PiS im wydawał nielegalnie 6 mln wiz.
2
@draxidox klasycznie pierwsze idą wsie
10
Kanał Zero szczujnia PiSowska zamiast pokazać jako pierwszy obóz kandydata co ma więcej głosów bo na ten moment jest prezydentem to pokazują przegranego xD
2
Powiem wam wprost, nie potraficie przegrywać wychodzą z was najgorsze dzikusy.
Niesamowite jak co poniektórych wychodzi brak kultury.
6
Pięknie się czyta te wpisy rozpaczy co to się nie stanie z Polską xD
3
Teraz dociągnąć do końca!
0
Dymy panowie i panie dymy
0
@bezalkoholowy no i nie był najlepszym zawodnikiem tylko przypomnę, że to Doue dostał MVP finału.
0
@bezalkoholowy to dostanie złotą piłkę za całokształt, nie był najlepszym zawodnikiem tego sezonu ligi mistrzów
5
@bezalkoholowy to dostał nagrodę puchar, a mówimy o najlepszym zawodniku.
Raphinha ciągnął Barcelonę do półfinału zrobił kosmiczne liczby na poziomie takich piłkarzy jak Messi czy Cristiano Ronaldo
11
@bezalkoholowy no Raphinha zrobił 21 G/A, a Dembele 14 chyba jest różnica.
18
ale to jest żart Raphinha najwięcej bramek i asyst, a dostał Dembele xD
0
Lewy flagą macha
1
Max będzie robił rzeź na tych debilach xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/62aa65072412c72ed97795d36e00e28ca77899687d90ba9f7bba6479580e7f42.png
0
No i go sabotowali xD
3
Max do teamu xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/4b3589ae4a334e8bfbf4073ffb653871f69b8c3b4e555582c8df629c50041461.jpg?author=Miguelos&auth=9b2b1402bdebe0144c686e57365a6ad9
3
Sabotują Maxa ;(
0
@mekston szkoda bo na tyle co śledzę F1 to stworzony został do tego sportu
3
Oby Max przebił Hamiltona w liczbie zdobytych tytułów mistrza ;)
8
ale ma tupet chłop, do Claudio Bravo pewnie też miał tyle szacunku
2
@Kgorecki2500
Opole które było najmniej zmobilizowane aż 7 % więcej nieźle