Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kluby europejskie się kompromitują xD
5
Goat to jest goat xDD
0
Czy to Porto takie słabe czy MLS nie taka tragiczna xD
0
Bono pan fachowiec
3
ale te klubowe mistrzostwa świata to mem xD
5
Myślałem, że to bramka xd
0
Luis Diaz z bramką przeciwko Argentynie. Dobrze drybluje przydałby się na skrzydle, ale nie za 85 mln.
2
Zieliński nowy kapitan nawet nie wyszedł wytłumaczyć się do dziennikarzy.
Ludzie bez charakteru, z całej repki to najbardziej nie lubię Zielińskiego.
Za latanie po zdjęcia za Cristiano, teraz za wbicie Lewemu noża w plecy.
5
To już Santos miał więcej klasy xD
2
Czyli nie poda się do dymisji. Nie ma honoru
12
Probierz masterclass
0
@Encore ale się zbaitowałem xD
1
Mam nadzieję, że jak Lewy wróci do reprezentacji po wywaleniu Probierza to nie będzie chciał brać kapitana. Niech zostanie sobie Zieliński, a on będzie miał odprężoną głowę skupi się na Barcelonie i przy jakimkolwiek progresie może zagra na upragnionych mistrzostwach świata.
2
cieszmy sie z małych rzeczy
2
Największym zagrożeniem po stronie Polaków środkowy obrońca wymowne. Lewy nie potrzebny szkodzi
1
Finowie jakby wiedzieli co nasi śpiewają to też by dołączyli ;)
0
Nie no faul 100 % xD
1
Cieszmy się z małych rzeczy xD
1
@Derpowsky no jak się przez ten okres czasu samych parodystów trenerów miało to nie dziwota. Wystarczy zobaczyć po Barcelonie jak zmiana na dobrego trenera zadziałała
0
aj tak blisko, ale cisną xD
5
łamaga mogło być 2-0 ;/
8
Myślę, że zmiana kapitana w przerwie meczu pomoże.
3
Prawie 2-0 xDDDD
0
Bardzo dobrze, przegrana to najlepsza rzecz co może nas spotkać.
ProbierzOUT
1
hahahahha xDDDDDD
0
@Piotrek1993 jak nie, przecież jak Lewy powiedział, że zmiana opaski nic nie zmieni w grze to stwierdził, że on się z tym nie zgadza
4
Ponoć zmiana kapitana miała zadziałać lepiej na naszą grę. Tak nasz trener twierdzi
0
Męczy nas piłka
9
No z taką rada drużyny to Lewandowski faktycznie nie ma podjazdu. Ekipa totalnych poyebów
4
Dla dobra drużyny to podaj się do dymisji