20

Matecki to największy intruz w Polsce. Próbuje zasiać dezinformację i wprowadzić chaos podczas wyborów. Demagog go pięknie wyjaśnia

19

5 trypletów na jednym zdjęciu. Legacy Barcelony dominuje piłkę nożną od lat

1

Niesamowite, że tacy piłkarze jak Neymar, Thierry Henry, Iniesta, Xavi nie będą mieć Złotej Piłki, a będzie ją miał Dembele xD

4

Luis Enrique w dobrej formie :D

1

ale wstyd dostać 5-0 w finale xD

0

Inter narobił w gacie nie wyszli na mecz xD

0

Wystarczyło wydać tylko 2 mld eurosków by wygrać pierwszą ligę mistrzów xD

0

Kiedy ostatnio był taki wynik w finale? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Spotkanie gołej dupy z batem xD

0

Nicola miałbyć hattrick, a nie czerwona xD

1

Zalewski hattrick dawaj

1

@Encore mimo wszystko zagrali jak równy z równym co nie można powiedzieć o Interze

3

Muszę oddać jedno Liverpoolowi zagrali genialny sezon w Premier League i jestem w stanie zaryzykować, że spokojnie mogli by dojść do finału, ale pechowo trafili na najtrudniejszego rywala który gra w finale na tak wczesnym etapie ligi mistrzów.
Z resztą PSG z nimi przeszli po rzutach karnych

0

@A4ron my straciliśmy 7 bramek z tym Interem więcej pokory miejmy bo Inter nie oddał celnego strzału na bramkę PSG

7

@malypuzon po za tym dostali od nas w czapę w wszystkich możliwych spotkaniach jakie mieliśmy to jaka tu ich logika? xD

1

W sumie można powiedzieć, że w tej lidze mistrzów najbardziej poszkodowaną drużyną został Liverpool. Zdobyli pierwsze miejsce w fazie ligowej i dostali od razu zespół który wygra ligę mistrzów xD a my mieliśmy szczęście

1

Di Marco to jest taki placek xD

5

Z nami to pakuje to z zamkniętymi oczami

0

@Sysia11 nic się nie zmieniło, dalej powinno się ich cisnąć smutno, że piłka nożna poszła w takim kierunku

0

@Starrk tylko nasz klub był budowany latami, a tutaj sobie przyszedł szejk i rzucił miliardy bez ograniczeń. Przecież jakbyśmy teraz mieli taką samą możliwość jak PSG czy City

3

Najsmutniejsze co się stało w piłce nożnej w ciągu 3 lat wygrywa ligę mistrzów 2 razy drużyna bez limitu gotówki szejków. Ciężko będzie rywalizować w takich chorych realiach gdzie co sezon możesz sobie wydawać ile chcesz.

2

Dwie bramki na konto Di Marco xD

1

Gratulacje PSG mistrzem, Di Marco forma wybitna

0

Zaczynam się zastanawiać czy nasza obrona jest aż tak dziurawa, że daliśmy sobie 7 bramek strzelić. Bo Inter to żadnego strzału jeszcze nie oddał na bramkę PSG

1

Di Marco jaki zjazd zaliczył xD

1

Kurde z czystej ciekawości to chciałbym zobaczyć jak by nasza Barcelona zagrała z PSG i ich stylem gry

1

W sumie jak wygra też Inter to możemy powiedzieć, że byliśmy 2 minuty od podniesienia Pucharu Ligi Mistrzów z przymrużeniem oka oczywiście xD

1

Nie lubię PSG ani Interu, w PSG jest ten nieszczęsny Dembele, a w Interze Zieliński którego mega nie lubię.
Jedyne pozytywy to Enrique w PSG i jeśli wygra Inter to ktoś z Barcelony na 90 % wygra Złotą Piłkę wtedy.
Chyba kibicować będę za interesem Barcelony czyli wygrana Interu.

0

@tadzik447 oby jedna z lepszych gier uwielbiam uniwersum cyberpunka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?