Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Matecki to największy intruz w Polsce. Próbuje zasiać dezinformację i wprowadzić chaos podczas wyborów. Demagog go pięknie wyjaśnia
19
5 trypletów na jednym zdjęciu. Legacy Barcelony dominuje piłkę nożną od lat
1
Niesamowite, że tacy piłkarze jak Neymar, Thierry Henry, Iniesta, Xavi nie będą mieć Złotej Piłki, a będzie ją miał Dembele xD
4
Luis Enrique w dobrej formie :D
1
ale wstyd dostać 5-0 w finale xD
0
Inter narobił w gacie nie wyszli na mecz xD
0
Wystarczyło wydać tylko 2 mld eurosków by wygrać pierwszą ligę mistrzów xD
0
Kiedy ostatnio był taki wynik w finale? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Spotkanie gołej dupy z batem xD
0
Nicola miałbyć hattrick, a nie czerwona xD
1
Zalewski hattrick dawaj
1
@Encore mimo wszystko zagrali jak równy z równym co nie można powiedzieć o Interze
3
Muszę oddać jedno Liverpoolowi zagrali genialny sezon w Premier League i jestem w stanie zaryzykować, że spokojnie mogli by dojść do finału, ale pechowo trafili na najtrudniejszego rywala który gra w finale na tak wczesnym etapie ligi mistrzów.
Z resztą PSG z nimi przeszli po rzutach karnych
0
@A4ron my straciliśmy 7 bramek z tym Interem więcej pokory miejmy bo Inter nie oddał celnego strzału na bramkę PSG
7
@malypuzon po za tym dostali od nas w czapę w wszystkich możliwych spotkaniach jakie mieliśmy to jaka tu ich logika? xD
1
W sumie można powiedzieć, że w tej lidze mistrzów najbardziej poszkodowaną drużyną został Liverpool. Zdobyli pierwsze miejsce w fazie ligowej i dostali od razu zespół który wygra ligę mistrzów xD a my mieliśmy szczęście
1
Di Marco to jest taki placek xD
5
Z nami to pakuje to z zamkniętymi oczami
0
@Sysia11 nic się nie zmieniło, dalej powinno się ich cisnąć smutno, że piłka nożna poszła w takim kierunku
0
@Starrk tylko nasz klub był budowany latami, a tutaj sobie przyszedł szejk i rzucił miliardy bez ograniczeń. Przecież jakbyśmy teraz mieli taką samą możliwość jak PSG czy City
3
Najsmutniejsze co się stało w piłce nożnej w ciągu 3 lat wygrywa ligę mistrzów 2 razy drużyna bez limitu gotówki szejków. Ciężko będzie rywalizować w takich chorych realiach gdzie co sezon możesz sobie wydawać ile chcesz.
2
Dwie bramki na konto Di Marco xD
1
Gratulacje PSG mistrzem, Di Marco forma wybitna
0
Zaczynam się zastanawiać czy nasza obrona jest aż tak dziurawa, że daliśmy sobie 7 bramek strzelić. Bo Inter to żadnego strzału jeszcze nie oddał na bramkę PSG
1
Di Marco jaki zjazd zaliczył xD
1
Kurde z czystej ciekawości to chciałbym zobaczyć jak by nasza Barcelona zagrała z PSG i ich stylem gry
1
W sumie jak wygra też Inter to możemy powiedzieć, że byliśmy 2 minuty od podniesienia Pucharu Ligi Mistrzów z przymrużeniem oka oczywiście xD
1
Nie lubię PSG ani Interu, w PSG jest ten nieszczęsny Dembele, a w Interze Zieliński którego mega nie lubię.
Jedyne pozytywy to Enrique w PSG i jeśli wygra Inter to ktoś z Barcelony na 90 % wygra Złotą Piłkę wtedy.
Chyba kibicować będę za interesem Barcelony czyli wygrana Interu.
0
@tadzik447 oby jedna z lepszych gier uwielbiam uniwersum cyberpunka