Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kozinho. a w czym te fikołki? Oprócz tego, że stwierdził, że dla niego Tusk jest najlepszym politykiem w Polsce tego stulecia
0
Nie oglądałem zbytnio Espanyolu czy naprawdę ten bramkarz jest tak dobry, że tak o niego chcemy walczyć?
7
@Uukasz_93 no i teraz jak tak sprawę postawiłeś to myślę, że jest czysty jednak oddam głos na Nawrockiego
1
@zTx przecież to Nawrocki się wycofa po wyborach
0
@Alex1995 a czemu niby nie porównać?
3
@Uukasz_93 tak tak, dlatego Lech Kaczyński był prezydentem Warszawy
4
@Uukasz_93 co oferuje? Lata doświadczenia jako prezydent Warszawy gdzie został wybrany w pierwszej turze. Znajomość języków, wykształcony, doświadczenie w instytutach europejskich itd.
Co świadczy o ludziach, że pomimo takiego doświadczenia ludzie i tak chcą wybrać kibola, gangstera, złodzieja
6
@BORO_12 oby nie xD
61
1. Karol Nawrocki i Ustawka Filozoficzna
2. Karol Nawrocki i Hotel Tajemnic
3. Karol Nawrocki i Więzień DPSu
4. Karol Nawrocki i Snus Ognia
5. Karol Nawrocki i Zakon Kiboli
6. Karol Nawrocki i Książę Sutenerów
7. Karol Nawrocki i Tatuaże Śmierci
Ukradnięte z twittera xD
3
@Alex1995 PO nie miało silnej alternatywy jaką jest Konfederacja w przypadku PiSu
0
@Roobo a to Nawrocki teraz nie nawołuje, że jest przeciwko szczepienia xD
4
Jak to było, że niby Trzaskowski ma wszystkie poglądy xD
Niesamowite jak ten tydzień to pasmo kompromitacji PiSowców
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1926946092144308509
0
@papryk13 he he dobre coś masz jeszcze ciekawego do powiedzenia
0
@GTBTP a ja widzę kompletnie inaczej, Nawrocki zostanie prezydentem będzie grał na zniszczenie koalicji, może mu się uda i będzie grał na umocnienie PiSu przejmując co z resztą już robi poglądy Konfedracji więc czemu potencjalny wyborca będzie miał zagłosować na Konfederacje skoro PiS głosić będzie to samo i ma prezydenta czyli wiecej kart do rozdania. Konfederacja przez to będzie miała okazję wejść z nimi w koalicję, ale zostanie przybudówka PiSu zasiadając do wspólnego stolika, a ich najważniejsze postulaty antysystemowców będą na nich ciążyć
1
@Kgorecki2500 no w sumie masz rację. Jeśli Ci bliżej do PiS to nie było tematu xD
3
@Kgorecki2500 "Nie ja wam wybierałem kandydata, nie ja mu prowadziłem kampanię, nie ja zbudowałem mu wizerunek niezbyt lotnego osiłka, nie ja kręciłem i zmieniałem wersję w sprawie kawalerki. To wy za to wszystko odpowiadacie. " jeśli te słowa Mentzena to nie jest mrugnięcie, żeby pokazać na kogo nie głosować to już nie wiem jak mam was przekonać xD
2
@GTBTP ja tam myślę, że chyba dla Sławka lepiej pogrążyć PiS i stać się druga największa Partia razem z PO niż być pod butem PiSu.
31
No i widzicie wybory Konfederacji. Dla PiSu jesteście tylko przystawka, która ma nie za głośno szczekać i się ukłonić Kaczyńskiemu.
Naprawdę polecam wam zagłosować na tego złego Trzaskowskiego bo przypomnę, że za rządów PiS to Konfederacja nie była dopuszczona w żadnym przypadku do telewizji publicznej.
Z PO nie musicie się lubić, ale wasi posłowie są zapraszani do TVP.
Potencjalny elektorat Konfederacji posiada PiS i jego musicie się pozbyć by rosnąć w górę, więc wybór Nawrockiego wam w tym nie pomoże.
Mentzen jest wiarygodny bo jak powiedział, że będzie wywracał stolik to przynajmniej to robi, a tylko fanatycy widzą jakąś zdradę w zwykłym piciu piwa.
Za to Bosak ten to dopiero ananas tak miał wywracać stolik, że już po słowie z PiSowcami i otwarcie mówił by głosować na Nawrockiego.
2
@norbi77 przerażające jak na słabsze jednostki działa polaryzacja
0
GOL setka Lewego
0
Gwizdy? No to kosę od teraz mamy Athletic
22
@RosjaninBut Stanowski widzę od rana na misji. Pali się w PiSowskim obozie
4
Dobranoc jeszcze na dobry sen obiektywny Kanał Zero i nowa jakoś w mediach xD
1
@Chaoss chciałbym być ministrem finansów. 80 % PKB Polski poszło by na klub piłkarski FC Barcelona.
2
@damianex10 ja ogólnie chciałbym zobaczyć jak wyglądają właśnie Ci wszyscy co używają takiego języka. Rozmowa irl z takim człowiekiem musiała by być bardzo dziwna. W ciągu 29 letniego życia nie spotkałem żadnej osoby co by gadała w takim stylu jakieś silniczki, eurokołochozy itp. xD normalni ludzie tak nie rozmawiają
0
@barcelonaLM którzy Ci po lewej stronie? Jan Śpiewak który od początku atakuje Trzaskowskiego on ma być tym przedstawicielem lewicy? Cała partia Razem dalej leci z przekazem, że będą głosować na Trzaskowskiego mniejsze zło.
57
Mentzen stracił w oczach sekciarzy i fanatyków, ale zyskał w oczach normalnych ludzi.
Tak bym podsumował to piwo z Trzaskowskim
4
@ProMILs tak się robi politykę pan Sikorski lata doświadczenia pięknie wykorzystał.
Trzaskowski na tym w żaden sposób nie straci, a może jedynie zyskać
2
@sergio5 Trzaskowski pokazał lewicy, że dba o ważne ich postulaty i broni LGBT. Zdjęcie piwo z Mentznem u nie betonu to normalność bo normalni ludzie pomimo różnicy poglądów są w stanie normalnie funkcjonować. Patrząc na PiS obrzucanie każdego błotem co nie z nimi właśnie wylewane jest na twitterze
8
Tyle się naczytałem, że Trzaskowski będzie grillowany przez Mentzena, a tutaj wyszło, że jednym zdjęciem to Trzaskowski zgrillował Mentzena wystarczy wejść w komentarze pod jego wpisem. Pisowcy niezadowoleni xD