Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lech chyba mistrzem Polski
1
@Eklerek to chyba ogląda z opóźnieniem xD
0
Nie no spalony powinien być
0
Jest możliwość oglądania w multi lidze tylko spotkań Rakowa i Lecha? Bo tutaj jeszcze do oglądania finał kobiet Barcelona vs Arsenal? xD
0
@FcPortoFan1999 patrząc jakie kontrakty przyjmował w PSG i Realu za podpis to kasy mu nie braknie na długo MLS czy Arabia to bardziej wiek 34/35+
6
Trzeba przyznać, że Mbappe piłkarz z tych ściśle elitarnych mało piłkarzy na świecie ma taką łatwość w zdobywaniu bramek.
Na koniec kariery to liczbowo zakręci się wokół najlepszych piłkarzy w historii
4
Ta dziewczyna Sarah która prowadzi sociale Barcelona naprawdę jest irytująca.
Napoli nam pogratulowało w fajny sposób mistrzostwa, a u nas godzina 16 i dalej nic.
5
@comtedurgell a ja za głosuje na Trzaskowskiego bo wybranie Nawrockiego na prezydenta to będzie powrót za 2 lata PiSu do władzy.
Możliwość powrotu partii która chciała zagarnąć całą władzę dla siebie rozwalając trójpodział władzy w Polsce.
Gdzie trybunał konstytucyjny stał się organem przychylnym władzy, często akceptującym niekonstytucyjne ustawy.
Krajowa rada sądownictwa została upolityczniona gdzie sędziów wybiera sejm, co narusza niezależność.
Pełno afer gdzie kręcili na tym miliony od afery respiratorowej co minister Szumowski się do tego przyczynił.
Afera pegasusowa chyba największy skandal od dawien dawna gdzie politycy Polscy byli szpiegowani za pomocą izraelskiego oprogramowania szpiegowskiego, gdzie serwery były na terenie innego państwa xD inne państwo miało dostęp do takich danych.
Gdzie Obajtek dorobił się majątku na okradaniu Polaków dając sobie ogromne premie i sprzedawanie po zawyżonych cenach paliwo.
Ładowali nas po portfelach aż huczało.
Afera wizowa gdzie sprzedawali nielegalnie setki tysięcy wiz i oni mają czelność teraz się szczycić, że walczą z imigrantami.
Nasprowadzali największą ilość imigrantów w ostatnich latach gdzie za rządów PO takich rzeczy nie było.
Wprowadzali podatki które ładowały nas po kieszeniach, a nic z tego pozytywnego nie wynikało np. podatek cukrowy.
Podpisali Zielony Ład gdzie kłamią i zarzucają jakby to Platforma Obywatelska się na to zgodziła.
Ludzie do takiego stopnia mieli dość rządów PiSu, że przegrali ostatnie wybory w rekordowej frekwencji.
Jeszcze teraz wystawili na urząd prezydenta szemranego typa, który bije się po lasach z innymi patusami, okrada dziadka na mieszkanie no wręcz wymaluj idealny kandydat PiSu.
1
@CLS63AMG ogólnie nie będę bronił PO tylko zaatakuje argumenty w których bronisz PiS bo w moim idealnym świecie Zandberg piastowałby rolę prezydenta tego kraju.
Czy PiS miał rację z CPK, że powinno postać oczywiście, że tak, ale mieli 8 lat rządu gdzie nie zrobili nic w tej sprawie więc czemu wybierając ich prezydenta przyczynie się za 2 lata do ponownego ich wyboru.
Co innego jest dużo gadać, a co innego robić. Gdzie nawet łopatę nie wbili do powstania elektrowni atomowej. 8 lat gdzie mieli prezydenta i rządy jednej parti.
Jak mogło się im żyć lepiej skoro wyborach parlamentarne przegrali w rekordowo wysokiej frekwencji co oznacza, że większość Polaków zmobilizowała się by odrzucić ich od władzy, dla PiSu mniejsza frekwencja to był ratunek bo naród nie chciał ich u władzy ilość afer i tragiczne rządzenia wywaliło ponad skalę w tamtym okresie.
1
@LOPEZ16 powiedz mi jak można wyzywać ludzi od polaryzacji jak jesteś w stanie zagłosować na powtórzę to milionowy raz i jestem w szoku, że ludzie to bez żadnego zgrzytu zębami przyjmują, zagłosujesz na kibola który dziadka na mieszkanie oszukał tylko, dlatego, że zagłosujesz przeciwko Tuskowi. Czy to nie jest polaryzacja? Skoro jesteś skłony wybrać typa z taką przeszłością by reprezentował twój kraj byle nie był to kandydat Tuska.
2
@Dari0G ale powiedz mi czy naprawdę mam szukać u Nawrockiego pozytywne cechy gdzie za nim jest taki smród, ale tak serio odpowiedz mi szczerze.
20
@Dari0G no co masz do zarzucenia Trzaskowskiemu? Doszliśmy do momentu takiej polaryzacji, że chłop który zna języki obce i jest wykształcony jest wyśmiewany, a gość co się napierdala w lesie z kibolami i wyłudza mieszkanie jest już spoko?
13
@CLS63AMG co to bardziej świadczy o ludziach, a nie Trzaskowskim. Ludzie są tacy zaślepieni, że są w stanie zagłosować na kibola, gościa co okradł dziadka na mieszkanie, typa co ma konotacje z gangsterami byle nie wygrał człowiek z partii której nienawidzę. Wy wybieracie DLA SIEBIE prezydenta który będzie was reprezentował i kraj, a nie robicie źle Trzaskowskiemu.
0
@LOPEZ16 i wzajemnie
0
@LOPEZ16 twój to zachwycanie się gościem który leje się po twarzach z innymi patusami, okradł dziadka na mieszkanie, nie jesteśmy tacy sami i nawet mnie to szczerze nie boli. Mi osiedlowe sebixy nie imponują, a tym bardziej jak mają rządzić tym państwem.
5
@kuz kto udaje to udaje. Ja tam swój kręgosłup moralny znam bardziej cenię gościa co zna kilka języków, wykształconego niż na kibola, lichwiarza z konotacjami gangsterskimi i neandertalczyka który nie potrafi 2 godziny wygrać z nałogiem.
0
@clyde czyli jak coś złego się dzieje w mieście to wina Trzaskowskiego, a jak jest jakiś sukces to kogoś innego tylko nie Trzaskowskiego który koordynuje no tak wszystko jasne
0
@turhiay szczerze nie znam sytuacji, a też startował na najważniejszą osobę w tym państwie?
0
@wyrek wszystko spoko, ale co następne alkoholik sobie naleje kielicha i walnie podczas transmisji. Jak jesteś uzależniony i 2 godziny nie potrafisz wytrzymać dobrze to świadczy o tym człowieku.
Z każdym dniem Nawrocki przypomina mi typowego neandertalczyka, a ludzie jeszcze go tłumaczą, że to nic takiego on STARTUJE NA PREZYDENTA NASZEGO KRAJU, a nie wójta gminy
6
Snusik,a PRowo wygląda źle xD
0
@clyde no, ale czemu napisałaś nie prawdę prezydent w mieście kordynuje procesy związane ze składaniem wniosków o środki z zewnątrz
0
@BorzyKrzys kółko wzajemnej adoracji tak zwana bojówka PiSowsko/Konfederacka xD
2
@Kozinho. szkoda, że o Nawrockim nic nie wspomniał xD
0
@mekston który Pedro? Ten nasz to gra w Lazio, a nie Napoli
9
Trzy pierwsze wpisy obiektywnego Stanowskiego po debacie Trzaska z Nawrockim niesamowite, że są ludzie którzy wierzą, że on jest obiektywny i w żaden sposób nie sprzyja PiSowi xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ba092324b8d78c116a8f8c3d75d01eaf3d31d13eeaf5b2eda0494154c09aa1ba.png
4
@A4ron niee, Inter musi wygrać by ktoś z Barcelony zgarnął Złotą Piłkę bo Dembele będzie wtedy zbyt mocnym kandydatem
17
Wariaci
https://x.com/eMJot23/status/1926017400559800568
0
Nie no jak Demagog też manipuluje jak takie coś wrzuca, że to manipulacje gdzie to Trzaskowski zarządza tymi szpitalami
0
@Criss18Barca na polymarket
54% R.Trzaskowski (było 49%)
48% K.Nawrocki (było 52%)
0
@RoberDzik Raphinha*