0

W sumie Chelsea zabiega PSG tak to narazie wygląda xD

0

ciekawe czy Trumpowi podoba się piłeczka xD

1

Legia złomuje Lecha szok

1

Jak frajerów wykończyli

0

Jaka tam jest autostrada w obronie xD

1

Czyściutko, nie udawaj Mbappe

1

Teraz widzicie jaki słaby jest Real. Bayern przynajmniej się postawił PSG

1

ale gwałt xDDDD

2

Mendes to jest chory zawodnik. Topka

0

Haha jazda PSG xDDD

1

Asencio ponoć lepszy od Cubarsiego tak słyszałem

0

łatwo PSG jazda z rządowymi xD

0

Znowu ten Kurtuła

2

Zawsze ten Kurtuła zawsze

1

Dobrze PSG będzie miało łatwiej

0

ale ośmieszyli Bayern xD

0

PSG to składu nie będzie miało na Real za niedługo xd

1

PSG powinno grać w 9

5

Współczuje Musiale, świetny baller niedawno wrócić po kontuzji, a tutaj takie coś

0

Musiala chyba złamał kostkę. Na powtórce straszny widok

3

Taktyka jak w męskiej. Laga na Pajor/Lewandowskiego

3

Czemu w bramkarza Pajor ;/

6

Całe szczęście, że tylko tyle. Trzeba wypożyczyć Rashforda i liczyć na Hansiego, że wyciągnie z La Masii jakiegoś nowego ballera.

0

Myślę, że Nico podpisze umowę z Barcelona zaraz po konferencji prasowej Verratiego

17

Czym dłużej patrzę na Inter to mi smutno, że nasza obrona takiego wylewu dostała w tym dwumeczu i brakło nam Kounde z Balde.

1

@adamek20151 ja nic nie mówiłem o statusie goata tylko czystej nienawiści pewnej fanbazy do Messiego ;)

3

Oby jak najmniejszy wpierdziel obeszło Miami. Bo hejtrzey Messiego już czekają na ten mecz

2

Kluby europejskie się kompromitują xD

5

Goat to jest goat xDD

0

Czy to Porto takie słabe czy MLS nie taka tragiczna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?