Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie Chelsea zabiega PSG tak to narazie wygląda xD
0
ciekawe czy Trumpowi podoba się piłeczka xD
1
Legia złomuje Lecha szok
1
Jak frajerów wykończyli
0
Jaka tam jest autostrada w obronie xD
1
Czyściutko, nie udawaj Mbappe
1
Teraz widzicie jaki słaby jest Real. Bayern przynajmniej się postawił PSG
1
ale gwałt xDDDD
2
Mendes to jest chory zawodnik. Topka
0
Haha jazda PSG xDDD
1
Asencio ponoć lepszy od Cubarsiego tak słyszałem
0
łatwo PSG jazda z rządowymi xD
0
Znowu ten Kurtuła
2
Zawsze ten Kurtuła zawsze
1
Dobrze PSG będzie miało łatwiej
0
ale ośmieszyli Bayern xD
0
PSG to składu nie będzie miało na Real za niedługo xd
1
PSG powinno grać w 9
5
Współczuje Musiale, świetny baller niedawno wrócić po kontuzji, a tutaj takie coś
0
Musiala chyba złamał kostkę. Na powtórce straszny widok
3
Taktyka jak w męskiej. Laga na Pajor/Lewandowskiego
3
Czemu w bramkarza Pajor ;/
6
Całe szczęście, że tylko tyle. Trzeba wypożyczyć Rashforda i liczyć na Hansiego, że wyciągnie z La Masii jakiegoś nowego ballera.
0
Myślę, że Nico podpisze umowę z Barcelona zaraz po konferencji prasowej Verratiego
17
Czym dłużej patrzę na Inter to mi smutno, że nasza obrona takiego wylewu dostała w tym dwumeczu i brakło nam Kounde z Balde.
1
@adamek20151 ja nic nie mówiłem o statusie goata tylko czystej nienawiści pewnej fanbazy do Messiego ;)
3
Oby jak najmniejszy wpierdziel obeszło Miami. Bo hejtrzey Messiego już czekają na ten mecz
2
Kluby europejskie się kompromitują xD
5
Goat to jest goat xDD
0
Czy to Porto takie słabe czy MLS nie taka tragiczna xD