0

Haha jaka miernota. Brawo Legia xD

16

ale ta Polska reprezentacja to musi być ekipa.
Obrona z Aston Villi, Porto, Arsenalu i Interu robi wrażenie.
Tymczasem rzeczywistość w pałę z Finlandia xD

0

Jak można tak tragicznie karne strzelać xD

0

MVP jak dla mnie Olmo i Casado

4

Casado>>Gavi i taka jest moja prawda footballu

0

Rashford do Lewego, a Lewy do Ronnego co za akcja ;o

0

Dobrze chodzi ten Rashford xD

0

Olmo dzisiaj bardzo na plus, szkoda tej akcji, ale dużo zagrożenia tworzy

0

Jak na ten moment patrząc na Rashforda to widać, że ma depnięcie w nogach

1

Ale dominacja tego obrońcy Kobe nad Yamalem xD

1

Cubarsi jaki wylew xD

0

Kochany Eric z brameczka

0

Raphinha dzisiaj fajnie chodzi widać, że wypoczęty

0

Yamal jeszcze pijany po 18 xD

0

Yamal póki co pojedynku nie potrafi wygrać xD

6

Kolorystycznie to się tak zlewają te stroje xD

5

Aitana nasza żeńska wersja Iniesty co za brama

0

@Gaucho Ali/Lennox/Usyk

1

38 lat i tak dominacja. Niesamowicie wybitny pięściarz

2

Usyk to goat xD

0

Usyk pięknie akcentuje końcówki rund. Widać lata doświadczenia

1

Powiedziałbym na ten moment 3-0 dla Usyka

0

Usyk co cepy ładuje czuję nokaut w powietrzu

3

@Adran360 ma Polaka w sztabie

5

Luis Enrique vs Pedro xD

0

Co chłop wyciągnął ;o myślałem, że już brama

2

Trzeba powiedzieć, że Chelsea miała dobrą taktykę. Trafili w końcu na trenera który ma dobre podejście do budowania talentów i wykupili pełno zawodników z mega potencjałem. Teraz będą cały czas rośli w górę

0

Palmer to jest prze KOZAK

1

Legia pokonała Chelsea która złomuje PSG czyli Legia>PSG

1

Cole Palmer to jest taki baller

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?