Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha jaka miernota. Brawo Legia xD
16
ale ta Polska reprezentacja to musi być ekipa.
Obrona z Aston Villi, Porto, Arsenalu i Interu robi wrażenie.
Tymczasem rzeczywistość w pałę z Finlandia xD
0
Jak można tak tragicznie karne strzelać xD
0
MVP jak dla mnie Olmo i Casado
4
Casado>>Gavi i taka jest moja prawda footballu
0
Rashford do Lewego, a Lewy do Ronnego co za akcja ;o
0
Dobrze chodzi ten Rashford xD
0
Olmo dzisiaj bardzo na plus, szkoda tej akcji, ale dużo zagrożenia tworzy
0
Jak na ten moment patrząc na Rashforda to widać, że ma depnięcie w nogach
1
Ale dominacja tego obrońcy Kobe nad Yamalem xD
1
Cubarsi jaki wylew xD
0
Kochany Eric z brameczka
0
Raphinha dzisiaj fajnie chodzi widać, że wypoczęty
0
Yamal jeszcze pijany po 18 xD
0
Yamal póki co pojedynku nie potrafi wygrać xD
6
Kolorystycznie to się tak zlewają te stroje xD
5
Aitana nasza żeńska wersja Iniesty co za brama
0
@Gaucho Ali/Lennox/Usyk
1
38 lat i tak dominacja. Niesamowicie wybitny pięściarz
2
Usyk to goat xD
0
Usyk pięknie akcentuje końcówki rund. Widać lata doświadczenia
1
Powiedziałbym na ten moment 3-0 dla Usyka
0
Usyk co cepy ładuje czuję nokaut w powietrzu
3
@Adran360 ma Polaka w sztabie
5
Luis Enrique vs Pedro xD
0
Co chłop wyciągnął ;o myślałem, że już brama
2
Trzeba powiedzieć, że Chelsea miała dobrą taktykę. Trafili w końcu na trenera który ma dobre podejście do budowania talentów i wykupili pełno zawodników z mega potencjałem. Teraz będą cały czas rośli w górę
0
Palmer to jest prze KOZAK
1
Legia pokonała Chelsea która złomuje PSG czyli Legia>PSG
1
Cole Palmer to jest taki baller