2

Matko Ferran to się odbija od obrońców xD

3

Nie wiem czy Yamal ma takie pozwolenie, ale za często egoistycznie. Podejrzewam, że o wiele więcej by liczb dawał jakby takimi podaniami obsłużył kogokolwiek od nas

6

Bark w bark, a płaczą o byle gówno

0

Matko jak Ferran często jest rzadki

7

Dla mnie czerwo szczerze

1

Odklejni z tej Mallorci

0

To co teraz każde wybicie głową będzie gwizdane? Teraz najlepiej niech każdy to podłapie i udaje po wybiciu głową

5

Problemy to do sędziego. Gra się do gwizdka

3

Nie było gwizdka to jest prawidłowa bramka

0

Wywalone to jest bramka bo sędzia nie przerwał

0

Yamal groźna strata

3

Brazzziill Raphinha

2

Ale Yamal tam go nawinął

6

@zadafcb Ter Stegen laleczki voodoo w Barcelonie używa

0

Reijnders kocur

0

Haaland z bramką

0

Chiesa wejście smoka

0

Klasyczny Tottenham xd

1

Wiadomo Pedri lepszy xd

0

@turhiay to, że nie zdobędzie to raczej pewne, ale patrząc realnie to najbardziej zasługuje.

0

@DonCarletto bardziej mi chodzi i gole i asysty razem

5

Taka prawda, że złotą piłkę powinien w tym roku wygrać Raphinha.
Miał najlepsze liczby w całym sezonie, najwięcej asyst i bramek wyrównując rekord Cristiano w lidze mistrzów.
Dostarczał liczby i w ciężkich chwilach ciągnął Barcelone w ważnych meczach.
Nawet jak miał słaby okres to zawsze dołożył coś od siebie.
Nie to co Dembele który pierwszą rundę sezonu miał średnia.

0

Ferran to się prawie połamał przy tym strzale xD

1

ale to komicznie wygląda, że Ter Stegen po takiej aferze dalej jest kapitanem xD

2

Co ten Lewy tak się przymila do Yamala xD

0

Czy Athletic wygrał jakikolwiek mecz w presezonie? xd

12

Dlatego głos oddany na Zandberga to najlepsze co zrobiłem. Jedyny który chce tępić tych biednych przedsiębiorców.
Wiadomo w Polsce socjalizm dla milionerów, a kapitalizm dla biedaków.

0

Nie no to jest żart przecież nasza obrona na papierze to taka lipa w dodatku co chwile ktoś tak łapie kontuzje xD
Chyba wiem czemu Flick powiedział Ericowi, że na niego

4

2 dni prezydentem jest Nawrocki i już Polskie kluby kompromitują się w elemininacjach. Za Dudy 4/4 wygrane

0

Jak on tego nie trafił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?