Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Matko Ferran to się odbija od obrońców xD
3
Nie wiem czy Yamal ma takie pozwolenie, ale za często egoistycznie. Podejrzewam, że o wiele więcej by liczb dawał jakby takimi podaniami obsłużył kogokolwiek od nas
6
Bark w bark, a płaczą o byle gówno
0
Matko jak Ferran często jest rzadki
7
Dla mnie czerwo szczerze
1
Odklejni z tej Mallorci
0
To co teraz każde wybicie głową będzie gwizdane? Teraz najlepiej niech każdy to podłapie i udaje po wybiciu głową
5
Problemy to do sędziego. Gra się do gwizdka
3
Nie było gwizdka to jest prawidłowa bramka
0
Wywalone to jest bramka bo sędzia nie przerwał
0
Yamal groźna strata
3
Brazzziill Raphinha
2
Ale Yamal tam go nawinął
6
@zadafcb Ter Stegen laleczki voodoo w Barcelonie używa
0
Reijnders kocur
0
Haaland z bramką
0
Chiesa wejście smoka
0
Klasyczny Tottenham xd
1
Wiadomo Pedri lepszy xd
0
@turhiay to, że nie zdobędzie to raczej pewne, ale patrząc realnie to najbardziej zasługuje.
0
@DonCarletto bardziej mi chodzi i gole i asysty razem
5
Taka prawda, że złotą piłkę powinien w tym roku wygrać Raphinha.
Miał najlepsze liczby w całym sezonie, najwięcej asyst i bramek wyrównując rekord Cristiano w lidze mistrzów.
Dostarczał liczby i w ciężkich chwilach ciągnął Barcelone w ważnych meczach.
Nawet jak miał słaby okres to zawsze dołożył coś od siebie.
Nie to co Dembele który pierwszą rundę sezonu miał średnia.
0
Ferran to się prawie połamał przy tym strzale xD
1
ale to komicznie wygląda, że Ter Stegen po takiej aferze dalej jest kapitanem xD
2
Co ten Lewy tak się przymila do Yamala xD
0
Czy Athletic wygrał jakikolwiek mecz w presezonie? xd
12
Dlatego głos oddany na Zandberga to najlepsze co zrobiłem. Jedyny który chce tępić tych biednych przedsiębiorców.
Wiadomo w Polsce socjalizm dla milionerów, a kapitalizm dla biedaków.
0
Nie no to jest żart przecież nasza obrona na papierze to taka lipa w dodatku co chwile ktoś tak łapie kontuzje xD
Chyba wiem czemu Flick powiedział Ericowi, że na niego
4
2 dni prezydentem jest Nawrocki i już Polskie kluby kompromitują się w elemininacjach. Za Dudy 4/4 wygrane
0
Jak on tego nie trafił xD