0

@DonCarletto a skąd wiesz jak będzie to wyglądać za 3 lata. Wszystko to spekulacje ja nie napisałem kiedy.

0

@DonCarletto a masz wgląd w jego kontrakt jak to wygląda? Przecież tu równie dobrze może mieć po rozegraniu kilku sezonów mieć możliwość za jakąś klauzule odejść do Hiszpanii.

0

@DonCarletto nie wiem jak to jest faktycznie, ale krążyły plotki, że Haaland ma z ojcem zaplanowany "podbój" różnych lig na przestrzeni czasu i ponoć po Anglii chce spróbować sił w Hiszpanii także może ma jakiś kruczek zapisany ma w umowie xD

4

Haaland tamten sezon trapiony był kontuzjami i można powiedzieć, że miał "słabszy" sezon, a teraz wszedł sezon z przytupem oby go kontuzje omijały.
Jak już pobawi się w Anglii to zapraszamy do słonecznej Barcelony.

1

Tsunoda masz jedną misję w tym wyścigu kamikaze Norrisa albo go blokować ile się da xD

1

Lando wjedź w ścianę, żeby szanse były równe

2

Panie Boziu spraw, żeby Mclareny się rozwaliły, a Max dojechał pierwszy.
Amen

1

@spiderman1899 a możesz coś szczerzej o co chodzi?

0

@Schoogs faktycznie zapomniałem o karnym Bruno, no dobra sam fakt śmieszy xD

44

Ciekawostka!
Marcus Rashford strzelił w tym sezonie więcej goli na angielskich boiskach niż zawodnicy Man United w Premier League, mimo że nie grał w Premier League xDD

2

Flick to geniusz. Tak bardzo wierzył i kształtował Martina, że przestaliśmy się obawiać, że Gerard gra na lewej stronie.

1

3 punkty na ciężkim wyjeździe. Panie Flick jak ja pana kocham

1

Lekki zawał ten strzał xD

2

Pedri jest kozakiem w odbiorze piłki

1

Fajnie, że Ferran tak sobie biega, ale on jest tak słaby fizycznie. Każdy go przepycha

1

Brawo dajcie im drugie życie

1

Fermin tragiczny mecz

1

Co ma Fermin z tymi piętkami cały czas gra, a nie wychodzi

2

Kounde dzisiaj świetny. Wrócił Francuz

0

Rashford widać pewności nabrał sobie chłopa na plecy bierze i jeszcze wygrywa pojedynek

3

Teraz trzeba 2 żyrafy kryć. Araujo narazie sobie git radził z Burnem, a teraz kto pokryje drugiego xD

32

Martin jaki zwód xD

0

zamknął nam ryja xDD

5

ale Rashford gra padakę xD

2

Dobra Olmo na drugą trzeba jakoś grać w tym gąszczu, a Ferminowi to nie wychodzi

0

Zaczynamy w końcu naszą grę

0

Szkoda, że Lewy nie lewonożny

7

chłop mu łokcia ładuje i nic? xD

2

Garcia kocham Cie

0

Dobrze Rashford próbuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?