Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto a skąd wiesz jak będzie to wyglądać za 3 lata. Wszystko to spekulacje ja nie napisałem kiedy.
0
@DonCarletto a masz wgląd w jego kontrakt jak to wygląda? Przecież tu równie dobrze może mieć po rozegraniu kilku sezonów mieć możliwość za jakąś klauzule odejść do Hiszpanii.
0
@DonCarletto nie wiem jak to jest faktycznie, ale krążyły plotki, że Haaland ma z ojcem zaplanowany "podbój" różnych lig na przestrzeni czasu i ponoć po Anglii chce spróbować sił w Hiszpanii także może ma jakiś kruczek zapisany ma w umowie xD
4
Haaland tamten sezon trapiony był kontuzjami i można powiedzieć, że miał "słabszy" sezon, a teraz wszedł sezon z przytupem oby go kontuzje omijały.
Jak już pobawi się w Anglii to zapraszamy do słonecznej Barcelony.
1
Tsunoda masz jedną misję w tym wyścigu kamikaze Norrisa albo go blokować ile się da xD
1
Lando wjedź w ścianę, żeby szanse były równe
2
Panie Boziu spraw, żeby Mclareny się rozwaliły, a Max dojechał pierwszy.
Amen
1
@spiderman1899 a możesz coś szczerzej o co chodzi?
0
@Schoogs faktycznie zapomniałem o karnym Bruno, no dobra sam fakt śmieszy xD
44
Ciekawostka!
Marcus Rashford strzelił w tym sezonie więcej goli na angielskich boiskach niż zawodnicy Man United w Premier League, mimo że nie grał w Premier League xDD
2
Flick to geniusz. Tak bardzo wierzył i kształtował Martina, że przestaliśmy się obawiać, że Gerard gra na lewej stronie.
1
3 punkty na ciężkim wyjeździe. Panie Flick jak ja pana kocham
1
Lekki zawał ten strzał xD
2
Pedri jest kozakiem w odbiorze piłki
1
Fajnie, że Ferran tak sobie biega, ale on jest tak słaby fizycznie. Każdy go przepycha
1
Brawo dajcie im drugie życie
1
Fermin tragiczny mecz
1
Co ma Fermin z tymi piętkami cały czas gra, a nie wychodzi
2
Kounde dzisiaj świetny. Wrócił Francuz
0
Rashford widać pewności nabrał sobie chłopa na plecy bierze i jeszcze wygrywa pojedynek
3
Teraz trzeba 2 żyrafy kryć. Araujo narazie sobie git radził z Burnem, a teraz kto pokryje drugiego xD
32
Martin jaki zwód xD
0
zamknął nam ryja xDD
5
ale Rashford gra padakę xD
2
Dobra Olmo na drugą trzeba jakoś grać w tym gąszczu, a Ferminowi to nie wychodzi
0
Zaczynamy w końcu naszą grę
0
Szkoda, że Lewy nie lewonożny
7
chłop mu łokcia ładuje i nic? xD
2
Garcia kocham Cie
0
Dobrze Rashford próbuj