1

@Pomimo27 presja coraz bliżej końca, a Max goni

1

Lando nie kompromituj się, że już opony zajechałeś xD

0

@RafiVeB oo to to

1

@Azi przez Osama bin russela

3

dzbany z ferrari jeszcze się rozwalą xD

1

Hamilton co za jełop, Leclerc już 2 razy się broni, a Hamilton nawet na DRSu nie może złapać

3

Leclerc trzymaj się tam, a gdzie oponiarz się podział jak trzeba pomóc koledze

1

Hamilton przydaj się chociaż raz wyprzedź wifona

0

Brawo Leclerc jazda z wifonem, a Max przyblokował

0

Leclerc grande strategia prosto w Lando.

1

Harry Maguire goat

3

Matko bosko United ciśnie Liverpool

0

Bruno jaki kiks xD

2

ale wstyd Liverpool xD

0

Leclerc kamikaze w Lando nie wiele proszę

0

Dobra mamy nową 9-tke po co na obronie xD

3

Xavi vibe haha kocham Cie Hansi nie przejmuj się

2

Tak tylko przypomnę ostatni mecz Realu z Villarreal gdzie nie zagwizdali karnego na Viniciusie to Święcicki z Wiśnią 20 minut ciągle do tego wracali. Teraz Święcicki cisza xD

0

przecież tam jest karny za strzał w twarz Rashforda

4

Rashford krzywa stopa xD

7

Tęsknie za Raphinha dać mu opaskę on wybiega każdy mecz dla Barcelony nawet jak mu nie idzie.

1

@Pnog37 w sumie tak, ale ostatnio triple kapitan siadł idealnie jak jeszcze dużo ludzi go nie miało

1

@blakkudium bardzo dobrze niech mi nabija kapitan punkty w fantasy xD

0

@TR3YWAY sezonowcy bo zauważają, że gramy tragicznie od początku sezonu. Dłużej od Ciebie kibicuje. Mnie denerwują tacy miałcy kibice co wszystko dla nich jest w porządku

0

@TR3YWAY co zabolało, że trafiłem w Ciebie idealnie xDD

1

Teraz czekam po meczu na komentarze, że płaczemy, a to tylko jeden mecz liga przegrana tymczasem dostajemy 4-1 z Sevilla. Fartem remisujemy z Girona u siebie, ale co tam to tylko jeden mecz co z tego, że nasza obrona to dziury kilometrowe.

0

@AdrianFCB10 po prostu jego repertuar wydaje mi się ubogi w stosunku do Messiego który był one man army.

1

Yamal to ma jedno zagranie zejście na lewą nogę i szukanie uderzenia. Gdzie do Messiego

2

Nasza obrona to na poziomie segunda division

0

Przy tylu kontuzjach co jest chore i jak napisałem wcześniej efekt poprzedniego sezonu wychodzi trzeba się pogodzić, że ten sezon raczej nie będzie tak genialny i ligę będzie ciężko wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?