Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pomimo27 presja coraz bliżej końca, a Max goni
1
Lando nie kompromituj się, że już opony zajechałeś xD
0
@RafiVeB oo to to
1
@Azi przez Osama bin russela
3
dzbany z ferrari jeszcze się rozwalą xD
1
Hamilton co za jełop, Leclerc już 2 razy się broni, a Hamilton nawet na DRSu nie może złapać
3
Leclerc trzymaj się tam, a gdzie oponiarz się podział jak trzeba pomóc koledze
1
Hamilton przydaj się chociaż raz wyprzedź wifona
0
Brawo Leclerc jazda z wifonem, a Max przyblokował
0
Leclerc grande strategia prosto w Lando.
1
Harry Maguire goat
3
Matko bosko United ciśnie Liverpool
0
Bruno jaki kiks xD
2
ale wstyd Liverpool xD
0
Leclerc kamikaze w Lando nie wiele proszę
0
Dobra mamy nową 9-tke po co na obronie xD
3
Xavi vibe haha kocham Cie Hansi nie przejmuj się
2
Tak tylko przypomnę ostatni mecz Realu z Villarreal gdzie nie zagwizdali karnego na Viniciusie to Święcicki z Wiśnią 20 minut ciągle do tego wracali. Teraz Święcicki cisza xD
0
przecież tam jest karny za strzał w twarz Rashforda
4
Rashford krzywa stopa xD
7
Tęsknie za Raphinha dać mu opaskę on wybiega każdy mecz dla Barcelony nawet jak mu nie idzie.
1
@Pnog37 w sumie tak, ale ostatnio triple kapitan siadł idealnie jak jeszcze dużo ludzi go nie miało
1
@blakkudium bardzo dobrze niech mi nabija kapitan punkty w fantasy xD
0
@TR3YWAY sezonowcy bo zauważają, że gramy tragicznie od początku sezonu. Dłużej od Ciebie kibicuje. Mnie denerwują tacy miałcy kibice co wszystko dla nich jest w porządku
0
@TR3YWAY co zabolało, że trafiłem w Ciebie idealnie xDD
1
Teraz czekam po meczu na komentarze, że płaczemy, a to tylko jeden mecz liga przegrana tymczasem dostajemy 4-1 z Sevilla. Fartem remisujemy z Girona u siebie, ale co tam to tylko jeden mecz co z tego, że nasza obrona to dziury kilometrowe.
0
@AdrianFCB10 po prostu jego repertuar wydaje mi się ubogi w stosunku do Messiego który był one man army.
1
Yamal to ma jedno zagranie zejście na lewą nogę i szukanie uderzenia. Gdzie do Messiego
2
Nasza obrona to na poziomie segunda division
0
Przy tylu kontuzjach co jest chore i jak napisałem wcześniej efekt poprzedniego sezonu wychodzi trzeba się pogodzić, że ten sezon raczej nie będzie tak genialny i ligę będzie ciężko wygrać