Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chyba poprzedni sezon czyli ekstremalny pressing daje swoje znaki teraz bo to jest aż niemożliwe ile kontuzji mamy.
Nie wiem jakie są przyczyny, ale tak coś mi się wydaje, że tak dobry sezon jak poprzedni nas za dużo kosztował i przez to tak szkoda dwumeczu z Interem.
19
Przecież w Barcelonie jak podają, że 2 tygodnie przerwy z powodu kontuzji to trzeba to pomnożyć razy 3. Ile razy już przestrzelili z możliwym powrotem
1
Lewy karnego z głowy powinien strzelać. Bo wszystkie jego ostatnie bramki to z główki ładuje
3
Szymański najlepszy mecz w kadrze jaki pamiętam xD
3
ale ładna akcja xD
0
spotkanie 1000 wrzutek do nikogo
0
Niby spalony, ale Kamiński już 2 setki i 2 razy bez bramki xD
1
@adamek20151 przecież ten doping to naprzemiennie właśnie te dwie przyśpiewki xD to już wolę brak dopingu niż takie coś
3
takie pytanie mam w jaki sposób ma zmotywować naszych kopaczy darcie przez 45 minut o uprawnianiu miłości z Tuskiem i Litwa. W jaki sposób jest to motywujące to brak dopingu z narodowym ma taki sam efekt xD
7
@Xaviball bydło będzie wybierać kto kogo jest kibicem ironic xD
15
kurde, ale dużo homoseksualistów z Polski przyjechało ciągle krzyczeć o uprawianiu miłości z innym mężczyzną
0
ale jednostronna walka
1
No nie jest najlepiej u Gamrota
4
Bosz, ale tutaj bagatelizowanie słabej gry. Od początku sezonu takie same głosy, że to tylko jeden mecz, a wcale tak nie jest. Oprócz meczu z Valencia każdy to była w pewien sposób męczarnia. Ile to głosów było, że nie pojechaliśmy na KMŚ to będziemy wypoczęci, a sprawa wygląda inaczej i jesteśmy tragicznie zajechani już od początku.
Nie świadczy to dobrze bo porównując poprzedni sezon to sama gra nie mówię wynik to był niebo, a ziemia
4
Śmialiśmy się z Realu, że dostał 5-2 z Atletico to my postanowiliśmy ich przebić i dostać od słabej Sevilli 4-1.
Powiem wprost z taką formą to Real jest faworytem i to my powinniśmy się bać z nimi spotkania
0
Wiecie co początek sezonu, a my oprócz z Valencia nie zagraliśmy żadnego takiego meczu w pełni dominacji jak były w poprzednim sezonie.
Ta ekipa nie ma kompletnie siły grać za dużo chyba kosztował nas poprzedni sezon.
W tym sezonie na plus wymieniłbym głównie Erica, Joana, Pedriego i Rashforda
1
Lewy to musiałby podpisać kontrakt na max 7 mln by go brać na rezerwowego
2
Ale duet Polaków dzisiaj wybitnie
1
Czemu nie podał dzbany Rashfordowi
0
Rashford zaraz za Pedrim to nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie. Fakty
0
Nie no Rashford co to było xD
6
zasrana la liga i na czele z kibicami Realu xD Wczoraj Vinicius faul widmo chłop dostaje drugą żółtą i czerwoną, a teraz brak faulu na Kounde
6
wysoka linia obrony ma sens jak wszyscy biegają, a nie grają jakby mieli 20 kg ciężarki do nóg przyspawane
0
Dobrze, że Wojtek jedyny dojechał
0
Oni siły biegać nie mają xD
12
Powiem wprost mieliśmy być wypoczęci bo nie pojechaliśmy na KMS, a wyglądamy tak tragicznie pod względem presingu od początku sezonu.
1
Nie wiem, ale wszyscy mnie irytują na tym boisku xD
0
@takisobiektos w sumie jakby sam o tym nie powiedział to bym miał w to kompletnie wywalone xD
11
Mitoman xD
2
Trzeba przywrócić Real Madryt do walki xD