2

@Gall no jest irytujący chłopak co zrobić tak jak są kibice Realu którzy nie lubią Viniciusa za zachowanie to sytuacja jest tutaj taka sama.

0

@4drian0 tak, to wszystko jest gdybanie na tym możemy się rozejść

0

@4drian0 pierwsza bramka padła w pierwszej połowie gdzie Real wypruwał sobie flaki w drugiej połowie ewidentnie dużo ich to kosztowało bo już nie byli tak groźni jak w pierwszej. Łatwiej zdominować podmęczonego rywala niż wybieganego jak w pierwszej. Pomyślałeś może o tym?

2

Tak sobie myślę, że jakby Fermin nie dostał wylewu i w akcji gdzie szli w 3 na 2 zaraz po obronie Szczęsnego to jakby tak strzelili to mogło by nam to dać większego kopa.
Myślę, że mógł być to decydujący moment meczu, gdzie złapali byśmy wiatr w żagle.
Niestety przez przegrana jakoś nie potrafię się cieszyć tym karnym Szczęsnego

1

@Laminedependencia komórka mi dziwnie zmieniła xD

1

Pamiętajcie jak Barcelona z Olympiakosem wygrywa to komentarze w studiach, że sędzia wynik wypatrzył.
Jak Real wygrywa po bramce której nie powinno być to ani słychu o wypatrzeniu wyniku.

1

powiedzmy sobie szczerze Soro Gato wydrukował wynik dla Realu przyznając nieprawidłowego gola złodzieja z Madrytu. Yamal miał racje tam zawsze kradną

0

Pedri przynajmniej odpocznie szczerze dla nas to dobrze, że czerwo

2

przydałby się taki Messi teraz na 2-2

2

tak nawiasem 1 piłka za plecy

1

Flick załamany co oni grają xD

3

Rashford na 9tce nie dostał ani jednej piłki xD

2

Brawo Araujo! lecisz byku

0

Dawać Roonego może jakieś elastico wejdzie

2

Rashford czysta pozycja, a oni do Yamala xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W poprzednim sezonie często graliśmy piłki za plecy obrońców, a teraz żadnej. Rashford wychodzi i nic

4

Wmówienie Yamalowi, że jest najlepszym piłkarzem na świecie to zrobiło chłopakowi krzywdę. Raphinha był lepszym piłkarzem tylko mniej medialnym

3

Dawać Roonego na boisko za Yamala

2

Wywalać z tym Ferranem. Już wolę Araujo na 9tce

2

Balde prawie Bartre zrobił

2

Co ten Fermin zrobił xDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

i teraz wracamy i Szczęsny zostaje bohaterem xD

0

SZCZĘSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dobra idź pan w uj jesteśmy słabsi i tyle xD

2

Rashford to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.

4

Cubarsi zjazd do bazy i niech wejdzie Araujo. Wszystko albo nic w tym meczu

3

Faul na Cubarsim w mediach pieprzenie, że czysto wynik nie wypaczony tylko zachwyty nad tempem meczu, jak Barcelona dostaje korzyść z błędu sędziego napieprzanie o wypaczeniu wyniku cały czas. Tak mnie właśnie ta maszyna propagandowa Realu wk*rwia

3

Co się nagle uaktywniło kont bez zdjęcia profilowego, że decyzja sędziego była "obiektywnie" dobra xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?