Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gall no jest irytujący chłopak co zrobić tak jak są kibice Realu którzy nie lubią Viniciusa za zachowanie to sytuacja jest tutaj taka sama.
0
@4drian0 tak, to wszystko jest gdybanie na tym możemy się rozejść
0
@4drian0 pierwsza bramka padła w pierwszej połowie gdzie Real wypruwał sobie flaki w drugiej połowie ewidentnie dużo ich to kosztowało bo już nie byli tak groźni jak w pierwszej. Łatwiej zdominować podmęczonego rywala niż wybieganego jak w pierwszej. Pomyślałeś może o tym?
2
Tak sobie myślę, że jakby Fermin nie dostał wylewu i w akcji gdzie szli w 3 na 2 zaraz po obronie Szczęsnego to jakby tak strzelili to mogło by nam to dać większego kopa.
Myślę, że mógł być to decydujący moment meczu, gdzie złapali byśmy wiatr w żagle.
Niestety przez przegrana jakoś nie potrafię się cieszyć tym karnym Szczęsnego
1
@Laminedependencia komórka mi dziwnie zmieniła xD
1
Pamiętajcie jak Barcelona z Olympiakosem wygrywa to komentarze w studiach, że sędzia wynik wypatrzył.
Jak Real wygrywa po bramce której nie powinno być to ani słychu o wypatrzeniu wyniku.
1
powiedzmy sobie szczerze Soro Gato wydrukował wynik dla Realu przyznając nieprawidłowego gola złodzieja z Madrytu. Yamal miał racje tam zawsze kradną
0
Pedri przynajmniej odpocznie szczerze dla nas to dobrze, że czerwo
2
przydałby się taki Messi teraz na 2-2
2
tak nawiasem 1 piłka za plecy
1
Flick załamany co oni grają xD
3
Rashford na 9tce nie dostał ani jednej piłki xD
2
Brawo Araujo! lecisz byku
0
Dawać Roonego może jakieś elastico wejdzie
2
Rashford czysta pozycja, a oni do Yamala xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W poprzednim sezonie często graliśmy piłki za plecy obrońców, a teraz żadnej. Rashford wychodzi i nic
4
Wmówienie Yamalowi, że jest najlepszym piłkarzem na świecie to zrobiło chłopakowi krzywdę. Raphinha był lepszym piłkarzem tylko mniej medialnym
3
Dawać Roonego na boisko za Yamala
2
Wywalać z tym Ferranem. Już wolę Araujo na 9tce
2
Balde prawie Bartre zrobił
2
Co ten Fermin zrobił xDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
i teraz wracamy i Szczęsny zostaje bohaterem xD
0
SZCZĘSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dobra idź pan w uj jesteśmy słabsi i tyle xD
2
Rashford to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.
4
Cubarsi zjazd do bazy i niech wejdzie Araujo. Wszystko albo nic w tym meczu
3
Faul na Cubarsim w mediach pieprzenie, że czysto wynik nie wypaczony tylko zachwyty nad tempem meczu, jak Barcelona dostaje korzyść z błędu sędziego napieprzanie o wypaczeniu wyniku cały czas. Tak mnie właśnie ta maszyna propagandowa Realu wk*rwia
3
Co się nagle uaktywniło kont bez zdjęcia profilowego, że decyzja sędziego była "obiektywnie" dobra xDD