Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Max dawaj z vifoniarzem
0
ale radość w garażu mclarena po p1 Piastriego xD
0
Nagle sobie red bull i mclaren przypomniał o drugim kierowcy jak jest walka o wdc xD
0
Yuki 4 coś pocyganione w bolidach redbulla xD
2
Czuć napięcie u chłopaków Maxa i Lando. Bardzo dobrze emocje do końca oby były
2
ale weryfikacja Hamiltona nadeszła i jego najlepszego bolidu xD
5
co to za czasy naszły, że Arsenal razem z PSG faworytem do wygrania ligi mistrzów
0
Liverpool taki zjazd zaliczył szok
0
ale wylew Arsenalu xd
1
@ViscaelBarca2007 Arteta: przyjmuje
2
potężna liga hiszpańska. Barcelona w czapę od Chelsea, Villareal od Bvb, Athletic remis z potężna Slavia Praga, Real dostaje w czapę od Olympiakosu 1-0.
3
Papszun widzę, że nie bawi się w jakieś tajemnice. Prosto z mostu wjechał xD
0
@greedo a czy ja mówię byście nie kibicowali? Tylko denerwuje mnie takie nadawanie na tych co patrzą realistycznie jak to wygląda. Jakieś teksty, że będą wypominać
4
10 lat bez ligi mistrzów, a wy ciągle wierzycie w cuda, że bez głębi składu, budżetu nagle magicznie wygramy ligę mistrzów. Chciałbym być takim optymistą jak wy
0
@mientusek1407 a daj jeden powód jak my nagle magicznie przestaniemy tracić bramki? xD Nie jesteśmy PSG który sobie kupi czołową gwiazdę jakieś ligi w styczniu i nie mamy takiej głębi jak oni. Dalej wierzcie w bajki, że wygramy w tym sezonie ligę mistrzów. Już 10 lat mija od kiedy takie samo ciągłe wierzenie, że cuda się wydarzą.
4
Gdzie my fizycznie do Premier League. Taka radość była, że nie jedziemy na KMŚ, a my praktycznie fizycznie umieramy w tym sezonie. PSG nas zabiegało, teraz Chelsea, Clube Brugge to samo.
0
@StevenGastonMartin99 nie pisz tak bo Cie zaraz skrytykują, że spisujesz sezon na straty. Mityczna wiara zmieni nasz sezon i zaczniemy magicznie grać lepiej.
0
Thierry Henry ma rację. Z taką grą ryzykowną w obronie w dodatku z zawodnikami takimi jak Araujo nie podbijemy Europy.
https://www.fcbarca.com/129835-thierry-henry-krytykuje-styl-gry-barcy-nie-mozna-grac-w-lidze-mistrzow-z-tak-wysoka-linia-obrony.html
0
@Luciano99 tak spisuje na straty. My nie jesteśmy PSG co sobie kupi Kvarashalie w zimowym okienku. My nie mamy w najmniejszym procencie takiego budżetu i głębi składu jaki ma PSG.
My nie mamy obrony, a w dodatku kasy też brak.
Każdy piłkarz zjechał z formą w dodatku się osłabiliśmy gdzie już w poprzednim sezonie obrona pod koniec wylewy zaliczała.
Nigdy nie wygraliśmy ligi mistrzów jak graliśmy słabo więc co niby ma dać nadzieję, że tym razem się uda.
0
@Luciano99 a jakieś konkrety czy takie pisanie dla samego pisania tutaj mi dajesz.
Podaj mi jeden argument który daje nadzieję, że coś ugramy w lidze mistrzów xD
0
Ogólnie sezon na straty można spisać. Nie wygraliśmy z nikim poważnym jak w poprzednim sezonie Real w dodatku obrona nie istnieje, a gra wygląda jak wygląda. Deco z Laporta, ale ekipę zmontowaliście Araujo dostaje potężny kontrakt jak na rezerwowego obrońce.
Najbardziej doświadczony obrońca i najlepszy oddany za darmo, nie ściągamy nikogo nowego do obrony.
Brawo jeszcze raz brawo, niech się okaże jeszcze, że Flick odejdzie po tym sezonie i wracamy do chaosu jak dawniej.
1
BvB leje Villareal, Chelsea leje Barcelone, Athletic remisuje z Slavia Praga i tak to się żyje w tej potężnej la lidze
2
W tym sezonie my chyba nie wygraliśmy z nikim co jest mocniejszą drużyną. Bo Newcastle bardziej uznaję za solidny klub, ale nie z ścisłego topu
0
W sumie czym ja się przejmuje jak nasz kapitan też ma wywalone i czerwo łapie w 1 połowie.
1
Joan Garcia co dzisiaj wylewy zalicza xD
2
jak Cucurella złomuje Yamala xDDD
0
No Joan też widzę dziurawe ręce xD
5
Czekamy co tym razem ten debil wymyśli. Gundogan umarł za grzechy urugwajczyka.
1
Flick to musi mieć taki mętlik w głowie, zaufał już drugi raz temu debilowi i znowu robi to samo niesamowite xD
4
W ramach protestu nie obejrzę żadnego meczu w którym Araujo założy koszulkę Barcelony. Parodysta 3 raz w lidze mistrzów robi czerwo, tak głupiego piłkarza to dawno nie widziałem