3

Max dawaj z vifoniarzem

0

ale radość w garażu mclarena po p1 Piastriego xD

0

Nagle sobie red bull i mclaren przypomniał o drugim kierowcy jak jest walka o wdc xD

0

Yuki 4 coś pocyganione w bolidach redbulla xD

2

Czuć napięcie u chłopaków Maxa i Lando. Bardzo dobrze emocje do końca oby były

2

ale weryfikacja Hamiltona nadeszła i jego najlepszego bolidu xD

5

co to za czasy naszły, że Arsenal razem z PSG faworytem do wygrania ligi mistrzów

0

Liverpool taki zjazd zaliczył szok

0

ale wylew Arsenalu xd

1

@ViscaelBarca2007 Arteta: przyjmuje

2

potężna liga hiszpańska. Barcelona w czapę od Chelsea, Villareal od Bvb, Athletic remis z potężna Slavia Praga, Real dostaje w czapę od Olympiakosu 1-0.

3

Papszun widzę, że nie bawi się w jakieś tajemnice. Prosto z mostu wjechał xD

0

@greedo a czy ja mówię byście nie kibicowali? Tylko denerwuje mnie takie nadawanie na tych co patrzą realistycznie jak to wygląda. Jakieś teksty, że będą wypominać

4

10 lat bez ligi mistrzów, a wy ciągle wierzycie w cuda, że bez głębi składu, budżetu nagle magicznie wygramy ligę mistrzów. Chciałbym być takim optymistą jak wy

0

@mientusek1407 a daj jeden powód jak my nagle magicznie przestaniemy tracić bramki? xD Nie jesteśmy PSG który sobie kupi czołową gwiazdę jakieś ligi w styczniu i nie mamy takiej głębi jak oni. Dalej wierzcie w bajki, że wygramy w tym sezonie ligę mistrzów. Już 10 lat mija od kiedy takie samo ciągłe wierzenie, że cuda się wydarzą.

4

Gdzie my fizycznie do Premier League. Taka radość była, że nie jedziemy na KMŚ, a my praktycznie fizycznie umieramy w tym sezonie. PSG nas zabiegało, teraz Chelsea, Clube Brugge to samo.

0

@StevenGastonMartin99 nie pisz tak bo Cie zaraz skrytykują, że spisujesz sezon na straty. Mityczna wiara zmieni nasz sezon i zaczniemy magicznie grać lepiej.

0

Thierry Henry ma rację. Z taką grą ryzykowną w obronie w dodatku z zawodnikami takimi jak Araujo nie podbijemy Europy.
https://www.fcbarca.com/129835-thierry-henry-krytykuje-styl-gry-barcy-nie-mozna-grac-w-lidze-mistrzow-z-tak-wysoka-linia-obrony.html

0

@Luciano99 tak spisuje na straty. My nie jesteśmy PSG co sobie kupi Kvarashalie w zimowym okienku. My nie mamy w najmniejszym procencie takiego budżetu i głębi składu jaki ma PSG.
My nie mamy obrony, a w dodatku kasy też brak.
Każdy piłkarz zjechał z formą w dodatku się osłabiliśmy gdzie już w poprzednim sezonie obrona pod koniec wylewy zaliczała.
Nigdy nie wygraliśmy ligi mistrzów jak graliśmy słabo więc co niby ma dać nadzieję, że tym razem się uda.

0

@Luciano99 a jakieś konkrety czy takie pisanie dla samego pisania tutaj mi dajesz.
Podaj mi jeden argument który daje nadzieję, że coś ugramy w lidze mistrzów xD

0

Ogólnie sezon na straty można spisać. Nie wygraliśmy z nikim poważnym jak w poprzednim sezonie Real w dodatku obrona nie istnieje, a gra wygląda jak wygląda. Deco z Laporta, ale ekipę zmontowaliście Araujo dostaje potężny kontrakt jak na rezerwowego obrońce.
Najbardziej doświadczony obrońca i najlepszy oddany za darmo, nie ściągamy nikogo nowego do obrony.
Brawo jeszcze raz brawo, niech się okaże jeszcze, że Flick odejdzie po tym sezonie i wracamy do chaosu jak dawniej.

1

BvB leje Villareal, Chelsea leje Barcelone, Athletic remisuje z Slavia Praga i tak to się żyje w tej potężnej la lidze

2

W tym sezonie my chyba nie wygraliśmy z nikim co jest mocniejszą drużyną. Bo Newcastle bardziej uznaję za solidny klub, ale nie z ścisłego topu

0

W sumie czym ja się przejmuje jak nasz kapitan też ma wywalone i czerwo łapie w 1 połowie.

1

Joan Garcia co dzisiaj wylewy zalicza xD

2

jak Cucurella złomuje Yamala xDDD

0

No Joan też widzę dziurawe ręce xD

5

Czekamy co tym razem ten debil wymyśli. Gundogan umarł za grzechy urugwajczyka.

1

Flick to musi mieć taki mętlik w głowie, zaufał już drugi raz temu debilowi i znowu robi to samo niesamowite xD

4

W ramach protestu nie obejrzę żadnego meczu w którym Araujo założy koszulkę Barcelony. Parodysta 3 raz w lidze mistrzów robi czerwo, tak głupiego piłkarza to dawno nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?