0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

to my pewnie trafimy do grupy C xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Francja, Norwegia, Senegal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Norwegia do grupy K i niech Portugalia odpadnie w grupie xD

1

Grupa A i grupa D to grupy śmiechu

1

Oby Norwegia do grupy K z Portugalia i Kolumbia xD

2

to co Portugalia nie wyjdzie z grupy

0

dobra nie chcemy do tej grupy xD

0

dawno nie graliśmy z Brazylia jeśli się dostaniemy to chciałbym żebyśmy tam trafili

1

Alright alright alright w końcu ktoś normalny

0

Błagam o koniec tego. Nie mogę wytrzymać z cringu musiałem wycisz transmisje

5

ale ohydna propaganda. Pokój pomiędzy Izraelem, a Palestyna xD

0

Ponoć losowanie ma być po 50+ minutach od startu

1

ale mnie skręciło z tym USA xD

3

Jak narazie w tej kolejce 89 punktów w fantasy życiówka w tym sezonie. Tylko Chalobah musi wylewy zaliczyć z Leeds

7

Mbappe to jest taki nurek, ale nikt o tym nie mówi tak jak w jednym klasyku z De Jongiem padł jakby go piorun walnął, a nawet kontaktu nie było

27

Simeone by sobie dał rękę uciąć jakby mógł Raphinha trafić do Atletico.
Piłkarz genialny z płucami z tytanu

7

Może i Gerard Martin nie jest tak silny i szybki jak Araujo, ale nie jest głupi jak Urugwajczyk co pozwala mu grać solidnie kolejne mecze.

2

W sumie potwierdziło się to co było z Chelsea.
Ferran to żaden starter, ale solidny zmiennik i nic więcej.
Nie można na nim budować składu, ale jako 13/14 zawodnik się przydaje

1

Laporta i Deco macie krew na rękach, że my nie mamy ławki rezerwowych

1

No wiadomo niech złapie kontuzje Pedri z Olmo to w środku zagra Lewy z Ferranem

1

Lewy się rusza jakby mu ktoś betonem zalał korki

2

Jak nie Lewandowski to Ferran skaranie jak można być tak ubogi technicznie i piłka na kilometr odskakuje

0

Czy Lewy zrobił coś dobrze w tym meczu? Przecież on zasługuje na ocenę 1 za zmarnowanie karnego i to w takim stylu

0

Czemu my musimy być bankrutami. Jak nie fatalny Ferran to dziadek z przyjęciem drewnianym Lewandowski

0

Lewandowski już kolejnego karnego zawala. Jak już karne nie są dobrym atutem Lewego to dobrze, że to już ostatni jego sezon.

0

Cubarsi to jest taki beton w tym sezonie. Przecież on po kilka rażących błędów na mecz robi.

0

Raphinha kocham Cie królu złoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?