Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
to my pewnie trafimy do grupy C xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Francja, Norwegia, Senegal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Norwegia do grupy K i niech Portugalia odpadnie w grupie xD
1
Grupa A i grupa D to grupy śmiechu
1
Oby Norwegia do grupy K z Portugalia i Kolumbia xD
2
to co Portugalia nie wyjdzie z grupy
0
dobra nie chcemy do tej grupy xD
0
dawno nie graliśmy z Brazylia jeśli się dostaniemy to chciałbym żebyśmy tam trafili
1
Alright alright alright w końcu ktoś normalny
0
Błagam o koniec tego. Nie mogę wytrzymać z cringu musiałem wycisz transmisje
5
ale ohydna propaganda. Pokój pomiędzy Izraelem, a Palestyna xD
0
Ponoć losowanie ma być po 50+ minutach od startu
1
ale mnie skręciło z tym USA xD
3
Jak narazie w tej kolejce 89 punktów w fantasy życiówka w tym sezonie. Tylko Chalobah musi wylewy zaliczyć z Leeds
7
Mbappe to jest taki nurek, ale nikt o tym nie mówi tak jak w jednym klasyku z De Jongiem padł jakby go piorun walnął, a nawet kontaktu nie było
27
Simeone by sobie dał rękę uciąć jakby mógł Raphinha trafić do Atletico.
Piłkarz genialny z płucami z tytanu
7
Może i Gerard Martin nie jest tak silny i szybki jak Araujo, ale nie jest głupi jak Urugwajczyk co pozwala mu grać solidnie kolejne mecze.
2
W sumie potwierdziło się to co było z Chelsea.
Ferran to żaden starter, ale solidny zmiennik i nic więcej.
Nie można na nim budować składu, ale jako 13/14 zawodnik się przydaje
1
Laporta i Deco macie krew na rękach, że my nie mamy ławki rezerwowych
1
No wiadomo niech złapie kontuzje Pedri z Olmo to w środku zagra Lewy z Ferranem
1
Lewy się rusza jakby mu ktoś betonem zalał korki
2
Jak nie Lewandowski to Ferran skaranie jak można być tak ubogi technicznie i piłka na kilometr odskakuje
0
Czy Lewy zrobił coś dobrze w tym meczu? Przecież on zasługuje na ocenę 1 za zmarnowanie karnego i to w takim stylu
0
Czemu my musimy być bankrutami. Jak nie fatalny Ferran to dziadek z przyjęciem drewnianym Lewandowski
0
Lewandowski już kolejnego karnego zawala. Jak już karne nie są dobrym atutem Lewego to dobrze, że to już ostatni jego sezon.
0
Cubarsi to jest taki beton w tym sezonie. Przecież on po kilka rażących błędów na mecz robi.
0
Raphinha kocham Cie królu złoty