Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten sędzia gwizda xD
0
@Inko strzelił dokładnie w 48:24 czyli dosłownie szła ostatnia akcja połowy i bramka
1
@LOPEZ16 trzeba głośno mówić o drukowaniu tak jak Real Madrid TV nakazuje
8
Sędzia dolicza 3 minuty, Lewy strzela w 48 minucie, a Garcia w 51 minucie gramy dopóki Real bramki nie strzeli xD
0
Bellingham pocina Garcia nie ma faulu xDD i jest rzut rożny co to jest
0
No i tak jest właśnie Real nic nie gra muruje się stoją w polu karnym i na własne życzenie dajemy im kontre xD
1
Najlepszy piłkarz na świecie
1
Co Raphinha zrobił? XD
0
Jaki Cubarsi jest wolny xD
0
Yamal kolejny stinker więcej napinania się w mediach
0
Real oczywiście bez kartki
0
Jak narazie nudny mecz
15
Kij z nim my bierzemy Bastoniego bo nam posty likeował xD
30
Jak Hansi coś obieca to nie ma bata we wsi
7
Przewaga Roonego nad Yamalem jest taka, że nie jest pazerny na gole
0
Raphinha kocham Cie
0
Unai ty placu xDDDDDDDDD
1
Raphinha na skrzydle piękny człowiek
1
Balde po co Ci głowa
0
Nie odbiło mu się od ręki czasami? xD
0
Czemu w bramkarza strzelają? xD
0
Pedri nie prosto w bramkarza
8
Pewnie najbardziej go śmieszą przeróbki gdzie pokazuje puchar mistrzostw świata, a Cristiano go goni z piłą spalinową
1
@ZwyklyCuler48 City ze względu Pepa i mieli na przestrzeni lat zawodników których lubię.
1
Widzę, że wychodzimy z założenia tej obrony nie da się naprawić więc ściągamy ultra ofensywnego zawodnika który nie umie bronić. Przynajmniej mecze nie będą nudne
0
Jak mówiłem cud by się musiał zdarzyć bo taka padake gra Betis. Można przełączyć na coś ciekawszego
3
Patrząc na grę Betisu chyba cud by musiał się stać, że oni tutaj punkty wywiozą
1
Jaki to jest symulat poczuł dotyk rąk na plecach i nagle mu nogi współpracować przestały xD
0
Jak wczoraj nie dali na Pedrim karnego to tutaj nigdy go nie powinno być
0
Czy Joan zagrał mecz na 10? Bo co mógł jeszcze lepiej zrobić bramkę strzelić jedynie