0

Co ten sędzia gwizda xD

0

@Inko strzelił dokładnie w 48:24 czyli dosłownie szła ostatnia akcja połowy i bramka

1

@LOPEZ16 trzeba głośno mówić o drukowaniu tak jak Real Madrid TV nakazuje

8

Sędzia dolicza 3 minuty, Lewy strzela w 48 minucie, a Garcia w 51 minucie gramy dopóki Real bramki nie strzeli xD

0

Bellingham pocina Garcia nie ma faulu xDD i jest rzut rożny co to jest

0

No i tak jest właśnie Real nic nie gra muruje się stoją w polu karnym i na własne życzenie dajemy im kontre xD

1

Najlepszy piłkarz na świecie

1

Co Raphinha zrobił? XD

0

Jaki Cubarsi jest wolny xD

0

Yamal kolejny stinker więcej napinania się w mediach

0

Real oczywiście bez kartki

0

Jak narazie nudny mecz

15

Kij z nim my bierzemy Bastoniego bo nam posty likeował xD

30

Jak Hansi coś obieca to nie ma bata we wsi

7

Przewaga Roonego nad Yamalem jest taka, że nie jest pazerny na gole

0

Raphinha kocham Cie

0

Unai ty placu xDDDDDDDDD

1

Raphinha na skrzydle piękny człowiek

1

Balde po co Ci głowa

0

Nie odbiło mu się od ręki czasami? xD

0

Czemu w bramkarza strzelają? xD

0

Pedri nie prosto w bramkarza

8

Pewnie najbardziej go śmieszą przeróbki gdzie pokazuje puchar mistrzostw świata, a Cristiano go goni z piłą spalinową

1

@ZwyklyCuler48 City ze względu Pepa i mieli na przestrzeni lat zawodników których lubię.

1

Widzę, że wychodzimy z założenia tej obrony nie da się naprawić więc ściągamy ultra ofensywnego zawodnika który nie umie bronić. Przynajmniej mecze nie będą nudne

0

Jak mówiłem cud by się musiał zdarzyć bo taka padake gra Betis. Można przełączyć na coś ciekawszego

3

Patrząc na grę Betisu chyba cud by musiał się stać, że oni tutaj punkty wywiozą

1

Jaki to jest symulat poczuł dotyk rąk na plecach i nagle mu nogi współpracować przestały xD

0

Jak wczoraj nie dali na Pedrim karnego to tutaj nigdy go nie powinno być

0

Czy Joan zagrał mecz na 10? Bo co mógł jeszcze lepiej zrobić bramkę strzelić jedynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?