0

Kounde to poziom aktualnie spadkowicza

0

My to mamy pecha z słupkami poprzeczkami xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Yamal nie podawaj Kounde graj samemu lepiej to wyjdzie

0

Co ten sędzia teraz zagwizdał? xD

0

Kounde to objechany jak dzieciak, a Yamalowi się tyłka do piłki nie chce ruszyć czeka aż mu do nogi podadzą

0

Co to za piłki? xD

0

Raphinha też widzę ruchy jakby betonem miał buty zalane

0

Lewy co to było? xD

0

Przecież na tych powtórkach widać, że Cubarsi nawet nie wiedział, że ma zawodnika za sobą xD

3

Cubarsi wielki talent, a co mecz zaczynamy z bramką w plecy zaczyna mnie denerwować takie coś

0

czy nasi są jacyś upo? xD

0

dobrze Bilbao prowadzi

0

ale Juve leje Napoli xD

10

Trzeba przyznać, że mocny debiut jako trener United ma Carrick. Dwa pierwsze mecze przeciwko City i Arsenalowi i dwie wygrane

0

United pięknie gra dla City xD

1

z rożnego no bo z czego niesamowite ma te stałe fragmenty Arsenal

0

Laporta trzeba było walczyć o dach szybciej xD

3

Laporta pewnie myśli sobie mogli by szybciej ten dach wybudować

1

Trzeba przyznać, że zminą krwia wykończenie jak Messi lobik

0

@Yoohoo co najmniej 2 świetne piły dostał i jedną całkiem tylko źle był ustawiony.

1

Może Lewy w końcu trafi dobrze w piłkę? Już tyle dobrych podań dostał

0

Eric dzisiaj najlepszy

3

Sędzia pijany xD

0

Co chwile łapią naszych, kopią, a sędzia nic

3

@norbi77 czekaj rano Ci powiedzą, że Nawrocki dobrze zrobił, że nie wychyla się. Taki z niego mocarz jak go przedstawiają w mediach, a jak przychodzi do faktycznej obrony to większe jaja pokazuje kobieta niż nasz prezydent.

2

Przecież tam była ręka skandal xD

1

Zawiedziony jestem Liverpoolem była szansa na 5 remis z rzędu, taka passe przerwać eh

0

Guardiola sabotażysto ja sobie odpaliłem triple capitana Haalanda, a ty mi go na ławkę dajesz

0

W top 8 na ten moment jest 5 drużyn z Premier League xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?