Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde to poziom aktualnie spadkowicza
0
My to mamy pecha z słupkami poprzeczkami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Yamal nie podawaj Kounde graj samemu lepiej to wyjdzie
0
Co ten sędzia teraz zagwizdał? xD
0
Kounde to objechany jak dzieciak, a Yamalowi się tyłka do piłki nie chce ruszyć czeka aż mu do nogi podadzą
0
Co to za piłki? xD
0
Raphinha też widzę ruchy jakby betonem miał buty zalane
0
Lewy co to było? xD
0
Przecież na tych powtórkach widać, że Cubarsi nawet nie wiedział, że ma zawodnika za sobą xD
3
Cubarsi wielki talent, a co mecz zaczynamy z bramką w plecy zaczyna mnie denerwować takie coś
0
czy nasi są jacyś upo? xD
0
dobrze Bilbao prowadzi
0
ale Juve leje Napoli xD
10
Trzeba przyznać, że mocny debiut jako trener United ma Carrick. Dwa pierwsze mecze przeciwko City i Arsenalowi i dwie wygrane
0
United pięknie gra dla City xD
1
z rożnego no bo z czego niesamowite ma te stałe fragmenty Arsenal
0
Laporta trzeba było walczyć o dach szybciej xD
3
Laporta pewnie myśli sobie mogli by szybciej ten dach wybudować
1
Trzeba przyznać, że zminą krwia wykończenie jak Messi lobik
0
@Yoohoo co najmniej 2 świetne piły dostał i jedną całkiem tylko źle był ustawiony.
1
Może Lewy w końcu trafi dobrze w piłkę? Już tyle dobrych podań dostał
0
Eric dzisiaj najlepszy
3
Sędzia pijany xD
0
Co chwile łapią naszych, kopią, a sędzia nic
3
@norbi77 czekaj rano Ci powiedzą, że Nawrocki dobrze zrobił, że nie wychyla się. Taki z niego mocarz jak go przedstawiają w mediach, a jak przychodzi do faktycznej obrony to większe jaja pokazuje kobieta niż nasz prezydent.
2
Przecież tam była ręka skandal xD
1
Zawiedziony jestem Liverpoolem była szansa na 5 remis z rzędu, taka passe przerwać eh
0
Guardiola sabotażysto ja sobie odpaliłem triple capitana Haalanda, a ty mi go na ławkę dajesz
0
W top 8 na ten moment jest 5 drużyn z Premier League xD