Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal ty piękny młodzieniaszku
0
YAMALKU PROWADŹ!!!!!!
0
Spalony i tak by był
1
Ferran ty jesteś takim leszczem
2
Mam odczucie, że Yamal z Cancelo się kanibalizują
1
Ferran ty patałachu
1
Czyli co Cancelo na prawo, a Balde lewa?
1
No to po ptokach xD
1
Lewy mega by się przydał w tym meczu
0
Szkoda, że nie zagrał jakoś Cancelo tam
3
ale ten stadion będzie piękny jak będzie taka napinka i 100 k osób jak otworzą wszystko
1
Jak jest napinka do widzę, że potrafią kibicować.
2
Czym więcej oglądam Realu tym bardziej doceniam Flicka jaką genialną robotę robi.
Dosłownie jesteśmy liderem gdzie rywalizujemy nie tylko z Realem Madryt, ale też z sędziami którzy co drugi mecz im pomagają, a nam zabierają punkty.
Chapeau bas panie Flick
23
Tańczcie kibice Barcelony ta samba wam się należy
3
Pamiętajcie, żeby kompromitacja odklejeńców z Madrytu nie przysłoniła wam tego, że Real to klub wspierany przez sędziów i atakowanie kolanem twarzy innego zawodnika przez Rudigera jak i wywalenie sztuki w twarz przez Valverde nie kończy się czerwoną kartka.
3
xDD co za debile piękne kluby się spotkały
1
Hahaha, ale im psycha siada xD
4
Nawet bawi mnie jak Getafe triggerują tych odklejeńców z Madrytu. Dosłownie ich własną bronią zabijają
0
@Balus po co? wyłącz
3
Śmierdzi coś golem Realu
1
Już myślałem, że wymyślą karnego z tyłka xD
11
On ma jakiś immunitet na dyskutowanie z sędzią?
4
Niesamowite jak ktoś tak przeciętny jak Ferran tyle czasu uchował się w Barcelonie. Przeklęty kryzys finansowy i Bartomeu
1
Ferrana by tam nie było
0
To prawidłowy gol
0
Yamal pierwszy hattrick
2
Obyśmy nie dostali PSG, ale jak już mamy ich dostać to lepszego momentu nie będzie bo nie grają narazie tak genialnie jak w poprzednim sezonie
0
Dobra czas przełączyć na Juve
1
Tutaj to z 8 minut powinno być doliczone, 2 razy długie przerwy w grze
0
Oprócz początku to Benfica nic nie gra