0

Yamal ty piękny młodzieniaszku

0

YAMALKU PROWADŹ!!!!!!

0

Spalony i tak by był

1

Ferran ty jesteś takim leszczem

2

Mam odczucie, że Yamal z Cancelo się kanibalizują

1

Ferran ty patałachu

1

Czyli co Cancelo na prawo, a Balde lewa?

1

No to po ptokach xD

1

Lewy mega by się przydał w tym meczu

0

Szkoda, że nie zagrał jakoś Cancelo tam

3

ale ten stadion będzie piękny jak będzie taka napinka i 100 k osób jak otworzą wszystko

1

Jak jest napinka do widzę, że potrafią kibicować.

2

Czym więcej oglądam Realu tym bardziej doceniam Flicka jaką genialną robotę robi.
Dosłownie jesteśmy liderem gdzie rywalizujemy nie tylko z Realem Madryt, ale też z sędziami którzy co drugi mecz im pomagają, a nam zabierają punkty.
Chapeau bas panie Flick

23

Tańczcie kibice Barcelony ta samba wam się należy

3

Pamiętajcie, żeby kompromitacja odklejeńców z Madrytu nie przysłoniła wam tego, że Real to klub wspierany przez sędziów i atakowanie kolanem twarzy innego zawodnika przez Rudigera jak i wywalenie sztuki w twarz przez Valverde nie kończy się czerwoną kartka.

3

xDD co za debile piękne kluby się spotkały

1

Hahaha, ale im psycha siada xD

4

Nawet bawi mnie jak Getafe triggerują tych odklejeńców z Madrytu. Dosłownie ich własną bronią zabijają

0

@Balus po co? wyłącz

3

Śmierdzi coś golem Realu

1

Już myślałem, że wymyślą karnego z tyłka xD

11

On ma jakiś immunitet na dyskutowanie z sędzią?

4

Niesamowite jak ktoś tak przeciętny jak Ferran tyle czasu uchował się w Barcelonie. Przeklęty kryzys finansowy i Bartomeu

1

Ferrana by tam nie było

0

To prawidłowy gol

0

Yamal pierwszy hattrick

2

Obyśmy nie dostali PSG, ale jak już mamy ich dostać to lepszego momentu nie będzie bo nie grają narazie tak genialnie jak w poprzednim sezonie

0

Dobra czas przełączyć na Juve

1

Tutaj to z 8 minut powinno być doliczone, 2 razy długie przerwy w grze

0

Oprócz początku to Benfica nic nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?