Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Barcelona pierwsza połowę zagrała tragicznie, ale sędzia wydrukował wynik w momencie nie wyrzucenia Simeone z boiska za ostry faul na Balde. Barcelona grając w 11 na 10 miała by szansę poprawić rezultat pierwszego spotkania wynik by w rewanżu mieć szansę odrobić
0
Skandal kurw skandal. Simeone bez czerwa, a tutaj daje
2
Chłop popycha De Jonga czysto xD tego meczu nie da się grać
0
Balde daje się na raz objechać. Jaki to jest słaby piłkarz xD
1
Wszystko gwizdże przeciwko nam xD tego się nie da oglądać
4
Podsumowanie Balde
1
Przecież za taki sam faul De Jong na Mbappe czerwo dostał.
Sędzia wypacza wynik
2
i niby ta powtórka ma mi pokazać, że był spalony xDDDD
0
Fermin to dzisiaj taka tragedie gra
0
Na 100% nad wyruchali
2
Ale nasz przekręcą xD
0
Przecież to piłka wyznaczała linie
0
Dobra wracamy!!!!
1
Przeciez to czerwo
1
To powinna być brama
2
Najlepszy na świecie Balde.
Skarb, dla każdego trenera tak uniwersalny piłkarz, słaby w obronie jak i w ataku
0
Ja bym się ogólnie z Balde pożegnał jakby dobra oferta była.
Chłop od kiedy gra w Barcelonie nigdy nie wszedł na topowy poziom.
Szybko biega znaczy kiedyś szybko biegał, a teraz to w obronie nigdy nie istniał to jeszcze w ataku bezużyteczny.
Kounde to przynajmniej jak był w formie to nie do przejścia to na niego jeszcze liczę.
0
wstyd jak uj, ale ta drużyna wyszła z mentalem niczym słynne 4-0 na Anfield
1
Mówcie na Rashforda co chcecie, ale bez niego to my nie mamy lewej strony. Wszystko idzie do Yamala który jest podwajany
0
To już bez obrony kompletnie gramy xD
0
W ataku impotencja, obrona nie istnieje
8
Obrona z gówna xd
0
Drugi stempel i kolejny raz brak żółtej
1
Żadna czerwona. Trafił w piłkę max żółta
4
Yamal jak łamaga traci piłkę
1
@Schoogs ale piłka i tak leciała do bramki w momencie faulu Szoboszlaia
0
Przecież to byłby taki skandal jakby to był np. mecz finałowy i City strzela tak na 1-1 i anulują bramkę i Liverpool wygrywa tytuł xD
0
Dziwne zasady xD
1
XDDDD jaka komedia hahahahahaa
0
Gramy dopóki Liverpool nie strzeli