1

Cud, że Pedri jest cały.

2

To jest czerwo 100 %

2

Nie wygramy tego meczu jeśli takie okazje nie strzelamy

2

CO KUR to nie wpadło? xD

0

Co oni mają z tymi ostatnimi podaniami jakieś wylewy xD

4

Pedri czemu nie do De Jonga

1

Czy Cubarsi zagrał w tym sezonie jakiś mecz bez tragicznego wylewu? xD

0

19 strzałów, ale celnie xD

0

To się nacieszyliśmy xD

0

Jakaś babka tam fuckery Ferranowi pokazywała xD

0

Cancelo jest stworzony szczerze do takich meczów, dawaj go Flick

2

Rashford jak Vinicius wyjaśniany przez drugoligowca xD

2

Balde z Rashfordem jeden głupszy od drugiego

0

Ja mam problem z Rashfordem bo czasami nie pasuje do naszej gry, a chwile później daje fajną piłę, że Olmo powinien bramkę strzelić

3

Teraz myślę, że trochę siara dla nas, że z takimi plackami jak Real tylko 3-2 wygraliśmy ;/

4

Gwiazdeczka Mbappe zwolnił trenera

0

Śmiali się z Xaviego to karma dopadła.

2

@FCB24 De Jong fajnie w rozmowie z Rio Ferdinandem powiedział, że Pedri biegnie, a Asencio od tyłu kopie go który nie ma już piłki. Nawet nie miał możliwości w jakikolwiek sposób się obronić przed tym kopnięciem.

7

Niesamowite jak PR Realu potrafi zadziałać, że są ludzie w stanie wmówić, że należał im się remis, a Carreras schował Yamala do kieszeni.
Prawda jest taka, że gdyby nie sędzia to Real kończyłby w 9 bez Asencio za kopnięcie bez piłki Pedriego gdy szła kontra i Carreras tak był kręcony przez Yamala, że powinien co najmniej wyrwać z 3 zółte kartki. Jak nie dostajesz żółtej kartki za ohydny stempel na początku meczu to 12 zawodnik Realu sędzia pozwala na agresywną grę.

49

Coś pięknego. Jak Raphinha pocieszał Hansiego po ciężkim początku, teraz takie obrazki. Raphinha to najlepszy żołnierz Flicka

13

Uj z nimi dobrze, że nie robili bo jeszcze ktoś by się zaraził od tych szczurów z Mbappe na czele

4

Czy ktoś słuchał po meczu studia Eleven? Stypa jakby ktoś umarł jak lubię Święcickiego komentarz tak większość ekspertów to fani Realu i bardzo się udziela im buta i brak honoru ich ulubionego klubu. Dyskredytowanie Barcelony, że przy tak słabym Realu mieliśmy słaby moment i nie wróżą nam za wesoło.
Szczególnie ten jeden mnie irytuje co walnął legendarnego twitta, że "Luis Enrique nabrał wszystkich w 2015 roku i tak na tym jedzie."

8

Od czasu kiedy Messi zawitał na Camp Nou jakoś zaczęliśmy grać lepiej. Mały falstart z Chelsea, ale widać magia została przekazana

5

Niby Real Madryt, a jednak Getafe. Kadra za ponad miliard, a nie potrafią dobrej akcji skleić laga na napastnika może coś wpadnie.
Podwójne upokorzenie i bardzo kuchwa dobrze

6

Raphinha to nasz najlepszy piłkarz którego okradli z Złotej piłki.
Yamal fajne dryblingi robi, ale to dalej nie jest to

13

Real Madryt w 12 przegrywa z Barcelona grająca w 10. Najbardziej obrzydliwy klub na świecie

2

Kocham Cie Raphinha

3

Zamaist podać normalnie to pod tik toki z fałszu xD

0

Kounde czemu ty chłopie dajesz się jeszcze wyprzedzić

1

Czemu nie dał kartki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?