Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piękne uczucie jest posiadać bramkarza z prawdziwego zdarzenia.
0
padaka cała nasza gra
1
Okradli nas z karnego chłop nawet w piłkę nie trafił xD
0
Czy ten chłop z Espanyolu trafił wgl w piłkę? xD
0
To jest karny na 100 %
0
Więcej szczęścia niż rozumu
1
Oni wszyscy się jeszcze po sylwestrze nie obudzili. Nie zliczę ile beznadziejnie przyjętych piłek dzisiaj wszyscy notują
0
De Jong jest pijany?
0
@Seledynowy to właśnie tak się czuje Real Madryt
4
ale to musi boleć to bydło z Espanyolu jakiego nam kota oddali za bezcen xD
4
Garcia jaki to jest piękny człowiek
0
Ferran zrobił coś dzisiaj dobrze? xD
0
Ferran zamiast przyjęciem napędzić szybciej akcje, to ją spowalnia do boku bo mu się od kłody odbija.
1
Zamiast dorzucić do De Jonga to strzela z takiego kąta
1
Ferran przyjęcie niczym Lewy
1
Martin wylew wchodzi w drogę Joanowi xD
1
Nie no Ferran co ty robisz
2
Jedno wielkie rozczarowanie stranger things, jakby w połowie odcinka stwierdzili, że kończymy i nie powyjaśniali dużo wątków. Poziom ostatniego sezonu gry o tron
0
@zadafcb jak ty w godzinę obejrzałeś 2 h odcinek jak ty na netflixie 2x prędkość oglądasz? Ja mam ograniczenie do 1,5x
5
Stanowski sam sobie zgotował ten los. Przyciągnął do kanału zero tych najbardziej odklejonych z obozu konfederacji i onucy Brauna i teraz jakakolwiek krytyka w stronę ich polityków albo sympatyków kończy się errorem w głowach Mariuszy z Brighton.
Kasa misiu kasa teraz spijaj piwo które sam sobie nawarzyłeś.
0
@Maks91 uj z nim
2
Joan co za piękny człowiek
1
Co za chory brutal
0
Balde jest zdrowy?
1
Cubarsi to lubi na minę wsadzić Martina który był źle ustawiony do piłki
0
Ferran gra świetnie ;o
1
Mówcie co chcecie i narzekajcie, że Rashford nie pasuje do nas po czym kolejny raz notuje asystę.
0
Meh początek fajny z Kotorem i Divinity, a później nic ciekawego nie ogłosili
0
ale banger teraz Divinity 3, wcześniej Kotor
1
Kotor powraca przepięknie