5

Piękne uczucie jest posiadać bramkarza z prawdziwego zdarzenia.

0

padaka cała nasza gra

1

Okradli nas z karnego chłop nawet w piłkę nie trafił xD

0

Czy ten chłop z Espanyolu trafił wgl w piłkę? xD

0

To jest karny na 100 %

0

Więcej szczęścia niż rozumu

1

Oni wszyscy się jeszcze po sylwestrze nie obudzili. Nie zliczę ile beznadziejnie przyjętych piłek dzisiaj wszyscy notują

0

De Jong jest pijany?

0

@Seledynowy to właśnie tak się czuje Real Madryt

4

ale to musi boleć to bydło z Espanyolu jakiego nam kota oddali za bezcen xD

4

Garcia jaki to jest piękny człowiek

0

Ferran zrobił coś dzisiaj dobrze? xD

0

Ferran zamiast przyjęciem napędzić szybciej akcje, to ją spowalnia do boku bo mu się od kłody odbija.

1

Zamiast dorzucić do De Jonga to strzela z takiego kąta

1

Ferran przyjęcie niczym Lewy

1

Martin wylew wchodzi w drogę Joanowi xD

1

Nie no Ferran co ty robisz

2

Jedno wielkie rozczarowanie stranger things, jakby w połowie odcinka stwierdzili, że kończymy i nie powyjaśniali dużo wątków. Poziom ostatniego sezonu gry o tron

0

@zadafcb jak ty w godzinę obejrzałeś 2 h odcinek jak ty na netflixie 2x prędkość oglądasz? Ja mam ograniczenie do 1,5x

5

Stanowski sam sobie zgotował ten los. Przyciągnął do kanału zero tych najbardziej odklejonych z obozu konfederacji i onucy Brauna i teraz jakakolwiek krytyka w stronę ich polityków albo sympatyków kończy się errorem w głowach Mariuszy z Brighton.
Kasa misiu kasa teraz spijaj piwo które sam sobie nawarzyłeś.

0

@Maks91 uj z nim

2

Joan co za piękny człowiek

1

Co za chory brutal

0

Balde jest zdrowy?

1

Cubarsi to lubi na minę wsadzić Martina który był źle ustawiony do piłki

0

Ferran gra świetnie ;o

1

Mówcie co chcecie i narzekajcie, że Rashford nie pasuje do nas po czym kolejny raz notuje asystę.

0

Meh początek fajny z Kotorem i Divinity, a później nic ciekawego nie ogłosili

0

ale banger teraz Divinity 3, wcześniej Kotor

1

Kotor powraca przepięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?