27

Borek to załamania na transmisji dostawał xD brakowało, żeby po bramce City mówił niestety.
Chyba z 10 razy podkreślał, że w Realu dużo kontuzji, chciałbym, żeby po meczach Barcelony jak mieliśmy szpital tak komentator przypominał

49

Real klub niesamowity jeszcze nigdy w historii nie przegrał z własnej winny już wiem, dlaczego są królewscy

4

Ten zasrany Kurtuła xD

2

Czy znowu Real jest pokrzywdzony przez sędziego?

0

To jest karny dla City

1

Chłop wywala Haalanda i nic xD

0

Rodrygo kat City xD

1

będzie obrona Częstochowy i kontry ahh ten Real i ich piękny styl gry

1

Co za debile z tego City dosłownie 3 minuty i już 2 wylewy xD

0

@Gaucho Lewy jest tak okropnie wolny i jeszcze źle sobie piłkę wypuścił, mógł od razu wypuścić Rashforda

8

@michalgajdek poszalałeś na podcastcie z tym typowaniem wyniku 5-1 dla Barcelony xD

4

Oby te dwie bramki Kounde przestawiły mu coś w głowie i zaczął notować dobre występy

0

@Ziperro no zrobił dużo więcej niż pan Robert brak ruchu do piłki Lewandowski

2

Po Cubarsim czuć, że w jakimś ważnym meczu wyłapie czerwo xD

0

Cubarsi to błąd za błędem xD Jemu co mecz można liczyć ile zrobi

0

Yamal może zejdź na ziemie, nie jesteś jeszcze Messim

0

@Wiking88 ale co się dziwić jak my graliśmy w 10.

0

Obrońca to obowiązek w zimowym okienku z Cubarsim my nic nie ugramy.

1

Nie no widać gołym okiem, że Lewandowski to już pesel nie ten. Ferran wygląda na jego tle jakby był 2 razy szybszy

2

Dobra zmiana Martina nie ma co ryzykować czerwa

1

Predator co robi xD

2

Rashford game changer

0

Rashford na lewo za Fermina, Yamal do środka, Ferran za Lewego, a niech Raphinha idzie na prawo trzeba coś zmienić

3

Oni są normalni nasi? Końcówka połowy, a Ci sobie w kółeczku podają xD

0

4 minuty to sam te gostek leżał nie wspominając, że liniowy ukradł chyba z 3 minuty na czekaniu z pokazaniem spalonego

3

Fermin i Lewandowski zjazd do bazy. Bezużyteczni dzisiaj

2

Jaki wylew Raphinhy

0

Przecież tutaj to z 8 minut jak nic doliczone powinno być

2

Jak widzę ten ruch do piłki Lewandowskiego to jestem załamany xD

3

Dawać Rashforda niech zapierdzieli lufe z dystansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?