Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Borek to załamania na transmisji dostawał xD brakowało, żeby po bramce City mówił niestety.
Chyba z 10 razy podkreślał, że w Realu dużo kontuzji, chciałbym, żeby po meczach Barcelony jak mieliśmy szpital tak komentator przypominał
49
Real klub niesamowity jeszcze nigdy w historii nie przegrał z własnej winny już wiem, dlaczego są królewscy
4
Ten zasrany Kurtuła xD
2
Czy znowu Real jest pokrzywdzony przez sędziego?
0
To jest karny dla City
1
Chłop wywala Haalanda i nic xD
0
Rodrygo kat City xD
1
będzie obrona Częstochowy i kontry ahh ten Real i ich piękny styl gry
1
Co za debile z tego City dosłownie 3 minuty i już 2 wylewy xD
0
@Gaucho Lewy jest tak okropnie wolny i jeszcze źle sobie piłkę wypuścił, mógł od razu wypuścić Rashforda
8
@michalgajdek poszalałeś na podcastcie z tym typowaniem wyniku 5-1 dla Barcelony xD
4
Oby te dwie bramki Kounde przestawiły mu coś w głowie i zaczął notować dobre występy
0
@Ziperro no zrobił dużo więcej niż pan Robert brak ruchu do piłki Lewandowski
2
Po Cubarsim czuć, że w jakimś ważnym meczu wyłapie czerwo xD
0
Cubarsi to błąd za błędem xD Jemu co mecz można liczyć ile zrobi
0
Yamal może zejdź na ziemie, nie jesteś jeszcze Messim
0
@Wiking88 ale co się dziwić jak my graliśmy w 10.
0
Obrońca to obowiązek w zimowym okienku z Cubarsim my nic nie ugramy.
1
Nie no widać gołym okiem, że Lewandowski to już pesel nie ten. Ferran wygląda na jego tle jakby był 2 razy szybszy
2
Dobra zmiana Martina nie ma co ryzykować czerwa
1
Predator co robi xD
2
Rashford game changer
0
Rashford na lewo za Fermina, Yamal do środka, Ferran za Lewego, a niech Raphinha idzie na prawo trzeba coś zmienić
3
Oni są normalni nasi? Końcówka połowy, a Ci sobie w kółeczku podają xD
0
4 minuty to sam te gostek leżał nie wspominając, że liniowy ukradł chyba z 3 minuty na czekaniu z pokazaniem spalonego
3
Fermin i Lewandowski zjazd do bazy. Bezużyteczni dzisiaj
2
Jaki wylew Raphinhy
0
Przecież tutaj to z 8 minut jak nic doliczone powinno być
2
Jak widzę ten ruch do piłki Lewandowskiego to jestem załamany xD
3
Dawać Rashforda niech zapierdzieli lufe z dystansu