Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie ma Maldiniego i obrona leży
0
Po co? xd Czemu oni komplikują sobie tak ładny mecz
0
Oj oj oj Rashford xD
3
Sędzio kończ już mecz trzeba pomału przełączyć się na Inter Miami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślę, że gdyby nie ten karny to Betis by wygrał ten mecz.
0
Widać, że Yamal spokorniał bo sobie korony nie nakłada xD
8
Dawać karnego Ferranowi niech goni Mbappe xD
23
Nie powiem przyjemnie się ogląda Yamala w środku. Oby częściej tam grał to pomoże mu się rozwinąć by był wolnym elektronem jak Messi, a nie tylko skrzydło
1
Ferran się w Ronaldo Nazario zmienił
0
Hattrick Rekina xDD
3
Za to puta Barca trzeba im bramkę wsadzić ;)
1
Roony koneser rasengana Naruto cieszynkę robił
0
Nie rozumiem czemu Flick tak rzadko go wpuszcza z ławki
1
Ronny co to jest za baller xD
3
Gerard Maldini co czyści
0
Yamal czasami za bardzo próbuje, a powinien czasami jak Ronny proste granie i skutecznie to wychodzi
1
Szkoda, że to nie weszło
0
Widać krytyka działa na Ferrana jak mu słodzi się to nagle przestaje grać
1
Zabawne by było jakby Ferran wygrał króla strzelców z Mbappe xD
0
Ferran GOAT Torres xD
0
Kounde dobra spłaciłeś dług
4
Kounde truchcikiem sobie wybiega ze spalonego
2
To nie był spalony?xD
1
Trzeba przyznać, że Foden wrócił z martwych. Bo poprzedni sezon zniknął kompletnie
2
Max Max Max super Max
0
Mamy taką nudną grupę szkoda
8
Dobra lejemy tym razem Holendrów
0
dobra pewnie trafimy znowu na Argentyne
0
ale pech, że tam nie trafiliśmy