8

Nie ma Maldiniego i obrona leży

0

Po co? xd Czemu oni komplikują sobie tak ładny mecz

0

Oj oj oj Rashford xD

3

Sędzio kończ już mecz trzeba pomału przełączyć się na Inter Miami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę, że gdyby nie ten karny to Betis by wygrał ten mecz.

0

Widać, że Yamal spokorniał bo sobie korony nie nakłada xD

8

Dawać karnego Ferranowi niech goni Mbappe xD

23

Nie powiem przyjemnie się ogląda Yamala w środku. Oby częściej tam grał to pomoże mu się rozwinąć by był wolnym elektronem jak Messi, a nie tylko skrzydło

1

Ferran się w Ronaldo Nazario zmienił

0

Hattrick Rekina xDD

3

Za to puta Barca trzeba im bramkę wsadzić ;)

1

Roony koneser rasengana Naruto cieszynkę robił

0

Nie rozumiem czemu Flick tak rzadko go wpuszcza z ławki

1

Ronny co to jest za baller xD

3

Gerard Maldini co czyści

0

Yamal czasami za bardzo próbuje, a powinien czasami jak Ronny proste granie i skutecznie to wychodzi

1

Szkoda, że to nie weszło

0

Widać krytyka działa na Ferrana jak mu słodzi się to nagle przestaje grać

1

Zabawne by było jakby Ferran wygrał króla strzelców z Mbappe xD

0

Ferran GOAT Torres xD

0

Kounde dobra spłaciłeś dług

4

Kounde truchcikiem sobie wybiega ze spalonego

2

To nie był spalony?xD

1

Trzeba przyznać, że Foden wrócił z martwych. Bo poprzedni sezon zniknął kompletnie

2

Max Max Max super Max

0

Mamy taką nudną grupę szkoda

8

Dobra lejemy tym razem Holendrów

0

dobra pewnie trafimy znowu na Argentyne

0

ale pech, że tam nie trafiliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?