Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Donnarumma 3-0 Woltemade
0
City i Newcastle widzę bawią się kto gorzej spudłuje
0
Haaland ja Cię ładnie proszę nie w bramkarza xD
6
Przecież to skandal, Foden oddaje strzał gdzie nie może swobodnie uderzać bo z jego lewej strony spóźniony typ robi wślizg i trafia go w nogę xD
7
Powinien być karny dla City
8
Nie ma co się cieszyć wygraną 4-0 w końcu to Athletic wygrało najważniejszą batalię xD
0
Piękne powitanie Camp Nou
2
W końcu wrócił Rapha
0
Troche się kopanina zrobiła
0
Jaki ten Ferran to jest placek dwa sam na sam i prosto w bramkarza za pierwszym razem uratował go wylew Simonsa
4
Patrząc jak ten Nico Williams gra to ominęliśmy kule w nogę. Całe szczęście, że on tutaj nie przyszedł
1
Przecież to czerwo z premedytacja
0
Ta muzyka po bramce tragiczna xd
0
Yamal piękna piła z fałsza
2
Lewy 1 bramka na nowym Cam Nou i w dodatku kapitan
1
Od kogo wyszło info, że Papszun trenerem Legii? xD Lubię Papszuna, a Legii już nie ehh
8
to co bijemy się z Włochami o awans xd
1
zaraz Wiśniewski wędkę dostanie
7
Haaland jest w Złoto Piłkowej formie
0
Ciężka noc czeka czeladnika. 9-1, a on musiał pauzować xD
6
Lewemu zbadali jaja xD
11
co bydło to jednak bydło. Polacy dobry moment mieli to oczywiście trzeba przerwać mecz dać zorganizować się Holandii
3
Nawrocki uspokój się tam na trybunach ;)
4
dziwnie się patrzy jak zamknęliśmy Holandię na własnej połowie
0
szybko poszło xD
4
Probierz to tragiczny trener nie dość, że przegrał nam mecz z Finlandia to odebrał opaskę Lewemu najlepszemu piłkarzowi naszej reprezentacji w historii który właśnie teraz dał piękne ciasteczko do Kamińskiego gdzie prowadzimy z Holandia 1-0.
Kulesza masz krew na rękach za zatrudnienie kumpla od kielicha
0
ten Kamiński oprócz szybkiego biegania to nic nie potrafi
0
czemu on gwizda jak lecimy do kontry xD
4
Kontra w 4 na 2, a Zalewski wylew dostaje xD
0
@taxky no już ostatnio taką bramę załadował xD