2

Donnarumma 3-0 Woltemade

0

City i Newcastle widzę bawią się kto gorzej spudłuje

0

Haaland ja Cię ładnie proszę nie w bramkarza xD

6

Przecież to skandal, Foden oddaje strzał gdzie nie może swobodnie uderzać bo z jego lewej strony spóźniony typ robi wślizg i trafia go w nogę xD

7

Powinien być karny dla City

8

Nie ma co się cieszyć wygraną 4-0 w końcu to Athletic wygrało najważniejszą batalię xD

0

Piękne powitanie Camp Nou

2

W końcu wrócił Rapha

0

Troche się kopanina zrobiła

0

Jaki ten Ferran to jest placek dwa sam na sam i prosto w bramkarza za pierwszym razem uratował go wylew Simonsa

4

Patrząc jak ten Nico Williams gra to ominęliśmy kule w nogę. Całe szczęście, że on tutaj nie przyszedł

1

Przecież to czerwo z premedytacja

0

Ta muzyka po bramce tragiczna xd

0

Yamal piękna piła z fałsza

2

Lewy 1 bramka na nowym Cam Nou i w dodatku kapitan

1

Od kogo wyszło info, że Papszun trenerem Legii? xD Lubię Papszuna, a Legii już nie ehh

8

to co bijemy się z Włochami o awans xd

1

zaraz Wiśniewski wędkę dostanie

7

Haaland jest w Złoto Piłkowej formie

0

Ciężka noc czeka czeladnika. 9-1, a on musiał pauzować xD

6

Lewemu zbadali jaja xD

11

co bydło to jednak bydło. Polacy dobry moment mieli to oczywiście trzeba przerwać mecz dać zorganizować się Holandii

3

Nawrocki uspokój się tam na trybunach ;)

4

dziwnie się patrzy jak zamknęliśmy Holandię na własnej połowie

0

szybko poszło xD

4

Probierz to tragiczny trener nie dość, że przegrał nam mecz z Finlandia to odebrał opaskę Lewemu najlepszemu piłkarzowi naszej reprezentacji w historii który właśnie teraz dał piękne ciasteczko do Kamińskiego gdzie prowadzimy z Holandia 1-0.
Kulesza masz krew na rękach za zatrudnienie kumpla od kielicha

0

ten Kamiński oprócz szybkiego biegania to nic nie potrafi

0

czemu on gwizda jak lecimy do kontry xD

4

Kontra w 4 na 2, a Zalewski wylew dostaje xD

0

@taxky no już ostatnio taką bramę załadował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?