1

Polska jak Barcelona przetrzebiona kontuzjami xD

5

Kamiński to taki typowy jeździec bez głowy

0

Dobra próba Kamińskiego tylko strzał mocniej trochę

1

Zalewski taka setka xD

3

mecz z Armenia, a Krystyna z czerwem, ciężka noc będzie xD

1

@adamek20151 w Polsce nie czyta się na fb komentarzy o Messim bo banda debili dalej ma ból dupy o Messiego, że niby ukradł złotą piłkę Lewemu.

2

trzeba przyznać, że Rashford ma świetne stałe fragmenty gry. Świetnie wrzuca te piłki z rożnego.

1

z Bilbao to może damy Lewego na pomocnika, za Xaviego ciągło do rozgrywania to jak znalazł xD

2

Wiadomo braki kadrowe mamy to dobrze bez pomocy grać xD

0

Yamal i wykończenie nie chodzą w parze

0

Najlepsze mecz Lewego w tym sezonie.

0

Lewy hattrick brawo!

1

po co nam obrona dawać jeszcze 3 pomocników i 1 napastnik

3

CO ONI ROBIĄ W TEJ OBRONIE

3

Lewy nawet bez jednej nogi będzie lepszy niż Ferran

1

Brawo Lewy brawo Rashford!

0

Fermin dzisiaj słabo z przyjęciem i uderzeniem

2

Fermin jakie tragiczne przyjęcie powinien uderzać z pierwszej

2

Balde to nie będzie żaden topowy obrońca. Ma już 22 lata, a nie można powiedzieć by zaliczył progres w czymkolwiek wręcz przeciwnie jego największy atut czyli szybkość jest na słabym poziomie i nie nadąża za skrzydłowymi

3

Flick oślepł w Barcelonie czy co się stało? Czy on nie widzi, że już ta pułapka ofsajdowa nie działa?

1

Szczęsny słabo moim zdaniem, piłka do wybronienia, a Balde łamie linie spalonego

0

Nie no Szczęsny to do obrony było xD

2

matko ten psycho fan Laboga na majku będzie się to ciężko oglądać

3

Zabawne Redbull wystawiając 1 kierowcę jest wyżej w generalce niż Ferrari z dwoma xD

0

@Chaoss nie wiesz tego bo po dwóch kraksach zrobił 13 miejsce po zmianie spadł na 17 i musiał znowu przebijać się

0

@michal26 szkoda tej przebitej opony. Bo patrząc jak jedzie Max przez cały wyścig to mógłby zrobić P1

0

Dobra już mi się nie podoba co zrobili myślałem, że dojedzie na 2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piastri pamiętaj, Lando Cie nie szanuje. Kamikaze w Lando

2

Max pokaż kto jest goatem i dojedź P1!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?