Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polska jak Barcelona przetrzebiona kontuzjami xD
5
Kamiński to taki typowy jeździec bez głowy
0
Dobra próba Kamińskiego tylko strzał mocniej trochę
1
Zalewski taka setka xD
3
mecz z Armenia, a Krystyna z czerwem, ciężka noc będzie xD
1
@adamek20151 w Polsce nie czyta się na fb komentarzy o Messim bo banda debili dalej ma ból dupy o Messiego, że niby ukradł złotą piłkę Lewemu.
2
trzeba przyznać, że Rashford ma świetne stałe fragmenty gry. Świetnie wrzuca te piłki z rożnego.
1
z Bilbao to może damy Lewego na pomocnika, za Xaviego ciągło do rozgrywania to jak znalazł xD
2
Wiadomo braki kadrowe mamy to dobrze bez pomocy grać xD
0
Yamal i wykończenie nie chodzą w parze
0
Najlepsze mecz Lewego w tym sezonie.
0
Lewy hattrick brawo!
1
po co nam obrona dawać jeszcze 3 pomocników i 1 napastnik
3
CO ONI ROBIĄ W TEJ OBRONIE
3
Lewy nawet bez jednej nogi będzie lepszy niż Ferran
1
Brawo Lewy brawo Rashford!
0
Fermin dzisiaj słabo z przyjęciem i uderzeniem
2
Fermin jakie tragiczne przyjęcie powinien uderzać z pierwszej
2
Balde to nie będzie żaden topowy obrońca. Ma już 22 lata, a nie można powiedzieć by zaliczył progres w czymkolwiek wręcz przeciwnie jego największy atut czyli szybkość jest na słabym poziomie i nie nadąża za skrzydłowymi
3
Flick oślepł w Barcelonie czy co się stało? Czy on nie widzi, że już ta pułapka ofsajdowa nie działa?
1
Szczęsny słabo moim zdaniem, piłka do wybronienia, a Balde łamie linie spalonego
0
Nie no Szczęsny to do obrony było xD
2
matko ten psycho fan Laboga na majku będzie się to ciężko oglądać
3
Zabawne Redbull wystawiając 1 kierowcę jest wyżej w generalce niż Ferrari z dwoma xD
0
@Chaoss nie wiesz tego bo po dwóch kraksach zrobił 13 miejsce po zmianie spadł na 17 i musiał znowu przebijać się
0
@michal26 szkoda tej przebitej opony. Bo patrząc jak jedzie Max przez cały wyścig to mógłby zrobić P1
0
Dobra już mi się nie podoba co zrobili myślałem, że dojedzie na 2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piastri pamiętaj, Lando Cie nie szanuje. Kamikaze w Lando
2
Max pokaż kto jest goatem i dojedź P1!