8

Lipiński tak pieprzy głupoty, że próbuje wmówić każdemu który to ogląda, że to tylko zasługa sędziego wygrana Barcelony.

5

Pamiętajcie jak Barcelona wygrywa po niesłusznej kartce to tylko dzięki sędziemu, ale jak wygrywa Real po niesłusznej czerwonej dla przeciwnika to jest to załsuga wielkiego mentalu Realu Madryt.

1

Dobrze może to ich obudzi i napędzi na Real

2

Nie wiem, ale tak mnie irytuje Yamal całościowo xD

6

Nie mogę co ten Lipiński wygaduje xDDD

2

Lipiński jak Cie lubię to przestań głupoty wygadywać xD

1

Cassado, ale minus za takie coś nie po to robię najazd na Viniciusa za aktorzenie byś teraz takie coś odwalił

1

Cubarsi to jest taki zjazd xD nie wiem powinien do ławki zostać przyspawany nie zliczę ile on błędów na bramkę zawalił

7

Rozwala mnie ten doping, że taka cisza i nagle co chwile jedna kobieta krzyczy "Barca, Barca", a trybuny zero reakcji xD

12

W dzisiejszym footballu wybiegany piłkarz jak Fermin czy Raphinha to zawodnik na wagę złota taka prawda

1

Fermin forma mutant

0

a ta drugi frajer co nadepnął leżącego Pedriego to bez kartki?

0

xDDD haha co my gramy

3

W sumie co my teraz gramy? xD Przecież my ostatnie 10 minut nie potrafimy dobrej akcji skleić

1

Dobra Maldini wchodzisz bo zaraz Balde wyrwie jakąś randomową drugą żóltą

3

Cubarsi prawie Erica na minę teraz wsadził. Kounde i Cubarsi to taki zjazd zaliczyli

0

jaka ta obrona jest elektryczna co idzie akcja w naszą stronę to jakaś groźna sytuacja wychodzi z tego

1

Czy oni są poważni w tej obronie Cubarsi z Szczęsnym prawie piłki na kontrę do rywala

5

kurde dobre te wolne już dwie bramki przy odrobinie szczęścia by miał

0

Ferminator z bramką!

0

myślałem, że to bramka xD

1

zjazd Szczęsnego lewy obrońca go ze składu wygryzł xD

1

Balde na bramce w głowie się nie mieści

0

Jak uważacie kogo największa winna jest, że nie graliśmy na klubowych mistrzostwach świata, a mamy najbardziej zajechaną kadrę i pełno kontuzji?
Ja osobiście uważam, że głównym powodem jest poprzedni sezon zagranych na turbo wybieganiu i pressingu co odbija się na naszej kadrze aktualnie, ale może macie inny punkt widzenia na to.

20

Prawie w 9 strzelili na 1-1 xD

2

a czy dupa Mbappe nie była na spalonym? xD

0

Co to się stało się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ptasior tyle to nie xD

4

trzeba z czystym sumieniem oddać na driver of the day na Leclerca. Grande strategia dzisiaj i pięknie leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?