Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Lipiński tak pieprzy głupoty, że próbuje wmówić każdemu który to ogląda, że to tylko zasługa sędziego wygrana Barcelony.
5
Pamiętajcie jak Barcelona wygrywa po niesłusznej kartce to tylko dzięki sędziemu, ale jak wygrywa Real po niesłusznej czerwonej dla przeciwnika to jest to załsuga wielkiego mentalu Realu Madryt.
1
Dobrze może to ich obudzi i napędzi na Real
2
Nie wiem, ale tak mnie irytuje Yamal całościowo xD
6
Nie mogę co ten Lipiński wygaduje xDDD
2
Lipiński jak Cie lubię to przestań głupoty wygadywać xD
1
Cassado, ale minus za takie coś nie po to robię najazd na Viniciusa za aktorzenie byś teraz takie coś odwalił
1
Cubarsi to jest taki zjazd xD nie wiem powinien do ławki zostać przyspawany nie zliczę ile on błędów na bramkę zawalił
7
Rozwala mnie ten doping, że taka cisza i nagle co chwile jedna kobieta krzyczy "Barca, Barca", a trybuny zero reakcji xD
12
W dzisiejszym footballu wybiegany piłkarz jak Fermin czy Raphinha to zawodnik na wagę złota taka prawda
1
Fermin forma mutant
0
a ta drugi frajer co nadepnął leżącego Pedriego to bez kartki?
0
xDDD haha co my gramy
3
W sumie co my teraz gramy? xD Przecież my ostatnie 10 minut nie potrafimy dobrej akcji skleić
1
Dobra Maldini wchodzisz bo zaraz Balde wyrwie jakąś randomową drugą żóltą
3
Cubarsi prawie Erica na minę teraz wsadził. Kounde i Cubarsi to taki zjazd zaliczyli
0
jaka ta obrona jest elektryczna co idzie akcja w naszą stronę to jakaś groźna sytuacja wychodzi z tego
1
Czy oni są poważni w tej obronie Cubarsi z Szczęsnym prawie piłki na kontrę do rywala
5
kurde dobre te wolne już dwie bramki przy odrobinie szczęścia by miał
0
Ferminator z bramką!
0
myślałem, że to bramka xD
1
zjazd Szczęsnego lewy obrońca go ze składu wygryzł xD
1
Balde na bramce w głowie się nie mieści
0
Jak uważacie kogo największa winna jest, że nie graliśmy na klubowych mistrzostwach świata, a mamy najbardziej zajechaną kadrę i pełno kontuzji?
Ja osobiście uważam, że głównym powodem jest poprzedni sezon zagranych na turbo wybieganiu i pressingu co odbija się na naszej kadrze aktualnie, ale może macie inny punkt widzenia na to.
20
Prawie w 9 strzelili na 1-1 xD
2
a czy dupa Mbappe nie była na spalonym? xD
0
Co to się stało się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior tyle to nie xD
4
trzeba z czystym sumieniem oddać na driver of the day na Leclerca. Grande strategia dzisiaj i pięknie leci