0

Nie no Rashford co to było xD

6

zasrana la liga i na czele z kibicami Realu xD Wczoraj Vinicius faul widmo chłop dostaje drugą żółtą i czerwoną, a teraz brak faulu na Kounde

6

wysoka linia obrony ma sens jak wszyscy biegają, a nie grają jakby mieli 20 kg ciężarki do nóg przyspawane

0

Dobrze, że Wojtek jedyny dojechał

0

Oni siły biegać nie mają xD

12

Powiem wprost mieliśmy być wypoczęci bo nie pojechaliśmy na KMS, a wyglądamy tak tragicznie pod względem presingu od początku sezonu.

1

Nie wiem, ale wszyscy mnie irytują na tym boisku xD

0

@takisobiektos w sumie jakby sam o tym nie powiedział to bym miał w to kompletnie wywalone xD

11

Mitoman xD



2

Trzeba przywrócić Real Madryt do walki xD

0

@JanuszKorwinMikke serio co ty gadasz xD Na tym polegał mój wpis by zaznaczyć jaka jest różnica temperatur u nas, a u nich

0

W Sevilli ludzie w krótkich rękawkach, a ja w bluzie bo pizga zimnem.

0

Max może straci 2 pozycję, ale Lando nie przejedzie. Kamikaze Max pamiętaj

11

Przecież ten Wiśnia i Święcicki odwaleni są tyle co płakali nad brakiem karnego, ale nad faulem widmo na drugą żółtą milczą xD

2

ale chłop debil tak o się w niego wpieprza

1

MIERNOTY z Villarrealu

1

Tak nawiasem to powinien zrobić Araujo z PSG kiedyś po prostu puścić Barcole może by nie trafił xD

1

Co ten chłop zrobił? xD

7

Czy to ten rok kiedy Arteta ball wygra Premier League?

0

Ciekawi mnie czy ten mecz i wypowiedzi zawodników PSG utemperują w końcu Yamala. Już raz mu przyszedł smak goryczy z Portugalia gdzie podobnie się napinał i tak samo jak Luis Enrique mówił o Mbappe, że jeśli chce być najlepszy na świecie to musi pomagać drużynie w defensywie, a wczoraj to aż się prosiło bo Kounde często był osamotniony.

2

Mógłby mi ktoś powiedzieć co Balde robił na środku boiska w momencie jak my atakowaliśmy? Bramka na jego konto bo nikt nie pokrył boku obrony, ale mnie drażni jego gra w obronie

1

Zauważyliście, że w drugiej połowie przestaliśmy grać piłki za plecy piłkarzy PSG? W pierwszej połowie było to bardzo częste, a w drugiej połowie, aż się prosiły takie piłki.
Mecz idealny dla Rashforda i Raphinhy. Nie zrozumiałe zdjęcie Rashforda zamiast Yamala

14

Na plus w dzisiejszym meczu jestem w stanie tylko ocenić Rashforda, Pedriego i Erica

1

Nie istniejemy bez Pedriego. Raphinha to nasz kluczowy zawodnik na ciężkie mecze i takie są fakty. Nie Yamal tylko Rapha

5

Powiedzmy sobie szczerze jedyne zagrożenie dzisiaj robił na skrzydle Rashford którego Hansi zdjął

1

Yamal parodia dzisiaj

1

PSG pokazało ile nam brakuje jeszcze do wygrania LM

1

Yamal oprócz jednej akcji nie istnieje w tym meczu. Gramy 10 vs 11 z nim

1

Yamal gorszy mecz niż Rashford gra

2

nie no Yamal ty może nie strzelaj xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?