Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Rashford co to było xD
6
zasrana la liga i na czele z kibicami Realu xD Wczoraj Vinicius faul widmo chłop dostaje drugą żółtą i czerwoną, a teraz brak faulu na Kounde
6
wysoka linia obrony ma sens jak wszyscy biegają, a nie grają jakby mieli 20 kg ciężarki do nóg przyspawane
0
Dobrze, że Wojtek jedyny dojechał
0
Oni siły biegać nie mają xD
12
Powiem wprost mieliśmy być wypoczęci bo nie pojechaliśmy na KMS, a wyglądamy tak tragicznie pod względem presingu od początku sezonu.
1
Nie wiem, ale wszyscy mnie irytują na tym boisku xD
0
@takisobiektos w sumie jakby sam o tym nie powiedział to bym miał w to kompletnie wywalone xD
11
Mitoman xD
2
Trzeba przywrócić Real Madryt do walki xD
0
@JanuszKorwinMikke serio co ty gadasz xD Na tym polegał mój wpis by zaznaczyć jaka jest różnica temperatur u nas, a u nich
0
W Sevilli ludzie w krótkich rękawkach, a ja w bluzie bo pizga zimnem.
0
Max może straci 2 pozycję, ale Lando nie przejedzie. Kamikaze Max pamiętaj
11
Przecież ten Wiśnia i Święcicki odwaleni są tyle co płakali nad brakiem karnego, ale nad faulem widmo na drugą żółtą milczą xD
2
ale chłop debil tak o się w niego wpieprza
1
MIERNOTY z Villarrealu
1
Tak nawiasem to powinien zrobić Araujo z PSG kiedyś po prostu puścić Barcole może by nie trafił xD
1
Co ten chłop zrobił? xD
7
Czy to ten rok kiedy Arteta ball wygra Premier League?
0
Ciekawi mnie czy ten mecz i wypowiedzi zawodników PSG utemperują w końcu Yamala. Już raz mu przyszedł smak goryczy z Portugalia gdzie podobnie się napinał i tak samo jak Luis Enrique mówił o Mbappe, że jeśli chce być najlepszy na świecie to musi pomagać drużynie w defensywie, a wczoraj to aż się prosiło bo Kounde często był osamotniony.
2
Mógłby mi ktoś powiedzieć co Balde robił na środku boiska w momencie jak my atakowaliśmy? Bramka na jego konto bo nikt nie pokrył boku obrony, ale mnie drażni jego gra w obronie
1
Zauważyliście, że w drugiej połowie przestaliśmy grać piłki za plecy piłkarzy PSG? W pierwszej połowie było to bardzo częste, a w drugiej połowie, aż się prosiły takie piłki.
Mecz idealny dla Rashforda i Raphinhy. Nie zrozumiałe zdjęcie Rashforda zamiast Yamala
14
Na plus w dzisiejszym meczu jestem w stanie tylko ocenić Rashforda, Pedriego i Erica
1
Nie istniejemy bez Pedriego. Raphinha to nasz kluczowy zawodnik na ciężkie mecze i takie są fakty. Nie Yamal tylko Rapha
5
Powiedzmy sobie szczerze jedyne zagrożenie dzisiaj robił na skrzydle Rashford którego Hansi zdjął
1
Yamal parodia dzisiaj
1
PSG pokazało ile nam brakuje jeszcze do wygrania LM
1
Yamal oprócz jednej akcji nie istnieje w tym meczu. Gramy 10 vs 11 z nim
1
Yamal gorszy mecz niż Rashford gra
2
nie no Yamal ty może nie strzelaj xD