2

Bawi mnie trochę, że Barcelona i Real dwa największe kluby, a na trybunach pikniki, że słychać jak kibice zawodników ich wygwizdują

2

Co chłop odwalił xD

3

Gwizdają takie rzeczy jak na Gabrielu, a potem słucham jak to fizyczna jest Premier League i ostro tam grają. Po czym gwizdają takie coś jakby go prętem po plecach ładował

0

@Geble no wszytko się zgadza symulował faul którego nie powinno być

1

Ale symulka Gabriela. Powinien być gol dla Totków

0

Porównajcie sobie piosenkę Bayernu jak strzelą bramkę to wchodzi w banie, a nasza jakbyśmy jakiś festyn mieli

1

Lewy to w tym sezonie jakby 10 lat się zestarzał. Nie ma siły by dokopać piłki, tragedia z szybkością i to samo z przyjęciem i to w niecały rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cancelo co piłe dał xD dzisiaj forma kot

0

Cancelo dzisiaj najgroźniejszy

1

Cancelo już z 3 dobre piłki dał

1

Raphinha co Lewemu zdjął

4

Ferran vs Lewandowski starcie gigantów

15

Cancelo już więcej zrobił niż Balde przez cały sezon

2

Rashford+20 mln i jesteśmy kwita.
Chłopak od 3 lat żadnego progresu nie poczynił wręcz bym powiedział regres bo ta jego mityczna szybkość nie istnieje

0

Przypomnijcie sobie spotkanie z Realem w poprzednim sezonie, gdzie wygraliśmy 4-3 ile w tamtym meczu już było wałków.
1. Bramka po stemplu na Yamalu
2. Brak czerwonej po faulu Tchouameniego na Ferranie
3. Brak karnego po ręce Tchouameniego
4. Nie uznanie bramki sytuacja 1:1 jak z ręką Tchou gdy Fermin strzelił bramkę.

Następny klasyk kolejny festiwal gdzie Bellingham strzela bramkę jak Cubarsi był faulowany.

Nieważne czy gramy dobrze czy źle to i tak robią wszystko by rządowi triumfowali.
Jeśli sprawiedliwość istnieje na tym świecie to kiedyś wyjdą brudy na te wałki rządowych.

17

Wywalone mam na bana. Plują wam w twarz, a wy mówicie, że słońce świeci. To do tych idiotów którzy mówią, że mogą nas okradać bo słabo gramy.

1

Pierdole nie oglądam więcej tej zasranej ligi. Skorumpowani sędziowie na usługach real madrid tv

0

Laporta parodysto piękną obronę skleiłeś

0

Jestem ciekaw czy Flick sobie tak siedzi patrzy, że co mecz po 8 groźnych sytuacji przeciwnika i myślisz, że ta wysoka linia obrony z takimi plackami w obronie to dobry pomysł i sobie chłopaki fajnie grają

0

Nie ma w świecie elfów słów by opisać jaka ta obrona Barcelony jest tragiczna

2

Obrona z gówna powiedzmy sobie wprost

3

Yamal sobie wkręcił, że jest giga gwiazdą i będzie strzelał teraz każdego karnego. Nie potrafisz to tego nie rób, a nie na siłę zespół cierpi bo młody ma ego

0

Co ten Yamal xD

0

Impotencja w ataku ciąg dalszy

1

Yamal chciał loba zrobić, ale nie umie xD

6

Czy jesteśmy w stanie strzelić Atletico 4 bramki? Z Pedrim, Raphinha i Rashfordem uważam, że tak, ale my z tą obrona nie ma szans byśmy zagrali na 0 z tyłu. Dlatego nie wierzę w awans może się miło zaskocze.

Tak nawiasem to niesamowite jak Raphinha jest kluczowym zawodnikiem gdy gramy z poważnym klubem z topu.
Wystarczy spojrzeć na jego statystyki w tych spotkaniach. Yamal czegoś takiego nie ma, nie powiem wyszedł mu genialny dwumecz z Interem, ale w innych spotkaniach bym nie powiedział, że był kluczowy.
Wiadomo chłopak ma 18 lat, dlatego liczę, że mu głowa w przyszłości zacznie dojezdżać na te mecze

1

@RobertNieLewandowski 1 bramka od 15 spotkań. Łał niczym Ferran skuteczność

1

Potem idzie taki jeden drugi Maciuś i powie, że to Barcelonie sędziowie sprzyjają.
Jedna sytuacja w momencie, gdy Barcelona łapie wiatr w żagle i przeciwnik dostaje za to żółtą. Druga sytuacja, gdy Barcelona wygrywa 3-2 i Real musi odrobić 1 bramkę by doszło do rzutów karnych i tutaj czerwo z miejsca pokazane.

5

@LOPEZ16 fajnie jakby te błędy sędziowskie nie wypaczały mecz w takim stopniu, że jednej drużynie czerwoną kartkę pokazujesz po użyciu varu, a drugiej nawet nie varujesz. Gdzie w meczu z Realem identyczna sytuacja i De Jong wylatuje z czerwem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?