Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bawi mnie trochę, że Barcelona i Real dwa największe kluby, a na trybunach pikniki, że słychać jak kibice zawodników ich wygwizdują
2
Co chłop odwalił xD
3
Gwizdają takie rzeczy jak na Gabrielu, a potem słucham jak to fizyczna jest Premier League i ostro tam grają. Po czym gwizdają takie coś jakby go prętem po plecach ładował
0
@Geble no wszytko się zgadza symulował faul którego nie powinno być
1
Ale symulka Gabriela. Powinien być gol dla Totków
0
Porównajcie sobie piosenkę Bayernu jak strzelą bramkę to wchodzi w banie, a nasza jakbyśmy jakiś festyn mieli
1
Lewy to w tym sezonie jakby 10 lat się zestarzał. Nie ma siły by dokopać piłki, tragedia z szybkością i to samo z przyjęciem i to w niecały rok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cancelo co piłe dał xD dzisiaj forma kot
0
Cancelo dzisiaj najgroźniejszy
1
Cancelo już z 3 dobre piłki dał
1
Raphinha co Lewemu zdjął
4
Ferran vs Lewandowski starcie gigantów
15
Cancelo już więcej zrobił niż Balde przez cały sezon
2
Rashford+20 mln i jesteśmy kwita.
Chłopak od 3 lat żadnego progresu nie poczynił wręcz bym powiedział regres bo ta jego mityczna szybkość nie istnieje
0
Przypomnijcie sobie spotkanie z Realem w poprzednim sezonie, gdzie wygraliśmy 4-3 ile w tamtym meczu już było wałków.
1. Bramka po stemplu na Yamalu
2. Brak czerwonej po faulu Tchouameniego na Ferranie
3. Brak karnego po ręce Tchouameniego
4. Nie uznanie bramki sytuacja 1:1 jak z ręką Tchou gdy Fermin strzelił bramkę.
Następny klasyk kolejny festiwal gdzie Bellingham strzela bramkę jak Cubarsi był faulowany.
Nieważne czy gramy dobrze czy źle to i tak robią wszystko by rządowi triumfowali.
Jeśli sprawiedliwość istnieje na tym świecie to kiedyś wyjdą brudy na te wałki rządowych.
17
Wywalone mam na bana. Plują wam w twarz, a wy mówicie, że słońce świeci. To do tych idiotów którzy mówią, że mogą nas okradać bo słabo gramy.
1
Pierdole nie oglądam więcej tej zasranej ligi. Skorumpowani sędziowie na usługach real madrid tv
0
Laporta parodysto piękną obronę skleiłeś
0
Jestem ciekaw czy Flick sobie tak siedzi patrzy, że co mecz po 8 groźnych sytuacji przeciwnika i myślisz, że ta wysoka linia obrony z takimi plackami w obronie to dobry pomysł i sobie chłopaki fajnie grają
0
Nie ma w świecie elfów słów by opisać jaka ta obrona Barcelony jest tragiczna
2
Obrona z gówna powiedzmy sobie wprost
3
Yamal sobie wkręcił, że jest giga gwiazdą i będzie strzelał teraz każdego karnego. Nie potrafisz to tego nie rób, a nie na siłę zespół cierpi bo młody ma ego
0
Co ten Yamal xD
0
Impotencja w ataku ciąg dalszy
1
Yamal chciał loba zrobić, ale nie umie xD
6
Czy jesteśmy w stanie strzelić Atletico 4 bramki? Z Pedrim, Raphinha i Rashfordem uważam, że tak, ale my z tą obrona nie ma szans byśmy zagrali na 0 z tyłu. Dlatego nie wierzę w awans może się miło zaskocze.
Tak nawiasem to niesamowite jak Raphinha jest kluczowym zawodnikiem gdy gramy z poważnym klubem z topu.
Wystarczy spojrzeć na jego statystyki w tych spotkaniach. Yamal czegoś takiego nie ma, nie powiem wyszedł mu genialny dwumecz z Interem, ale w innych spotkaniach bym nie powiedział, że był kluczowy.
Wiadomo chłopak ma 18 lat, dlatego liczę, że mu głowa w przyszłości zacznie dojezdżać na te mecze
1
@RobertNieLewandowski 1 bramka od 15 spotkań. Łał niczym Ferran skuteczność
1
Potem idzie taki jeden drugi Maciuś i powie, że to Barcelonie sędziowie sprzyjają.
Jedna sytuacja w momencie, gdy Barcelona łapie wiatr w żagle i przeciwnik dostaje za to żółtą. Druga sytuacja, gdy Barcelona wygrywa 3-2 i Real musi odrobić 1 bramkę by doszło do rzutów karnych i tutaj czerwo z miejsca pokazane.
5
@LOPEZ16 fajnie jakby te błędy sędziowskie nie wypaczały mecz w takim stopniu, że jednej drużynie czerwoną kartkę pokazujesz po użyciu varu, a drugiej nawet nie varujesz. Gdzie w meczu z Realem identyczna sytuacja i De Jong wylatuje z czerwem.