Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
czemu Fermin nie wystawił Rashfordowi na pustą? xD
0
Araujo to jest taki parodysta xD
3
Sędzia na misji bo Real się dzisiaj wywalił na głupi ryj. Nie mogą pozwolić na 7 punktów przewagi
1
Jak nie żółta kartka? xD
1
czasami te wrzutki to takie 2/10
0
Rashford czas pokazać, że warto będzie wydać na Ciebie kasę
0
@Bobo25 fakt PSG w końcu większy klub niż Barcelona xD
0
ale ten Vinicius w reklamie lego pasuje jak pięść do nosa. Mogli dać Yamal przynajmniej by było 2 osoby związane z Realem i 2 z Barcelona xD
7
Może uda się go wyciągnąć za 50 mln. On życia nie będzie miał we Włoszech już i tak go wygwizdywali za akcję z Juve, a teraz to wróg numer 1.
Zmiana kraju dla jego zdrowia psychicznego powinna być priorytetowa, a już wcześniej flirtował z nami
27
Powala mnie fakt, że są osoby już na tym świecie co mają po 16 lat i świadomie nigdy nie widziały reprezentacji Włoch na mundialu xD
6
@Roobo a ja wręcz przeciwnie, Inigo nie był też szybkim obrońcą, ale na tyle inteligentnym, że świetnie potrafił się ustawiać i tym nadrabiać to samo Cubarsi nie jest to demon prędkości. Bastoni pomimo tej czerwonej kartki to bardzo inteligentny obrońca i myślę, że idealnie wejdzie w miejsce Inigo. Obaj mają świetne długie podanie
2
xDDDDDDDDDDD to sobie Włochy poczekają 16 lat
4
Wizja z tym, że Bastoni będzie wrogiem numer 1 we Włoszech to może się stać. 30 mln tyle możemy dać za niego Interowi ;)
3
No no Włosi stwierdzili, że nie będą gorsi i też nie pojadą xD
7
Coś mi się wydaje, że Lewy żeby jeszcze być w wielkiej piłce bo na mundial nie jedzie podpisze kontrakt w Barcelonie i zakończy karierę w repce.
0
No cóż kibicować będę na mundialu Argentynie i Hiszpanii szkoda, że bez nas ;/
6
Dobry sędzia faul widmo 2 razy xD
3
Kto się tam zesrał na środku? XD
2
@Comentateiro żeby czerwa nie wyrwał wcześniej xD
6
Dobrze, że się Lewy przewrócił i sobie poszedł xD
3
ale w sumie jak Włochy odpadną to Bastoni będzie wrogiem numer jeden w Italii co już go dużo nie lubi za symulkę to może obniży cenę za niego bo będzie musiał uciekać z Włoch xD
3
Bastoni widzę już klimatem próbuje się wpasować do Barcelony z wyłapaniem czerwonej xD
7
Czemu tam krycia nie ma?
0
Szymański nie tej bramki bronić masz
2
Lewy widać, że z Yamalem dużo przebywa xd
1
Jak on to obronił xD
0
Bez zawodników na skrzydle którzy potrafią wygrać pojedynki 1v1 to my to nie wygramy. Pietuszewski potrzebny na zaraz
1
Jakie dziury w obronie gorzej niż u nas w Barcelonie xd
3
Gotówka to zgrupowanie słabo
3
Araujo skasował Fodena xd