3

czemu Fermin nie wystawił Rashfordowi na pustą? xD

0

Araujo to jest taki parodysta xD

3

Sędzia na misji bo Real się dzisiaj wywalił na głupi ryj. Nie mogą pozwolić na 7 punktów przewagi

1

Jak nie żółta kartka? xD

1

czasami te wrzutki to takie 2/10

0

Rashford czas pokazać, że warto będzie wydać na Ciebie kasę

0

@Bobo25 fakt PSG w końcu większy klub niż Barcelona xD

0

ale ten Vinicius w reklamie lego pasuje jak pięść do nosa. Mogli dać Yamal przynajmniej by było 2 osoby związane z Realem i 2 z Barcelona xD

7

Może uda się go wyciągnąć za 50 mln. On życia nie będzie miał we Włoszech już i tak go wygwizdywali za akcję z Juve, a teraz to wróg numer 1.
Zmiana kraju dla jego zdrowia psychicznego powinna być priorytetowa, a już wcześniej flirtował z nami

27

Powala mnie fakt, że są osoby już na tym świecie co mają po 16 lat i świadomie nigdy nie widziały reprezentacji Włoch na mundialu xD

6

@Roobo a ja wręcz przeciwnie, Inigo nie był też szybkim obrońcą, ale na tyle inteligentnym, że świetnie potrafił się ustawiać i tym nadrabiać to samo Cubarsi nie jest to demon prędkości. Bastoni pomimo tej czerwonej kartki to bardzo inteligentny obrońca i myślę, że idealnie wejdzie w miejsce Inigo. Obaj mają świetne długie podanie

2

xDDDDDDDDDDD to sobie Włochy poczekają 16 lat

4

Wizja z tym, że Bastoni będzie wrogiem numer 1 we Włoszech to może się stać. 30 mln tyle możemy dać za niego Interowi ;)

3

No no Włosi stwierdzili, że nie będą gorsi i też nie pojadą xD

7

Coś mi się wydaje, że Lewy żeby jeszcze być w wielkiej piłce bo na mundial nie jedzie podpisze kontrakt w Barcelonie i zakończy karierę w repce.

0

No cóż kibicować będę na mundialu Argentynie i Hiszpanii szkoda, że bez nas ;/

6

Dobry sędzia faul widmo 2 razy xD

3

Kto się tam zesrał na środku? XD

2

@Comentateiro żeby czerwa nie wyrwał wcześniej xD

6

Dobrze, że się Lewy przewrócił i sobie poszedł xD

3

ale w sumie jak Włochy odpadną to Bastoni będzie wrogiem numer jeden w Italii co już go dużo nie lubi za symulkę to może obniży cenę za niego bo będzie musiał uciekać z Włoch xD

3

Bastoni widzę już klimatem próbuje się wpasować do Barcelony z wyłapaniem czerwonej xD

7

Czemu tam krycia nie ma?

0

Szymański nie tej bramki bronić masz

2

Lewy widać, że z Yamalem dużo przebywa xd

1

Jak on to obronił xD

0

Bez zawodników na skrzydle którzy potrafią wygrać pojedynki 1v1 to my to nie wygramy. Pietuszewski potrzebny na zaraz

1

Jakie dziury w obronie gorzej niż u nas w Barcelonie xd

3

Gotówka to zgrupowanie słabo

3

Araujo skasował Fodena xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?