1

Ostatnio co stały fragment to my bramkę tracimy tragedia

0

Szczęsny, ale odwalił

0

Co oni w tej obronie robią XD

1

Może jakiś ukryta opcja, że jak Barcelona się zgłosi to za 100 mln pójdzie ;>

8

My gramy 10 vs 11, Uszatek to parodysta, a nie piłkarz na poziom Barcelony.

2

To jest właśnie granie tej dogrywki z Realem której nie powinno być

0

To niech Araujo wejdzie nie Fort proszę xD

0

17 latek musi dźwigać Barcelone

4

Yamal wkręć sobie Messiego

0

No nie powiem słabo xD

0

Myślałem, że to w bramkę leci xD

0

Tutaj powinna być bramka

0

Najgorsze koszmary zaczynają się

0

@clyde nie zakładam, jak zakładałem to zawód był. Przesądzie bez koszulki wygrywamy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

gdzie tam faul niby na Donnarumie? xd

0

@buglikos nie, do ogarnia

0

Szczerze 1-0 pomimo gry na wyjeździe to nie taki zły wynik dla Arsenalu

6

Dembele wraca do ustawień fabrycznych

2

Vallejo na Barcelonę xD

1

zakichany Donnaruma

0

PSG się zmoczyło jazda Arsenal!

0

Dobrze Arsenal ciśnie

0

Co ten sędzia odwala xD

3

Jaki tam niby faul był? Czysto odebrał Saka

1

Saka to jest kozak

2

Dla mnie nie powinno być karnego za miękko. Ledwo Kvara poczuł objęcie i zaczął się kłaść teatralnie nie było mocniejszego szarpnięcia

0

@Lewangoooolsky dla mnie jakieś takie trochę padalino z tym karnym.

1

@jeonek Nico Williams jak znalazł czarny i szybki

0

@insp1re ta jeśli ty uważasz zagranie Yamala do Raphinhy farfocla to nie mamy o czym dyskutować xD po za tym w tamtym momencie wygrywaliśmy w dwumeczu 4-2 do wylewu Araujo to o jakim farcie mowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?