Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatnio co stały fragment to my bramkę tracimy tragedia
0
Szczęsny, ale odwalił
0
Co oni w tej obronie robią XD
1
Może jakiś ukryta opcja, że jak Barcelona się zgłosi to za 100 mln pójdzie ;>
8
My gramy 10 vs 11, Uszatek to parodysta, a nie piłkarz na poziom Barcelony.
2
To jest właśnie granie tej dogrywki z Realem której nie powinno być
0
To niech Araujo wejdzie nie Fort proszę xD
0
17 latek musi dźwigać Barcelone
4
Yamal wkręć sobie Messiego
0
No nie powiem słabo xD
0
Myślałem, że to w bramkę leci xD
0
Tutaj powinna być bramka
0
Najgorsze koszmary zaczynają się
0
@clyde nie zakładam, jak zakładałem to zawód był. Przesądzie bez koszulki wygrywamy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
gdzie tam faul niby na Donnarumie? xd
0
@buglikos nie, do ogarnia
0
Szczerze 1-0 pomimo gry na wyjeździe to nie taki zły wynik dla Arsenalu
6
Dembele wraca do ustawień fabrycznych
2
Vallejo na Barcelonę xD
1
zakichany Donnaruma
0
PSG się zmoczyło jazda Arsenal!
0
Dobrze Arsenal ciśnie
0
Co ten sędzia odwala xD
3
Jaki tam niby faul był? Czysto odebrał Saka
1
Saka to jest kozak
2
Dla mnie nie powinno być karnego za miękko. Ledwo Kvara poczuł objęcie i zaczął się kłaść teatralnie nie było mocniejszego szarpnięcia
0
@Lewangoooolsky dla mnie jakieś takie trochę padalino z tym karnym.
1
@jeonek Nico Williams jak znalazł czarny i szybki
0
@insp1re ta jeśli ty uważasz zagranie Yamala do Raphinhy farfocla to nie mamy o czym dyskutować xD po za tym w tamtym momencie wygrywaliśmy w dwumeczu 4-2 do wylewu Araujo to o jakim farcie mowa