0

@lukbed232 Rafinha co roku gra gorzej a za rok i tak by odszedł za darmo

0

@barteq Nieprawda w 30 meczach 4 bramki i 2 asysty (2 Bramki jednym meczu) jak na CAM to są słabe statystyki i bardzo często był zmieniany , celność podań też mu spadła

1

Dziwny transfer , Barcelona schodzi z pensji niepotrzebnego gracza który i tak za rok odszedł by za darmo , PSG ma gościa na treningi ale Rafinha co on myśli że kogoś tam wywali ze składu ??? Przecież on ledwie co się z Celtą utrzymała a nawet nie był tam wyróżniającym się graczem wtf , no ale pensja się zgadza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Litman A skąd wiesz ze ma kontrakt do 22 ??

0

@_Specjalista On nie jest wart nawet 2 mil

3

@PuszkinFan Plotka , celty nie stać na taki transfer

0

@lunas On nie gra na 9 tylko na 10

0

@lunas I to Depay co strzela po 10 bramek w sezonie w lidze francuskiej to jest drugi Messi ??

5

Po co ten Depay ?? Tylko będzie miejsce młodszym zawodnikom blokował

0

@liberoFCB Sezonowiec

0

Moim zdaniem on nie dogada się z Simeone , każe mu grać od środka to go fizycznie zamęczy a już lata ma i jego szybkość też już nie ta sama .

4

Kurwa Mac !!!!!!!!!!!!!!!

0

@SenoX Ta ile za James Rodrígueza dostali ile za Galaretę ??

0

@pienaar Galareta za darmo jeszcze dopłacają , James Rodríguez za darmo , więc te pozostałe transfery może też za darmo

2

Większość klubów w Europie nie ma pieniędzy bo pandemia , ci co mają są to
kluby z bogatymi właścicielami (USA, Chiny , Araby, Ruscy ) to coś kupują ale też bez szału , Real oddaje za darmo aby na kontraktach zaoszczędzić Valencia, Barca , Atletico też Villareal ma ze sprzedaży . Porto za Tellesa che 20 mil nie ma chętnych 0.o , Juve ma na liście 9 chłopa od 3 tygodni nikt ni odszedł . Jest źle finansowo w piłce i tyle . Rok na lekkie korekty i przeczekać .

0

@adaskooow A kogo stać w Hiszpanii teraz ??? Każdy klub schodzi z kontraktów a nie kupuje , a jak mają to za sprzedaży innych zawodników

0

@Undertaker87 A kogo stać w Hiszpanii teraz ??? Każdy klub schodzi z kontraktów a nie kupuje , a jak mają to za sprzedaży innych zawodników

0

@pienaar Jak na razie to tylko Real oddaje za darmo hhahahahahahaha

0

Brać 150 , dzwonić do Dortmundu

0

Dobry gracz po prostu Valverde się nie nadaje i to wpłynęło na jego grę i tyle , Klop go odkupi za 40 mil i znowu będzie będzie na topie .

0

Poratuje ktoś linkiem ???

0

@konkwistadore Jak mu przedstawią dobrą listę wzmocnień i będzie miał  pewne miejsc w składzie ?

1

Przynajmniej jest
Rotacja :)

3

Wypożyczenie do drużyny walczącej o utrzymanie w Primiera

0

Moim zdaniem potrzebujemy zmiany trenera ,na takiego który będzie mógł poświecić się całkowicie trenerce a nie chorobie i mniej konfliktowego z piłkarzami bo konfliktowy Tito jest i takiego który będzie dawał więcej szans całej kadrze .
Jesli chodzi o transfery to nie Hiszpanów ja bym zobaczył u nas np.Pierre-Emerick Aubameyang , Cavaniego , i może być Tiago Silva żeby troszeczkę podwyższyć skład a i Pierr i Edison nie są najgorsi technicznie .

0

Moim zdaniem Alexis i Pedro to są piłkarze którzy grają pod Messiego , a Tello i Villa nie bardzo chcą wszystkie piłki mu oddawać więc różnica jest bardzo duża i nie ma co ich porównywać . Ja jestem zwolennikiem Tello i Villi bo gra się w 11 a nie 10 do jednego.

0

Bayern-Barcelona
Real - Juventus
Malaga - PSG
Galatasaray -Borussia

0

Za Laporty takie rzeczy się nie działy .

0

A można było kupić za niego Kun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?