Szogi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukbed232 Rafinha co roku gra gorzej a za rok i tak by odszedł za darmo
0
@barteq Nieprawda w 30 meczach 4 bramki i 2 asysty (2 Bramki jednym meczu) jak na CAM to są słabe statystyki i bardzo często był zmieniany , celność podań też mu spadła
1
Dziwny transfer , Barcelona schodzi z pensji niepotrzebnego gracza który i tak za rok odszedł by za darmo , PSG ma gościa na treningi ale Rafinha co on myśli że kogoś tam wywali ze składu ??? Przecież on ledwie co się z Celtą utrzymała a nawet nie był tam wyróżniającym się graczem wtf , no ale pensja się zgadza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Litman A skąd wiesz ze ma kontrakt do 22 ??
0
@_Specjalista On nie jest wart nawet 2 mil
3
@PuszkinFan Plotka , celty nie stać na taki transfer
0
@lunas On nie gra na 9 tylko na 10
0
@lunas I to Depay co strzela po 10 bramek w sezonie w lidze francuskiej to jest drugi Messi ??
5
Po co ten Depay ?? Tylko będzie miejsce młodszym zawodnikom blokował
0
@liberoFCB Sezonowiec
0
Moim zdaniem on nie dogada się z Simeone , każe mu grać od środka to go fizycznie zamęczy a już lata ma i jego szybkość też już nie ta sama .
4
Kurwa Mac !!!!!!!!!!!!!!!
0
@SenoX Ta ile za James Rodrígueza dostali ile za Galaretę ??
0
@pienaar Galareta za darmo jeszcze dopłacają , James Rodríguez za darmo , więc te pozostałe transfery może też za darmo
2
Większość klubów w Europie nie ma pieniędzy bo pandemia , ci co mają są to
kluby z bogatymi właścicielami (USA, Chiny , Araby, Ruscy ) to coś kupują ale też bez szału , Real oddaje za darmo aby na kontraktach zaoszczędzić Valencia, Barca , Atletico też Villareal ma ze sprzedaży . Porto za Tellesa che 20 mil nie ma chętnych 0.o , Juve ma na liście 9 chłopa od 3 tygodni nikt ni odszedł . Jest źle finansowo w piłce i tyle . Rok na lekkie korekty i przeczekać .
0
@adaskooow A kogo stać w Hiszpanii teraz ??? Każdy klub schodzi z kontraktów a nie kupuje , a jak mają to za sprzedaży innych zawodników
0
@Undertaker87 A kogo stać w Hiszpanii teraz ??? Każdy klub schodzi z kontraktów a nie kupuje , a jak mają to za sprzedaży innych zawodników
0
@pienaar Jak na razie to tylko Real oddaje za darmo hhahahahahahaha
0
Brać 150 , dzwonić do Dortmundu
0
Dobry gracz po prostu Valverde się nie nadaje i to wpłynęło na jego grę i tyle , Klop go odkupi za 40 mil i znowu będzie będzie na topie .
0
Poratuje ktoś linkiem ???
0
@konkwistadore Jak mu przedstawią dobrą listę wzmocnień i będzie miał pewne miejsc w składzie ?
1
Przynajmniej jest
Rotacja :)
3
Wypożyczenie do drużyny walczącej o utrzymanie w Primiera
0
Moim zdaniem potrzebujemy zmiany trenera ,na takiego który będzie mógł poświecić się całkowicie trenerce a nie chorobie i mniej konfliktowego z piłkarzami bo konfliktowy Tito jest i takiego który będzie dawał więcej szans całej kadrze .
Jesli chodzi o transfery to nie Hiszpanów ja bym zobaczył u nas np.Pierre-Emerick Aubameyang , Cavaniego , i może być Tiago Silva żeby troszeczkę podwyższyć skład a i Pierr i Edison nie są najgorsi technicznie .
0
Moim zdaniem Alexis i Pedro to są piłkarze którzy grają pod Messiego , a Tello i Villa nie bardzo chcą wszystkie piłki mu oddawać więc różnica jest bardzo duża i nie ma co ich porównywać . Ja jestem zwolennikiem Tello i Villi bo gra się w 11 a nie 10 do jednego.
0
Bayern-Barcelona
Real - Juventus
Malaga - PSG
Galatasaray -Borussia
0
Za Laporty takie rzeczy się nie działy .
0
A można było kupić za niego Kun