0

Villa za nazwisko do 11

0

A można było mieć Kuna

0

Jest jakaś radio relacja po polsku ??

0

Wszystko dlatego ze nie gra na środku ataku , powinien grac na środku .

0

Ktoś wie gdzie w lublinie będą poszczać ten mecz ??

0

Mam nadzieje ze Pedro w trzecim meczu w grupie wystąpi od pierwszej.

0

Tez jestem za :) Lubie go za to ze ma dobre pierwsze pierd...... :P

0

To wszystko przez to ze ten czarnoskóry człowiek na zdjęciu nie gra w granatowo-czerwonych barwach tylko ten kloc Ibra

0

Ten transfer Ibry powinien zostać uznany za najbardziej nieudany w dziejach Barcy

Zal.pl

0

Zgadzam sie z tymi co mówią nie Ribéremu on jest za realem i w dodatku tam pracuje Zidan wiec szanse sa nikle

A Silva ... kolejny Hiszpan .... trzeba troch mieszać krew :)

Ja bym chciał żeby kupili Joann Gourcuffa i przestawili go na lewe skrzydło .

0



Jak dla mnie Abidal w gore , nie daje sie ogrywa , nie panikuje nawet jesli biegnie do niego 2 przeciwników jednym zwodem mija obu , poza tym jak gra Pedro na lewej albo Bojan to Abidal gra bardziej ofensywnie a z Henrym nie morze sobie pozwolić na zostawianie miejsca z tyłu .

0

Co to za skład wyjściowy ?? Napił się Pep czy co ?? Może mu się pomyliła Sevilla z Sevilla U-18

0

8 dla Abidala

0

Pedro the BUTCHER!!!!!

0

Do hiszpańskich beniaminków albo do Ajxu go .

0

Właśnie gdzie jest Millito ?? Skoro może grac to chyba Xerez jest odpowiednie na pierwsze minuty po kontuzji.

0

Pedro rzeźnik !!!

0

Teraz to mało kto ma dobrego lewego obrońce także fajnie

0

właśnie wczoraj wyszło przestawianie Iniesty i Keityi Messiego , co z tego ze Andres przejdzie 2 jak potem albo źle poda albo trzeci go zatrzyma a Xavi w środku nie ma z kim klepać , albo Messi na środku ma Bojana Henriego i Messi na środku i nic z tego nie ma i takie bicie głową w mur a Chygrynskiy to nie byl wart tyle sary leszcz !!!

0

Ja pier....... 43 % !!!!

0

Tak właściwie to jakim systemem gra Argentyna ??

0

takie kluby jak Barca, Real , Men Utd itp czyli bardzo bogate zawsze płaca więcej za gracza niż np PSG albo PSV wiec kwota 14 , 15 ,16 mil nie jest taka straszna

0

Moim zdaniem transfer byl bardzo dobry tylko zle miejsce na wypożyczenie , jak w Benfice jest Nuno , Cardoso i Saviloa no i chyba jeszcze ten angolanczyk o to jak on ma tam grać .

Mozna bylo go dac do Ajaxu albo PSG ewentualnie do Arsenalu bo Wenger lubi mieszac skladem .

0

Pedro wypracował 2 setki i 6 ??

0

nie zauważyłem ze jest w kanałach :P sorki

0

19:55 canal + sport2 Malaga - Barcelona

0

teraz Espanyol jeszcze 2-0 i będzie ok :)

0

to jest typ łazi cały mecz jak kaczka a tu gol i asysta

0

zgadzam sie z "villa 25" i "DonBollo" za dużo tych obrońców

co do Vincenta to on by pewnie grał w pomocy na DM

0

Ibra-kadabra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?