Szogi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa za nazwisko do 11
0
A można było mieć Kuna
0
Jest jakaś radio relacja po polsku ??
0
Wszystko dlatego ze nie gra na środku ataku , powinien grac na środku .
0
Ktoś wie gdzie w lublinie będą poszczać ten mecz ??
0
Mam nadzieje ze Pedro w trzecim meczu w grupie wystąpi od pierwszej.
0
Tez jestem za :) Lubie go za to ze ma dobre pierwsze pierd...... :P
0
To wszystko przez to ze ten czarnoskóry człowiek na zdjęciu nie gra w granatowo-czerwonych barwach tylko ten kloc Ibra
0
Ten transfer Ibry powinien zostać uznany za najbardziej nieudany w dziejach Barcy
Zal.pl
0
Zgadzam sie z tymi co mówią nie Ribéremu on jest za realem i w dodatku tam pracuje Zidan wiec szanse sa nikle
A Silva ... kolejny Hiszpan .... trzeba troch mieszać krew :)
Ja bym chciał żeby kupili Joann Gourcuffa i przestawili go na lewe skrzydło .
0
Jak dla mnie Abidal w gore , nie daje sie ogrywa , nie panikuje nawet jesli biegnie do niego 2 przeciwników jednym zwodem mija obu , poza tym jak gra Pedro na lewej albo Bojan to Abidal gra bardziej ofensywnie a z Henrym nie morze sobie pozwolić na zostawianie miejsca z tyłu .
0
Co to za skład wyjściowy ?? Napił się Pep czy co ?? Może mu się pomyliła Sevilla z Sevilla U-18
0
8 dla Abidala
0
Pedro the BUTCHER!!!!!
0
Do hiszpańskich beniaminków albo do Ajxu go .
0
Właśnie gdzie jest Millito ?? Skoro może grac to chyba Xerez jest odpowiednie na pierwsze minuty po kontuzji.
0
Pedro rzeźnik !!!
0
Teraz to mało kto ma dobrego lewego obrońce także fajnie
0
właśnie wczoraj wyszło przestawianie Iniesty i Keityi Messiego , co z tego ze Andres przejdzie 2 jak potem albo źle poda albo trzeci go zatrzyma a Xavi w środku nie ma z kim klepać , albo Messi na środku ma Bojana Henriego i Messi na środku i nic z tego nie ma i takie bicie głową w mur a Chygrynskiy to nie byl wart tyle sary leszcz !!!
0
Ja pier....... 43 % !!!!
0
Tak właściwie to jakim systemem gra Argentyna ??
0
takie kluby jak Barca, Real , Men Utd itp czyli bardzo bogate zawsze płaca więcej za gracza niż np PSG albo PSV wiec kwota 14 , 15 ,16 mil nie jest taka straszna
0
Moim zdaniem transfer byl bardzo dobry tylko zle miejsce na wypożyczenie , jak w Benfice jest Nuno , Cardoso i Saviloa no i chyba jeszcze ten angolanczyk o to jak on ma tam grać .
Mozna bylo go dac do Ajaxu albo PSG ewentualnie do Arsenalu bo Wenger lubi mieszac skladem .
0
Pedro wypracował 2 setki i 6 ??
0
nie zauważyłem ze jest w kanałach :P sorki
0
19:55 canal + sport2 Malaga - Barcelona
0
teraz Espanyol jeszcze 2-0 i będzie ok :)
0
to jest typ łazi cały mecz jak kaczka a tu gol i asysta
0
zgadzam sie z "villa 25" i "DonBollo" za dużo tych obrońców
co do Vincenta to on by pewnie grał w pomocy na DM
0
Ibra-kadabra :)