0

Ja sadze ze to raczej pojedynki Iniesta - Vidic beda kluczowe .

0

Eto why ??

0

To Barcelona i Roma maja jakąś zgode ??:) Pierwsze słyszę

A niech sie leja ,aby nie na stadionie

We Włoszech policja sie nie pier....i wali pała gdzie popadnie , dostanie któryś w baniak to się nauczy

0

to lawka jest supre ,

Hleb - do ktorego nikt pilki nie podaje

Gudi , Bojan , Cáceres co graja malo

Pedro , Víctor Sánchez ??

mógł wystawic Cáceres a Keite zostawic sobie wrazie czego na lawce

0

macie jakiegos linka z meczem ??

0

4:4

0

ale mecz w londynie 3-4

0

liverpool płynie:)

0

Puyol to z czerwona skończy chyba

0

shanhaevel????

0

po co mam szukać skoro ktoś miły może mi odpowiedzieć w 4 słowach

"klikasz PLAY i oglądasz"

dzięki za informacje

0

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

muszę instalwoac jakiś program żeby oglądać meczyk czy tylko PLAY??

jeśli tak to jaki ?? i jak go odpalić potem ??

dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?