Szogi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sadze ze to raczej pojedynki Iniesta - Vidic beda kluczowe .
0
Eto why ??
0
To Barcelona i Roma maja jakąś zgode ??:) Pierwsze słyszę
A niech sie leja ,aby nie na stadionie
We Włoszech policja sie nie pier....i wali pała gdzie popadnie , dostanie któryś w baniak to się nauczy
0
to lawka jest supre ,
Hleb - do ktorego nikt pilki nie podaje
Gudi , Bojan , Cáceres co graja malo
Pedro , Víctor Sánchez ??
mógł wystawic Cáceres a Keite zostawic sobie wrazie czego na lawce
0
macie jakiegos linka z meczem ??
0
4:4
0
ale mecz w londynie 3-4
0
liverpool płynie:)
0
Puyol to z czerwona skończy chyba
0
shanhaevel????
0
po co mam szukać skoro ktoś miły może mi odpowiedzieć w 4 słowach
"klikasz PLAY i oglądasz"
dzięki za informacje
0
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
muszę instalwoac jakiś program żeby oglądać meczyk czy tylko PLAY??
jeśli tak to jaki ?? i jak go odpalić potem ??
dzieki