1

Més que un Club :D

0

Najbardziej widowiskowy mecz jaki oglądaliście?

0

Jest ktoś w stanie podać stronę z pełnymi meczami piłkarskimy, a w dodatku polecić jakiś mecz godny powtórki?

0

@contowsky wiedźmin :D

1

@ViscaBarca123 Val Varde Mate xd

0

@zadafcb ja z Mrocznego Turysty na Netflixie

0

@RosjaninBut Dembele jeszcze zaskoczy :)

1

@Przemek2323 jaka przewaga, porównaj ile czasu u nich szpital powstaje, a ile u nas.. :)

2

@Kwiatek67 Zatecky

1

@itmustbejoke chleb ze smalcem

0

@Messiah10 mein herz brennt xD

0

@aras17_VeB przeszedła, bo miała daleką drogę, przeszła, bo miała krótką :) :)

0

Jak tam w pracy rodacy? :)

0

@fart to faktycznie Co się zdaje, otwórz oczy. Z czym do czego... Meh

0

Braithwait jedzie z nimi jak z furą gnoju :)

0

Ivan dzisiaj zadziwi kibiców z La Rambli :D

1

@Avada Kedavra śp. Tito Vilanova
Przed nim na pewno

2

@Avada Kedavra Za taki prezent mogę mieć srake przez tydzień ^^

0

@neutrealnykibic be brave!oglądane wszystkie, koleś ma jaja :)

1

@denis9401 chyba brawo Busi i Vidal teraz w szczególności, zarząd swoją drogą.

1

@Coutinho007 Juve, Liverpool. Według mnie spoko że chociaż goł na wyjeździe, ale straszna szkoda tych naszych zawodnikowi... wyautowanych :/

0

@Xavinho54 Karaluch :x

1

No nieźle... Wypada nam Busi i Vidal na rewanż, trzeba poczekać co jeszcze z Pique.

4

@LuisSalvano co ty hah xd

0

@MarioVeB! To niech zostaną :-)

5

Sterling o Realu Madryt, Bernardo Silva o Barcelonie.. Ktoś tutaj daje znaki :)

0

@pikass14 Wstawaj, zesrałeś się

0

@Explode ja tutaj jedynie chciałem podkreślić co dla zarządu jest ważniejsze... Żydzą na zawodników a na ośmieszanie klubie kasę mają.
Ktoś zaraz napiszę że wcale nie są chciwi na kasę, bo sprowadzają Braithwaita za 18 :D

1

Barca płaci milion za działania w sieci,a na Kubo kasy nie mieli..

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?