Szpenser
Dołączył/a: maj 2016
Andrychów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Du hast mich
Du hast mich gefragt
0
@czosnekfcb Smashing Four już czwarty miesiąc ^^
1
@zawsze_barca Piersi: Brak.
0
@KidusFCB stoje w depo, cho dam Ci Aola i 10cc xD
1
@Cobra303 ja bym się cieszył, bo ma kto kreować grę.
1
@Chwytliwy ja we wzmacniaczu ^^
0
@derlysy1979 umyć?? :D
0
Kupując Dembele mogli od razu ściągnąć jego zastępce :) zagrał by więcej do tej pory od Ousmane i był by już zaaklimatyzowany :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy no to już lepiej było skusić tego Eriksena.. Na Pewno lepsza opcja niż Ruiz no i o ile tańsza O.o
0
@gumaz jak mnie ząb bolał, to wyrwałem.
0
@FelipeKLB przeważnie jak nie planujesz i Ci się nie chcę, to będzie zajebiscie, więcej wiary.
1
@Chinaski Shalke, nie Barca :) pomyśl z innej strony, że nie jesteśmy sami ^. ^
3
@19Riki20 po co doświadczenie na arenie międzynarodowej jak termin rejestracji zawodników do LM minął?
1
@Colon Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
zawsze jest dobra pora zeby sobie przypomniec zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 :D
4
@Szicek10 Zgadzam się,chyba najlepszy sposób co mi tata pokazał,to pokropienie na łyżkę z cukrem
0
@elmayakos Moussa>Griezmann ^^
0
@Berniś Powiem tak..nie :D
0
@Azi Racja,panika nie jest wskazana,ale wiedza na temat tego co się dzieje tak.Trzeba śledzić sytuacje.
0
@jeyx77x oj da się,da :D przeważnie przy ataku,ale rzadko
0
@Azi Jacy wszyscy chcą tutaj być śmieszni..
0
Jak Dembele Też miałem kiedyś ciągłe kontuzje,tylko że mięsnia brzucha ,,naciągnięcie/naderwanie,, podczas gry w siatkówkę,skończyłem grać i już nie mam xD
0
@LoveValverde bierz pod uwagę też to, że Messiego zna każdy pilkarz i wszyscy wiedzą jak gra, ale i tak zdołał strzelić 50 bramek któryś sezon z rzędu i dołożyć ZP. Mimo wieku i czasu ile już gra powinien mieć coraz trudniej, ale tutaj widać jego geniusz jak sobie z przeciwnikami dalej radzi,cos jak Robben schodzący na swoją słynna lewą nogę :D
0
Nie pamiętam jaki użytkownik się wypowiadał o pomocnikach ofensywnych którzy by się przydali, a takowych nie posiadamy. Arthur, De Jong, Busi tacy nie są i opcja z Bruno Fernandesem była by ok, tylko że już zaklepane przez ManUTD
0
@BarcaSupporter My Rodrigo, a Arsenal Martinelli :X
Skautów nie mamy, czy nikogo na rynku nie ma? W to akurat wątpię, że nikogo lepszego nie mogą kupić, już nie mówmy o Lautaro na ten momen
1
@Marcello Już myślałem że w ostatnim meczu Arthur pierdzielnie na bramke w tak dogodnej sytuacji na 16metrze, a tu podanie do Messiego i kapa... No panie
0
Gdy wszyscy będą zdrowi :D http://www.footballuser.com/1795346/FC_Barcelona
0
@Mati90fcb trzeba: zacząć pracę nad wynalezieniem leku, zakazać lotów, myć ręce, omijać gołebi, sprawdzić jak choroba jest podatna na zimno/ciepło, unikać owadów i modlić się żeby nie zmutowało xD szkoła Plague Inc. :D :D
1
@Hushovt e tam Aaron Hernandez (były gracz NFL) w więzieniu HP czytał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika