74

Nie mogę :)) tylko zobaczcie co tu się stało ^^

0

@Left1st w 68min bodajże był pierwszy, szok.

0

No ładnie xd Barca górą! :))

0

@PatrykBarca On musi zagrać, ale dlatego żeby spalił zbędny tłuszcz ;]

0

Co jest żółte i kopie?
i
Co jest szarę i kopie?

0

@Fake69 dokładnie tak ^^

2

@Lincolm chyba że wypożyczenie na pół roku Rodrigo by weszło w gre, to jestem na tak. Jeśli chodzi o 60 baniek za niego to co ty, a Vela to nie dziewiątka.

0

@SinMistico podpisuje się :)

0

@PuszkinFan Zagrajmy bez napastnika :D

1

@Turio Nie porównuj Giroud i Llorente do Boatenga proszę - _-

0

@Chwytliwy Cierpliwości :)

0

@Hushovt co ty wiesz o swoim dziadku?

2

@kewin jak niebo w Tibii :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i fajnie, Felixa niech wyciągną z Atletico...
Za późno :)

9

@chrisek79 heh. Przeciwnik piłki nie ma i skrzywdzić nie może, a wystarczy poprawić wykończenie akcji, szczyptę szczęścia dodać i będziesz wychwalał.

0

Kucharczyk w Salamance zagra na Real Madryt, ładnie :D
Patrz koleś po lewej w gazecie,, Marca,,

0

@Coutinho007 A Lautaro to Włoch? Coś przeoczyłem?

0

@BARCA_FOR_EVER Albo Diego Costa :P

0

@Prezes_sycylijczyk Też mamy fajne zaplecza, Pedri grający mecz w mecz, Ansu, C. Perez, Moriba i reszta dobrze zapowiadającej się cantery plus Artur Melo, De Jong. Wzmocnić młodymi utalentowanymi grajkami obronę i szpice. Mam takie wrażenie że na papierze przyszłość mamy lepszą od Realu, ale też nie usłaną różami, bo różnie bywa i nie ma co gdybać.

0

@Kengo Kciuki Cię jeszcze nie bolą? :P

0

@LeoMessi1994 Messi z pewnością prześcignie Ronaldo (dwa lata różnicy czasu w grze) ,a jeśli chodzi o Bicana to szanse też są, bo sam Leo mówił o grze w Newells pod koniec kariery.

0

@Ramon służę pomocą ^^

0

@FDJ Wina Messiego, bez dwóch zdań, sprzedać jak najszybciej bo szkoda patrzeć na tą prawą nogę hihi...

0

@Midast a propos stylu, to on się dopiero kształtuje, więc może i Krzysiu by się dopasował. Wszak wątpię czy wróżbitą jesteś Midasie :D

1

@ksobi Głodnemu chleb na myśli xD

0

@ksobi W końcu dobre, bo od Ciebie :)

0

@czarnatom Takim tokiem myślenia, to za każdym razem może to być ktoś,, słaby,, bo jest niżej w tabeli i można co mecz pisać,, aaa, to tylko słabe Levante było, słabe Leganes, słaby Villarreal. Teraz to nawet słabe Atletico, to jak niektórym dogodzić? Jedynie Ligą Mistrzów i meczami Realem.

1

@ksobi już za późno, spóźniłes się na fete

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?