Szpenser
Dołączył/a: maj 2016
Andrychów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
Nie mogę :)) tylko zobaczcie co tu się stało ^^
0
@Left1st w 68min bodajże był pierwszy, szok.
0
No ładnie xd Barca górą! :))
0
@PatrykBarca On musi zagrać, ale dlatego żeby spalił zbędny tłuszcz ;]
0
Co jest żółte i kopie?
i
Co jest szarę i kopie?
0
@Fake69 dokładnie tak ^^
2
@Lincolm chyba że wypożyczenie na pół roku Rodrigo by weszło w gre, to jestem na tak. Jeśli chodzi o 60 baniek za niego to co ty, a Vela to nie dziewiątka.
0
@SinMistico podpisuje się :)
0
@PuszkinFan Zagrajmy bez napastnika :D
1
@Turio Nie porównuj Giroud i Llorente do Boatenga proszę - _-
0
@Chwytliwy Cierpliwości :)
0
@Hushovt co ty wiesz o swoim dziadku?
2
@kewin jak niebo w Tibii :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i fajnie, Felixa niech wyciągną z Atletico...
Za późno :)
9
@chrisek79 heh. Przeciwnik piłki nie ma i skrzywdzić nie może, a wystarczy poprawić wykończenie akcji, szczyptę szczęścia dodać i będziesz wychwalał.
0
Kucharczyk w Salamance zagra na Real Madryt, ładnie :D
Patrz koleś po lewej w gazecie,, Marca,,
0
@Coutinho007 A Lautaro to Włoch? Coś przeoczyłem?
0
@BARCA_FOR_EVER Albo Diego Costa :P
0
@Prezes_sycylijczyk Też mamy fajne zaplecza, Pedri grający mecz w mecz, Ansu, C. Perez, Moriba i reszta dobrze zapowiadającej się cantery plus Artur Melo, De Jong. Wzmocnić młodymi utalentowanymi grajkami obronę i szpice. Mam takie wrażenie że na papierze przyszłość mamy lepszą od Realu, ale też nie usłaną różami, bo różnie bywa i nie ma co gdybać.
0
@Kengo Kciuki Cię jeszcze nie bolą? :P
0
@LeoMessi1994 Messi z pewnością prześcignie Ronaldo (dwa lata różnicy czasu w grze) ,a jeśli chodzi o Bicana to szanse też są, bo sam Leo mówił o grze w Newells pod koniec kariery.
0
@Ramon służę pomocą ^^
0
@FDJ Wina Messiego, bez dwóch zdań, sprzedać jak najszybciej bo szkoda patrzeć na tą prawą nogę hihi...
0
@Midast a propos stylu, to on się dopiero kształtuje, więc może i Krzysiu by się dopasował. Wszak wątpię czy wróżbitą jesteś Midasie :D
1
@ksobi Głodnemu chleb na myśli xD
0
@ksobi W końcu dobre, bo od Ciebie :)
0
@czarnatom Takim tokiem myślenia, to za każdym razem może to być ktoś,, słaby,, bo jest niżej w tabeli i można co mecz pisać,, aaa, to tylko słabe Levante było, słabe Leganes, słaby Villarreal. Teraz to nawet słabe Atletico, to jak niektórym dogodzić? Jedynie Ligą Mistrzów i meczami Realem.
1
@ksobi już za późno, spóźniłes się na fete
0
Komentarz usunięty