Szymix654
Dołączył/a: lipiec 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Lola120 Wygrana w finale z PSG ależ to byłoby piękne
1
@bolinho89 Inne mecze sobie zobaczysz bo Barcelony to wszystkie mecz będą w tvp jak awansujemy oczywiście ;)
0
@Tigeros93 To Szpakowski prywatnie kibicuje Barcelonie?
1
@Arn3th Doskonale :)
1
Dariusz Szpakowski i Andrzej Strejlau mają komentować Barca Bayern ciekawie ;)
2
@mrboom taaaak zdecydowanie
0
@ciema ytmp3.cc wklejasz link i dajesz mp4
0
@BarcaInfo Wiesz może czemu tak późno?City np już dziś wylatuje
0
Kiedy nasi wylatują do Lizbony?
0
Hahah Rakitić xd
1
@Kermit WP pilot i odpalasz TVP
160
Co ma wspólnego Tomasz Hajto i Olimpique Lyon ?
Zarówno Hajto jak i Lyon przejechali się po Starej Damie.
2
@Danny Gaucho fotoradar zrobi nam zdjęcie elo
6
Messi dzisiaj 3 gole i baj baj Napoli
1
@tomono Co do Bartomeu to ma rację ale tak poza tym to trochę lipa.Podobało mi się jak były te skróty la liga
8
@BarcaInfo Dla mnie chłopak do podstawowej 11
6
Nie no lubiłem footrolla ale jak powiedział dzisiaj że karny dla Juve ewidentny to już go nie lubię :)
7
@BarcaInfo Oby więcej takich trudnych nocy ;)
8
Nie wiem jak wy ale ja czuję LM w tym sezonie ;) Real liga to Barca LM
5
@GeraltzKatalonii Podobno mają grać w tych w kratkę
3
Prześcieradła grały w nowy koszulkach to czemu my gramy w starych ?
0
@marcin62 No to wiadomo
14
Fati to jest nawet lepszy od tego Hazarda za 100 melonów
0
@Shroud Ja też haha bo i tak wyglądam jak kosmita ;)
3
@Odcinkowy Grał dla nas
1
@Shroud Jak coś to przypomnij
4
@BarcaInfo Boże jak ja go nie lubię ta jego twarz.. No nie cierpię
1
@tadzik447Zrobię się na łyso i dam fotę na la ramble
1
Jak jutro Barca przegra to Noe wiem co zrobię
2
Ide do biedry po browara piękny dzień