0

@clyde Tak jest ;) wgl kozak nutka

2

,,Podobno optymiści mają depresję rzadziej
A mi ziomek powiesił się praktycznie z dnia na dzień
Nikt mnie nigdy nie złamie, kiedy stoję za majkiem
Tego czarnego konia bali by się Peaky Blinders''
Ciekawe czy ktoś zna

1

I tak to się właśnie traktuje wychowanków w naszym klubie,za dobrą grę szukaj sobie nowego klubu BRAWO

2

Lepiej niech Koeman poszuka sobie nowego klubu bo nie liczę na niego

0

@BarcaInfo Mam nadzieję na Desta

0

@matirix20 Poco x3

0

Wam też na każdym kroku wyświetla się reklama glovo? Np na yt,rzygać już się tym chce

0

Mogę spokojnie pominąć 4 odcinek 5 sezonu Lucyfera(ten z szarym obrazem)czy lepiej obejrzeć?

3

@BorzyKrzys Świetny serial ;) a Rebecca mmm

0

@marcin000019 Lipa bo nie będzie Don Kasjo więc nie ma czego oglądać ;)

1

@mateusz1989VeB Co miał czekać na jeszcze większą katastrofę za rok?jakby było tak jak mówisz to po 0-4 z Liverpoolem,albo Romie już by ,,uciekł''

1

@BarcaInfo Barcelonie się nie odmawia

2

UWAGA!!!Kapitan zabrał głos

11

@BarcaInfo Messi na grającego prezydenta !!

0

@norbi77 Spoko wcześniej nie doczytałem,A co do pierwszego zdania Liverpool i Roma to nie były ,,historyczne wpier**le''? No bo skoro Messi taki zły i jak coś nie idzie to odchodzi to już po Romie powinien odejść

0

@norbi77 Myślę że Messi będzie wiedział kiedy odejść,a pisanie że ,,lepiej żeby odszedł''po meczu gdzie cała drużyna zagrała kupę to nawet mi was nie żal

0

@norbi77 Zobaczymy jak to wasze ,,Budowanie zespołu od zera'' się skończy jak Messi odejdzie i skończymy w segunda,bo już nie będzie miał kto ratować tyłka

1

@BarcaInfo Dobre źródło?

0

@Hanok Panie to nie ten

0

Może jak City przegra wysoko np 6-1 to Guardiole wywalą i wtedy Pep do nas

3

No i taki Guardiola w meczu o taką stawkę nie boi się postawić na młodziutkiego Garcie a Setien Puiga nawet z ławki nie wpuścił

0

@LuisSalvano O ile się nie rozmyślił

1

@BarcaInfo Super bardzo mnie cieszy ta opcja zwłaszcza że nie ma nikogo lepszego

0

Wczoraj Barcelona a dzisiaj Zagłebie Sosnowiec 1ligowy zespół przegrywa z 3ligową Unią Janikowo ehh...

0

@BarcaInfo wiesz może co tam pisze?

1

Mam nadzieję,że kibice zrobią im ,,piękne'' przywitanie

0

@Headliner9 To raczej dramat bo już sobie popłakałem

1

Podajcie jakąś śmieszną komedie żeby się pośmiać trochę

0

@patrykzmc2000 Simeone mi jedynie przychodzi do głowy

0

@JimMorrisonFCB Wciąż jest najlepszym piłkarzem na świecie daje 20+bramek i asyst kogo ty chcesz w jego miejsce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?