Szymix654
Dołączył/a: lipiec 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Tak jest ;) wgl kozak nutka
2
,,Podobno optymiści mają depresję rzadziej
A mi ziomek powiesił się praktycznie z dnia na dzień
Nikt mnie nigdy nie złamie, kiedy stoję za majkiem
Tego czarnego konia bali by się Peaky Blinders''
Ciekawe czy ktoś zna
1
I tak to się właśnie traktuje wychowanków w naszym klubie,za dobrą grę szukaj sobie nowego klubu BRAWO
2
Lepiej niech Koeman poszuka sobie nowego klubu bo nie liczę na niego
0
@BarcaInfo Mam nadzieję na Desta
0
@matirix20 Poco x3
0
Wam też na każdym kroku wyświetla się reklama glovo? Np na yt,rzygać już się tym chce
0
Mogę spokojnie pominąć 4 odcinek 5 sezonu Lucyfera(ten z szarym obrazem)czy lepiej obejrzeć?
3
@BorzyKrzys Świetny serial ;) a Rebecca mmm
0
@marcin000019 Lipa bo nie będzie Don Kasjo więc nie ma czego oglądać ;)
1
@mateusz1989VeB Co miał czekać na jeszcze większą katastrofę za rok?jakby było tak jak mówisz to po 0-4 z Liverpoolem,albo Romie już by ,,uciekł''
1
@BarcaInfo Barcelonie się nie odmawia
2
UWAGA!!!Kapitan zabrał głos
11
@BarcaInfo Messi na grającego prezydenta !!
0
@norbi77 Spoko wcześniej nie doczytałem,A co do pierwszego zdania Liverpool i Roma to nie były ,,historyczne wpier**le''? No bo skoro Messi taki zły i jak coś nie idzie to odchodzi to już po Romie powinien odejść
0
@norbi77 Myślę że Messi będzie wiedział kiedy odejść,a pisanie że ,,lepiej żeby odszedł''po meczu gdzie cała drużyna zagrała kupę to nawet mi was nie żal
0
@norbi77 Zobaczymy jak to wasze ,,Budowanie zespołu od zera'' się skończy jak Messi odejdzie i skończymy w segunda,bo już nie będzie miał kto ratować tyłka
1
@BarcaInfo Dobre źródło?
0
@Hanok Panie to nie ten
0
Może jak City przegra wysoko np 6-1 to Guardiole wywalą i wtedy Pep do nas
3
No i taki Guardiola w meczu o taką stawkę nie boi się postawić na młodziutkiego Garcie a Setien Puiga nawet z ławki nie wpuścił
0
@LuisSalvano O ile się nie rozmyślił
1
@BarcaInfo Super bardzo mnie cieszy ta opcja zwłaszcza że nie ma nikogo lepszego
0
Wczoraj Barcelona a dzisiaj Zagłebie Sosnowiec 1ligowy zespół przegrywa z 3ligową Unią Janikowo ehh...
0
@BarcaInfo wiesz może co tam pisze?
1
Mam nadzieję,że kibice zrobią im ,,piękne'' przywitanie
0
@Headliner9 To raczej dramat bo już sobie popłakałem
1
Podajcie jakąś śmieszną komedie żeby się pośmiać trochę
0
@patrykzmc2000 Simeone mi jedynie przychodzi do głowy
0
@JimMorrisonFCB Wciąż jest najlepszym piłkarzem na świecie daje 20+bramek i asyst kogo ty chcesz w jego miejsce?